Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Švarus GunXpMod 2.0 + Gxm Pluginai


Guest .iJust

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5024 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

-.Aprašymas.-

Buyzone yra pašalinta, ir jūs turite užmušti priešą, kad gautumėte patirties, jei jus gavote patirties kiekio kiek reikia, tada jūs įgyjate Levelį. Kas levelį jūs įgyjate naujesnius ginklus, ir jūs galite pakelti tą ginklą, kuris yra žemesnio levelio negu jūs esate. Tai nėra gungame!

-.Cvars/Commands.-

gxm_enable "1" - Enable = 1,Disable = 0.

gxm_savetype "1" - Save Xp to : 1 = MySQL, 0 = NVault.

gxm_save "1" - Save Xp by : 1 = SteamID, 0 = IP.

gxm_level_text "0" - Show your level by : 1 = HUD message, 0 = Simple colored text message.

gxm_xp "15" - How much experience gain, when you killed enemy.

gxm_level_style "1" - You will gain each level new gun : 1 = Yes, 0 = No,select your gun by menu.

gxm_triple "1" - Enable Triple Kill bonus xp? 1 = Yes, 0 = No.

gxm_triple_xp "3" - How much bonus xp give for Triple Kill?

gxm_triple_kills "3" - How much kills needed to give bonus xp?

gxm_ultra "1" - Enable Ultra Kill bonus xp? 1 = Yes, 0 = No.

gxm_ultra_kills "6" - How much kills needed to give bonus xp?

gxm_admin_xp "1" - Enable Extra xp for killing? 1 = Yes, 0 = No.

gxm_extra_xp "4" - How much extra xp give to admins?

gxm_show_rank "1" - Shows rank in /top20? 1 = Yes, 0 = No.

SQL cvars:

gxm_host "127.0.0.1" - The host from the db.

gxm_user "root" - The username from the db login.

gxm_pass "" - The password from the db login.

gxm_dbname "gunxpmod" - The database name.

Rašykite chate: /menu arba kad pamatytumėte pagrindinį modo menu!

Rašykite chate: /level ,kad pamatytumėte savo informacija, gxm_level_text tada turi būti nustatytas į 0. Taipat /top20 kad matyti top 20 žaidėjų patirtį.

Rašykite chate: /ul, ul, /unlocks atrakinti atnaujinimą jūsų ginklui ar nusipirkti kitą misc daigtą!

Rašykite consolėje : set_level nikas levelis. Pavizdys: set_level TBagT 10.

Jai naudojate kitus modus, tada susiraskite šitas eilutes gunxpmod.cfg faile scripting folderyje ir pakeiskite :

//#define NORMAL_MOD - Normalus modas.
//#define ZOMBIE_SWARM - Nuimkite // jai naudojate Zombie Swarm ir uždėkite ant kitų // kurių nenaudojate.
#define ZOMBIE_INFECTION - Nuimkite // jai naudojate Zombie Infection stiliaus modus ir uždėkite ant kitų // kurių nenaudojate. 
Gali buti tik vienas modas.

Beto jai:

#define ZOMBIE_INFECTION 

Tada nepamirškite nuimti:

#define ZOMBIE_BIOHAZARD
//#define ZOMBIE_PLAGUE

Kurį naudojate.

/g - žalias tekstas. | \d - pilkas tekstas.

/ctr - komandos spalvos. | \y - geltonas tekstas.

/y - įprastas orandžinis tekstas. | \r - raudonas tekstas. \w - baltas tekstas.

-.Pakitimų sarašas.-

2.0 Meniu pakeistas! Dabar jūs galite parinkti Pirminius ir Šalutinius ginklus! Sutvarkytas zombie swarm ginklo davimo bugas, gunxpmod_shop daigtų kodai sutaisyti.

1.9 Pridėtas gunxpmod.cfg /configs ir/scripting folderiuose, kodas optimizuotas.

1.8 Pastovus ultra, triple Xp įgijimas bugas, sutaisyta zombie plague menių klaida, kai zombis gali parinkti ginklą iš meniu. Pridėtas SQL palaikymas. Pridėtas granatų stalas, kur jūs galite nustatyti granatas ant to, kokio lygmens jūs norite (žr. gunxpmod.sma).

1.7 Sutaisytas avarage Xp klaida, užmušdamas priešą.

1.6 15% mažesnis centrinio procesoriaus vartojimas, Sutaisytas tam tikros klaidos su meniu ir kita misc medžiaga... Pastoviu pateikimo levelį žaidėjams, 1.5 versijoje - visi žaidėjai gali duoti sau levelį, Nauja NVault sistema, kuri valgo mažiau centrinio procesoriaus vartojimo!

1.5 Sutaisytas vėl tam tikros meniu klaidos, pridėtos levelio Meniu, jūs galite dabar išrinkti savo paskutinį išrinktą ginklą, pridėta / meniu!

1.4 Sutaisytos meniu klaidos, pridėtos: jei jūs nupirkote dalyką, jūs negalite nupirkti jo vėl, optimizuotas kodas.

1.3 Sutaisytas buyzone, NORMAL_MOD buyzone išimtas, Pridėtas top20!!!

1.2 Pridėtas DIDELIS ATNAUJINIMAS! Dabar jūs galite patobulinti savo ginklą į geriau, surinkdamas /ul ar nupirkti kitą misc daigta, pridėta kad papildomas bonuso apdovanojimas už trigubą užmušimą, ultra užmušimą. Pridėtas admin bonusas xp tam, kad užmuštų kažką. Ir jūs galite dabar pasirinkti ginklą, ką jūs mėgstate nuo meniu! Ar išjungti meniu sistemą.

1.1 Sutaisytas pluginas, ačiū Nextra, pridėta cvar prie to kaip parodyti jūsų levelį, prie HUD ar prie paprasto dažyto tekstinio pranešimo.

1.0 Pradinis išleidimas.

GunXpMod Resources

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 savaičių...
Svečias
Linkus tvarkik !!!!!!!!!!!!!!!

Jeigu sutvarkys ir ka tu su juo darysi? :D Aš tai prie kompo vazduskes smaukysiu ir pele laizysiu .as gy p i d a r a s tas nelaimingas tik savo kompa myliu. Beja man patinka berniukai... Gal kas nori susitikti imtinai pabendrauti ? domina mane berniukai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Linkus tvarkik !!!!!!!!!!!!!!!

Jeigu sutvarkys ir ka tu su juo darysi? :D Aš tai prie kompo vazduskes smaukysiu ir pele laizysiu .as gy p i d a r a s tas nelaimingas tik savo kompa myliu. Beja man patinka berniukai... Gal kas nori susitikti imtinai pabendrauti ? domina mane berniukai.

:D :D :D :D TU GAL GYDIKIS BIŠKI :D :D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Linkus tvarkik !!!!!!!!!!!!!!!

Jeigu sutvarkys ir ka tu su juo darysi? :D Aš tai prie kompo vazduskes smaukysiu ir pele laizysiu .as gy p i d a r a s tas nelaimingas tik savo kompa myliu. Beja man patinka berniukai... Gal kas nori susitikti imtinai pabendrauti ? domina mane berniukai.

:D :D :D :D TU GAL GYDIKIS BIŠKI :D :D :D :D

Rask koki admin pack'a su GunXP modu tokio kokio tau reikia galeciau perdaryti ant linux bet aisku ne uz dyka.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5024 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...