Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Šuniukas pipiras numetamas nuo tilto


TheHiddenSPEC

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5138 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aišku, šuniuko gaila, ir *Myliu SuperGames.lt* lopo negalima pasigailėt.

-- Papildyta --

O šuniuką tikrai dar rodė per TV, ir pranešė kad dar gydė tačiau neišgyveno... :cry:

-- Papildyta --

Va dar apie jį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

NEGALIU AŠ Į ŠITĄ VIDEO NET PAŽIŪRĖT. NESUPRANTU,KAIP TAIP GALIMA,AŠ JĮ PATĮ NUO SKARDŽIO NUMESČIAU,APMISČIAU,PADEGČIAU IR NE Į VANDENY,O ANT KRANTO,KAIP JIS ŠITAM VIDEO IR SAKĖ. TOKIUS KARTI,KARTI IR DAR KARTĄ KARTI. *Myliu SuperGames.lt*,8 MĖNESIUS NELAISVĖS TIK DAVĖ. VISKĄ KAS ĮMANOMA AŠ SU TUO LAMA PADARYČIAU. MAN,SUTIKČIAU AŠ JĮ MIŠKE,TAIP ATSPARDIČIAU,KAD NET NESUPRAS KUR JIS RANDAS. Vienu žodžiu... Neturiu aš ką daugiau pasakyti,tik tokius žmones iš dangoraižio metyti. Aš speceliai padaryčiau video kaip kas jį meta nuo skardžio.

Gaila šuniuko.... :cry::cry::cry::|:|:|:cry::cry::cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

SUKA *Myliu SuperGames.lt* TOKĮ PYDARĄ ANT LAUŽO KAIMO CENTRE SUDEGINT *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt* BENKARTAS AČKAREZNIKAS *Myliu SuperGames.lt* SUKA UŽ KĄ *Myliu SuperGames.lt* ŠUO KALTAS? *Myliu SuperGames.lt* TOKĮ DUXĄ REIKIA PATĮ NUMEST NUO TILTO IR POTO SUDEGINT ANT LAUŽO KAIP RANGANĄ *Myliu SuperGames.lt*!!!!!!!!! *Myliu SuperGames.lt* PIZDANAS *Myliu SuperGames.lt* SUKA PAMATYČIAU JĮ *Myliu SuperGames.lt* MIRTŲ TAS ŽERTWA *Myliu SuperGames.lt* BENKARTAS PADARYTAS ŽYDRIOJ VONIOJ *Myliu SuperGames.lt* NEPAGAILĖČIAU SU M249 SUVARYT Į TĄ IDIOTIŠKĄ SMEGENINĘ *Myliu SuperGames.lt*!!!!! URODAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSS

SUKA *Myliu SuperGames.lt* MAN GAILO TO ŠUNIUKO PIPIRO, *Myliu SuperGames.lt* TĄ URODĄ PASKADINT KIBIRE *Plaunu butelius* *Myliu SuperGames.lt*!!!!!!!!!!!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5138 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...