Tereikia paspausti like ant šios facebook grupės, parašyti čia arba pm man savo vardą, duosiu +rep
http://www.facebook.com/pages/West-Side-Stories/283962544999802?fref=ts
tokie piderastai kaip man man - rep delioja, o jei pasigirsi kad vaiku forume rep turi, niekoi gero žinok.
Nueik i normalu supporta, užduxintas busi per 5 minutes
nea, šeip jei silpnsa hostas butu, lagintu, arba lužtu, o jei neveikia pickupai, arba užlipus niekas nevyksta, streameri atsinaujinti reikia, iš patirties sakau ;D
ir vėl tu
Jei nėra arba neveikia pickupai, atsisiusk naujausia streamer ar xStreamer (nežinau koki naudoji) include, isikelk i pawno/includes, ir iš naujo sukompliink gm'a.