Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas dėl PKM serijų.


dLc

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4269 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

*Myliu SuperGames.lt* Mr Mr DubSteper. Tu geriau už dLc nesukurtum niekada. Komentuoti tik ir moki ane? Ar esi toks vaikas, kad tik renki postus? Ar tokiu ar tokiu atveju esi DX.

Visu pirma aš neužsiimčiau su video, tai bereikalingas kompo resursų gadinimas. O apie pamokas galim derėtis aš galiu geriau. Nesi matęs mano pamokų todėl, geriau nekalbėk ką galiu ir ko negaliu.

O dlc žiū mėgsti kaltę versti kitiems, pripažink, jei tikrai norėtum kurti, mano komentaras įtakos neturėtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* Mr Mr DubSteper. Tu geriau už dLc nesukurtum niekada. Komentuoti tik ir moki ane? Ar esi toks vaikas, kad tik renki postus? Ar tokiu ar tokiu atveju esi DX.

Visu pirma aš neužsiimčiau su video, tai bereikalingas kompo resursų gadinimas. O apie pamokas galim derėtis aš galiu geriau. Nesi matęs mano pamokų todėl, geriau nekalbėk ką galiu ir ko negaliu.

O dlc žiū mėgsti kaltę versti kitiems, pripažink, jei tikrai norėtum kurti, mano komentaras įtakos neturėtu.

dmn - Perspėtas!

Mr DubSteper - Ką tu gali? Žodžiu tu stuneris esi, tik apsimeti kitu žmogumi, negėda? Manau tikrai gėda... Ir NoFear gali paliudyt, savo tas pasakas tik nepradėk sekti kad " daugebūtčiuose " tas pats ip'as, nejuokauk, ką galiu pasakyti - Vilties netekes žmogus.

P.S - Nors vienas O.T perspėjimas [ Norit ko nors ? Į pm'ą susirašot/parašot ].

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* Mr Mr DubSteper. Tu geriau už dLc nesukurtum niekada. Komentuoti tik ir moki ane? Ar esi toks vaikas, kad tik renki postus? Ar tokiu ar tokiu atveju esi DX.

Visu pirma aš neužsiimčiau su video, tai bereikalingas kompo resursų gadinimas. O apie pamokas galim derėtis aš galiu geriau. Nesi matęs mano pamokų todėl, geriau nekalbėk ką galiu ir ko negaliu.

O dlc žiū mėgsti kaltę versti kitiems, pripažink, jei tikrai norėtum kurti, mano komentaras įtakos neturėtu.

dmn - Perspėtas!

Mr DubSteper - Ką tu gali? Žodžiu tu stuneris esi, tik apsimeti kitu žmogumi, negėda? Manau tikrai gėda... Ir NoFear gali paliudyt, savo tas pasakas tik nepradėk sekti kad " daugebūtčiuose " tas pats ip'as, nejuokauk, ką galiu pasakyti - Vilties netekes žmogus.

P.S - Nors vienas O.T perspėjimas [ Norit ko nors ? Į pm'ą susirašot/parašot ].

Tikrai? Įrodyk. Negali įrodyti, nes toks pat ip nėra įrodymas, o daugiau nieko neturi. Paklausinėk žmonių, kurie gyvena daugiabučiuose, kurių internetas per kabelinę pajungtas, jie atsakys: Taip mano kaimynų ip toks pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...