Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Suzinok Tavo IP yra Isorinis/Vidinis


Drakonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5075 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 91
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

  • Parašė po 2 savaičių...

Chebra turiu problema pas mane katik suzinojau viename saite kad Vidinis ip. Tai atsitiko kai nauja pc gavau su senu pc tas pats intikas viska ten ip tas pats ir buvo Isorinis. Dabar noriu paklaust reik tipo skambinti interneto tiekejams ir klaustis ir man idomu ar reikia damoketi ka nors kad pakeistu jei ka mano tinklas MegaNET.

Beje kai kur pasiskaiciau kad vidiniai ip po rr perkrovimo pasikeicia o mano nesikeicia tai gal saitas svaigsta paprasciausiai? Ir duokit pamokele kaip norm pasitikrint ip nes ten meta klaidike

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Chebra turiu problema pas mane katik suzinojau viename saite kad Vidinis ip. Tai atsitiko kai nauja pc gavau su senu pc tas pats intikas viska ten ip tas pats ir buvo Isorinis. Dabar noriu paklaust reik tipo skambinti interneto tiekejams ir klaustis ir man idomu ar reikia damoketi ka nors kad pakeistu jei ka mano tinklas MegaNET.

Beje kai kur pasiskaiciau kad vidiniai ip po rr perkrovimo pasikeicia o mano nesikeicia tai gal saitas svaigsta paprasciausiai? Ir duokit pamokele kaip norm pasitikrint ip nes ten meta klaidike

Koks IP?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei nežinot savo IP nueinat į network connections ir pažiūrit, tada einat http://whatismyip.com/ ir jei IP sutaps, tai jis yra išorinis, jei ne - vidinis.

Gal galit apšviest mane. O kur randasi tas network connections ?

Turbūt ten:

Start -> Control Panel -> Network and Internet Connections -> Network Connections ir pasižiūrėsi ten savo IP.

88.222.***.** Meganetas

Nesu garantuotas, bet manau išorinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5075 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...