Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas Partneris


nHN

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4297 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas!

Kaip matote ant temos pavadinimo užrašyta ''Ieškau Partnerio''. Manau nelabai supratote, ką aš norėjau tuo pasakyti. Jei norite sužinoti skaitykite toliau..

Ieškau žmogaus, kuris yra aktyvus ir daug laiko praleidžia prie kompiuterio. Žodžiu kurtume kartu svetaines, pavyzdžiui jei žmogus nemoka ir nieko neišmano apie kodą viską daryčiau aš, jis kol manęs nebūtų administruotų, keltų siuntinius ir pnš. Žodžiu darytų viską ką reiktų pagal svetainės turinį ir administruotų mano svetaines. Beabėjo jam priklausytų ir kažkokia dalis nuo projekto, beabėjo jei pelnas būtų :)

P.S Nelaukiu aš čia FREE-POSTERIŲ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Partneris kurti tinklapius? Tu aumeny jau čia kokį bizniuką sukti ir kitiems kurti puslapius? Nesuprantu apie kokią partneryste kalbi. Apie gyvūnus ir dar kažkokius projektus? Šiek tiek apibrėžk savo mintį, nuo ko žadi pradėti, kur sustoti. Kokia tavo ateitis su tais "projektais"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4297 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...