Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nepasitikėkite Mr.Dubsteper


callgame

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki vakar ar užvakar gavau toky gan idome žinute nuo Mr.dubsteper jis apsimetinėjo stuneriu bet supratau kad tai ne jis ir toliau vaidinau kad tikiu juo kai stuneris gryžo užsirašė ant skype kad jo skype buvo pavogta aš jam parašiau ir išsitikinau kad ten ne jsi buvo parašiau :

[17] RyTiS: tu netikras stuneris ? :D

[17] Mr DubSteper: tikras

[17] RyTiS: tai kodel cetas kur padarei isejei ir parasei kas ce per cetas?

[17] Mr DubSteper: nežinau, sumaišiau turbūt

[17] RyTiS: o tu dabar uzsiemes?

[17] Mr DubSteper: aš su draugu

[17] RyTiS: kalbi tipo?

[17] Mr DubSteper: vėliau pakalbėsim

[17] RyTiS: [17] RyTiS: stuneri

[17] Stuneris: nu?

[17] RyTiS: tu ce man siulei del to projekto ar tas "vaikas"

[17] Stuneris: nežinau, aš šiandien 13h grįžau namo

[17] Stuneris: nerašyk man aš mta žaidžiu

[17] RyTiS: ?

[17] RyTiS: o kaip ce yra ?

[18] Mr DubSteper: taip yra, kad tu gėjų karalius

jo skype: mrdubsteper

supergames: (užblokuotas)

Jei kam rašė netikėkit juo gi iš tokiu jo žodžiu manau ir taip aišku:

nes aš neišradingas air portam ir pan stunt zonom[07 July 2012 00:19] Mr DubSteper:

<<< a man *Myliu SuperGames.lt*

gali prikišt tų vamzdžių

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šiaip tai tas Mr. Dubstep ( ar kaip jis ten...) ir yra tasai Stuneris, tiesiog kai stunerį pradėjo DŪ*INT (atsiprašant) ko ne visuose supportuose, tai susigalvojo naują nick'ą, ir parašė kad palieka samp. Nors su nauju nicku ir toliau čia sėdėjo...

Bala žino kaip če ištikrūju tada yra bet betkokiu atvėju kad nepasitikėtu ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

taigi, kai buvo prigautas Stuneris kad jis yra MR. Dubstep, štai ką parašė facebook'e :

Atsiprašau už DubSteperio ar ko ten tokio išdaigas, niekur aš nepasitraukiau ir niekur aš neišėjau ir manau taip tikrai greitai nenutiks. Aš buvau išvykęs mėnesiui atostogaut į užsienį, konkrečiau londoną, o jis per tą laiką pavogė mano acc vieną kažkurį (taip manau) ir pasiėmė kitus, nes aš visur tą patį slaptažodį NAUDOJAU. Taigi esmė tame, kad facebook, skype, supergames, gta-support, gta-online ir gal dar daugiau primelavo labai daug iš mano ir savo accont'o, tad jei pastebėsite kokių nesąmonių iš mano acc prašau perspėti. 

Be to jis dar prisižaidė kažkokiam projekte, per kurį turėsiu nemalonumų, nes savininkas parašė laišką policijai (nežinau kiek tiesos, gal tik gazdino). Ir pradėjo kurti projektą. Jis nebuvo šiaip vaikas, nekvailas, apie mane žinojo nemažai informacijos todėl daug žmonių įtikino, kad jis yra Stuneris jau vien taip, kad turėjo mano skype. Žinoma projekto, kurį tipo pradėjo kurti su mano kontaktais, pavadino mano kažkada bandytų kurti projektu.

Taip, dabar visus kiek pagavau acc atsigražinau, labiausiai džiaugiuosi, kad el. pašto slaptažodis buvo kitoks, nes galėjo prirašyti nesąmonių darbdaviui ar kitiems rimtiems žmonėms su kuriais esu dirbęs ar dirbu.

Be to jei turite kokios informacijos apie jį ar jūs taip pat tapote buvote įtraukti į šią aferą, prašau pasidalinti informacija su manim, kad aš galėčiau jį rasti ir atiduoti teisėsaugai už hacker'iavimą ir neteisėtą kito žmogaus duomenų naudojimą.

gėda....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...