Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkit dėl vieno darbo.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4288 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

sveiki aš parsisiunčiau viena gm. pasirenku savo mechaniku direktoriui, rašau /priimt Nick_Bosh, Toks Mano Nickas. Ir tada kaip nuenu ant pickupo man raso kad turiu pasikalbėti su direktoriumi, Nors viską padaręs. ir parašau /direktoriai man rašo: Nick_Bosh -. ir viskas. Gal galite padėti? duosiu rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu dyrika daves? nes turi daugeli servuose rasai taip /skirtidyriku nick_bosh 13 "13" tai darbo id ir jei pvz tau rasys tu paskyrei nick bosh kokiu nors taksi dyriku tai vistiek mechanikų bus. tad parasyk /skirtidyriku nick_bosh 13 o tada ir /priimt ;) Jei padėjau nepagailėk +R3P :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ten dėl rašymų viskas tvarkoje. Aš užsidedu sau mehanikų direktorių viskas tvarkoje raso jus paskirtas mechanikų direktoriumi. tada rasau /priimt Nick_Bosh ir priima irgi viskas gerai. BEt ten su pickupu kazkas negerai. kaip uzeina ant mechanikų isidarbinimo pickupo raso. pirmiausia turite gauti pakvietima is direktoriaus. kaip sita problema isprest. as viska tvarkoje padares. bet man kaip uzeinu ant pickupo raso kad turiu gauti pakvietima is direktoriaus nors jau esu pakvietes.

-- Papildyta --

katik paziurejau gm viduje po /skirtidyriku taip pat 19 ID. kaip išsprest problema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4288 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...