Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Facebook padėjo mergaitei susirasti savo tėvą


Rezidentas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Viename populiariausių pasaulio socialinių tinklapių Facebook dukra susirado tėvą. Keturiolikmetė britė Jess Broadley savo tikrą tėvą, 43 metų Keveną Robertsą, rado tik po ilgų, devynis metus trukusių, ieškojimų. Paauglė dar niekada gyvenime nebuvo mačiusi savo tikrojo tėvo. Mergaitės motina Helen Jessę augino su dar dviem savo vyro Peterio vaikais. Mergaitė užsimezgė po "vienos nakties nuotykio". Šiuo metu Kevenas gyveno vienas, nes buvo žmonos išmestas iš namų. Jess kalėdas planuoja praleisti kartu su savo tėvu.

Mergaitė, radusi savo tėvą rašė: "Sveikas, manau, jog esi mano tėtis. Tavęs ieškau jau seniai, taigi manau, kad norėtum su manimi susitikti. Man jau 14 metų. Tikiuosi, jog man atrašysi". Ji teigė jog labai jaudinosi, rašydama pirmąją žinutę. Po susitikimo su tėčiu Jessė šmaikštavo: "Pirmas susitikimas buvo kitoks, nei tikėjaus. Jis atrodė vyresnis, nei mano draugų tėčiai. O pats Kevenas teigė "Tai neįtikėtina. Aš visą laiką svajojau turėti dukrą. Atrodo jog socialiniai tinklai gali nulemti net žmonių likimus.

games.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...