Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

WEB paslaugos.


creatur

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4311 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Kadangi turiu labai daug laisvo laiko per tuos orus tad kuriu šią temą ir pradedu teikti WEB paslaugas asmeniškai nekišant jokios studijos.

Šiek tiek apie mane:

Esu Gintas, gyvenu Klaipėdoje, man 15 metų. Esu atsakingas, mandagus žmogus. Laisvalaikį daugiausiai leidžiu programuodamas ir sportuodamas (lengvąją atletiką). Beveik niekada nepraleidžiu progos tobulėti programavimo srityje. Kadangi noriu sėkmingos ateities, tai su draugu atidarėm WEB paslaugų studiją - dStudio.lt, kad pamatyti kokie būna klientai, kaip su jais bendrauti, kaip jų nenuvilti, taip pat tobulėti ir programuojant.

Ką aš darau?


  • [*:1khdfg38]TVS ir modulių diegimas. Galiu įdiegti jūsų norimą TVS ir su ja visus jums reikalingus modulius.[/li]
    [*:1khdfg38]Kuriu tinklapių sistemas. Galiu sukurti unikalią tinklapio TVS. Be problemų galiu sukurti modulius turinio valdymo sistemos, taip pat pavienes sistemas. Į šią skiltį įeina tokios sistemos kaip pokalbių sistema, balsavimas, forumas, VVP ir t.t.
    [*:1khdfg38]Koduoju dizainus HTML/CSS. Turbūt daugiausiai patirties turiu dizainų kodavime. Galiu dizainą sukoduoti bet kokiai TVS (mokamoms nekoduoju kaip DLE, IPB). Taip pat pagal kliento pageidavimą galiu dizainą pritaikyt ir senoms naršyklėms (IE3-6). Pastaruoju metu koduoju naujomis HTML5/CSS3 technologijomis.
    [*:1khdfg38]Prižiūriu tinklapius. Galbūt tinklapyje nieko nesuprantat (pvz.: kaip parašyti straipsnį, kaip įkelti nuotraukas..), ne bėda aš galiu prižiūrėti jūsų tinklapį, esu dirbęs su dauguma TVS, o ir naujos man įspūdžio didelio nepadarys, kadangi iš patirties žinau kaip dažniausiai yra programuojamos TVS, todėl ir valdymas per daug nesiskiria.
    [*:1khdfg38]Konsultuoju WEB klausimais. Galiu patarti, išmokyti naudotis TVS sistemomis ir pan. Neesu visažinis, todėl padedu tik tuom ką iš tiesų moku.

Darbų pavyzdžiai:

Čia nėra visi mano darbai, o tik tie, kuriuos pavyko atkapstyti - http://gintas.dstudio.lt/

Dar prisiminiau keletą senų darbų:

istraipsniai.lt dizainas - http://themes-lt.eu/Dizainas/1510/istraipsniai

kaimeliai.lr dizaino kodavimas - http://themes-lt.eu/Dizainas/1468/kaimeliai-dizainas

Jei norit pasižiūrėti į nuotraukas, tai galit kodavimo darbus pasižiūrėt ir dstudio.lt tinklapyje.

Kontaktai:


  • [*:1khdfg38]Skype: dstudio.lt
    [*:1khdfg38]El. paštas:
[email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4311 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...