Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sažinė Griaužia


conan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kaip man pasielgt zmones? O jeigu ta suni uzmusiau netycia? Dar suras jo majo.  

14 balsai

  1. 1. Kaip man pasielgt zmones? O jeigu ta suni uzmusiau netycia? Dar suras jo majo.

    • 1. Eik bandyk surast, juk pasake, kad cia salia gyvena.
      6
    • 2. Sedek sau name ir vsio, juk tavo suo be pavadelio begiojo, problemu dar bus.
      5
    • 3. Juk sekmadienis rytoj, eik pasimelsk po galais.
      3
    • 4. As tuoj pats savo komentara parasysiu ir viskas.
      1


Recommended Posts

Isejau siandien vakare su sunim pasivaiksciot (beje pas mane labai simpatiskas rotveileris).

Viskas vyko Naujininkuose, nes kaip turbut jau daejo as ten gyvenu, kazkokia pana

su vilksuniu ejo, nespejau *Myliu SuperGames.lt* net pasaukt, o mano Kenas kaip uz gerkles ta pudeli

isikando, huj atitrauksi, (pana visai nieko buvo, kita situacija butu, gal viskas kitaip susiklostytu...).

Bet dabar prie reikalo, as vilksuniui per galva trenkiau, nu o ka daryt, kitaip neatitrau-

kciau, tas turbut atsijunge ar ka nzn, merga stauge, bet ten miskelis, stadionas - zodziu

nieks neisgirdo, ir nubegau. Tai va dabar sazine kankina ziaurei :(

Cia rimtai viskas buvo, va apie puse deviniu gryzau namo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėtum susirasti šeimininkę ir pasiteirauti apie šunį. Jeigu buvai toks drąsus trenkdamas jam (šuniui), tai būk toks pats drąsus ir prisiimk atsakomybę. Mes visi mokam pabėgti, padarę ką nors blogą, tik nevisi prisiimti atsakomybę už tai, ką padarėme. manau turėtum atsakyti už tai, ką padarei, ar bijai atsakomybės? (jeigu iš vis toks įvykis buvo).

Ir šiaip, manau ne forumuose apie tokius dalykus reikia diskutuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėtum susirasti šeimininkę ir pasiteirauti apie šunį. Jeigu buvai toks drąsus trenkdamas jam (šuniui), tai būk toks pats drąsus ir prisiimk atsakomybę. Mes visi mokam pabėgti, padarę ką nors blogą, tik nevisi prisiimti atsakomybę už tai, ką padarėme. manau turėtum atsakyti už tai, ką padarei, ar bijai atsakomybės? (jeigu iš vis toks įvykis buvo).

Ir šiaip, manau ne forumuose apie tokius dalykus reikia diskutuoti.

Ivykis toks tikrai vakar buvo, o bijau as to, kad bauda gali tekt moket, jei suo tas

pirktas brangiai, o man ir taip db pinigu ne per daug, bandau savo buta nuomuotis,

ir taip vos istempiu.

O seip gerai rakinsiu turbut tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5220 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...