Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Didžiojo skripterio En2kato mapp darbai.


Mepa :P

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4286 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Taigi šiandien susirašinėjau su Tautvex_Adidas ir kažkaip aš užsiminiau apie En2katą.

Mes nutarėm jį nuleist vistiek ant žemės , nes jis vis siekia savo viršaus ir turbūt jo modifikacijos kūrimas nuo 0 yra SFR.LT modo editinimas pakeitus spalvas , bei tekstus.

Tad , brangus En2katai, užteks tau kenkt visiems, štai imkit jo mapp darbus.

Link: http://www.failai.lt/q2rtzkcl2drh/En2ka ... ai.txt.htm

Tik kopijuot temoki ir dar kitus vaiku vadini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mepa, tu esi totalus vaikas, jei žmogus nori tegul redaguoja, jei jis nori tegul kopijuoja, tavęs už jo pažeistas autorines teises nesodins į kalėjimą. Be to tu niekada nekopijavai, neredagavai nieko? Tik jau nereikia angeliuko vaidinti, visi esame kopijavę ir redagavę, kitaip nieko nebūtume išmokę.

Nesupraskite klaidingai, aš neginu En2katas, aš jo visiškai nepažįstu, negaliu apie jį pasakyti nieko gero ir nieko blogo, bet išsakiau savo nuomonę kokia atsirado paskaičius šią temą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mepa, tu esi totalus vaikas, jei žmogus nori tegul redaguoja, jei jis nori tegul kopijuoja, tavęs už jo pažeistas autorines teises nesodins į kalėjimą. Be to tu niekada nekopijavai, neredagavai nieko? Tik jau nereikia angeliuko vaidinti, visi esame kopijavę ir redagavę, kitaip nieko nebūtume išmokę.

Nesupraskite klaidingai, aš neginu En2katas, aš jo visiškai nepažįstu, negaliu apie jį pasakyti nieko gero ir nieko blogo, bet išsakiau savo nuomonę kokia atsirado paskaičius šią temą.

Neturiu daugiau ko pridurt. Mepa būčiau " papeikes ", Redagavimas true, En2kartas nieko blogo, bet ir nieko gero. ( Nežinomas ir tiek )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...