Peršokti į turinį
nHN

Ieškomas Partneris

Recommended Posts

Labas!

Kaip matote ant temos pavadinimo užrašyta ''Ieškau Partnerio''. Manau nelabai supratote, ką aš norėjau tuo pasakyti. Jei norite sužinoti skaitykite toliau..

Ieškau žmogaus, kuris yra aktyvus ir daug laiko praleidžia prie kompiuterio. Žodžiu kurtume kartu svetaines, pavyzdžiui jei žmogus nemoka ir nieko neišmano apie kodą viską daryčiau aš, jis kol manęs nebūtų administruotų, keltų siuntinius ir pnš. Žodžiu darytų viską ką reiktų pagal svetainės turinį ir administruotų mano svetaines. Beabėjo jam priklausytų ir kažkokia dalis nuo projekto, beabėjo jei pelnas būtų :)

P.S Nelaukiu aš čia FREE-POSTERIŲ.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Tu iškart nori daug, pirmiausia reikia padaryti apie gyvūnus, tada galvoti apie kitą forumą.

Jis pabaigtas, lieka straipsnius dėti. Startas penktadienį.

Dalintis šį pranešimą

Gal galėtum apibrėžimą? Ar čia šiaip išpūrsimui kas nori gali prisidėti, kad daugiau sužinotu tiek apie programavimą, gyvūnus ar būtų kažkoks pelnas ir metates kartu pinigus. Norėčiau plačiau apie naudą šito tinklapio tiek man, tiek kitiems.

Dalintis šį pranešimą

Partneris kurti tinklapius? Tu aumeny jau čia kokį bizniuką sukti ir kitiems kurti puslapius? Nesuprantu apie kokią partneryste kalbi. Apie gyvūnus ir dar kažkokius projektus? Šiek tiek apibrėžk savo mintį, nuo ko žadi pradėti, kur sustoti. Kokia tavo ateitis su tais "projektais"?

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele