Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūs klausiat - mes atsakom.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4264 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 116
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Minecrafto Forumas apleistas. Jo moderatoriaus neišrenka, nei vienas neprižiūri. Chaosas.

Blemba,supraskit,mes stengiamės dirbam,forume ne vien MineCraft forumas turi būt tvarkingas,gal jis labiausiai suterštas,tačiau yra ir kiti forumai kuriuos turime tvarkyti kas kart moderatoriai praeina pro kažkokį forumą ir patvarko jį,va ka tik ištryniau iš ten apie 20 temų. Mes irgi žmonės ir stengiamės . . .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Minecrafto Forumas apleistas. Jo moderatoriaus neišrenka, nei vienas neprižiūri. Chaosas.

Blemba,supraskit,mes stengiamės dirbam,forume ne vien MineCraft forumas turi būt tvarkingas,gal jis labiausiai suterštas,tačiau yra ir kiti forumai kuriuos turime tvarkyti kas kart moderatoriai praeina pro kažkokį forumą ir patvarko jį,va ka tik ištryniau iš ten apie 20 temų. Mes irgi žmonės ir stengiamės . . .

Tai kad kažin ar stengiates. Aš turbūt visą forumą pereičiau per 1 valandą. Pilnai visą. O jūs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minecrafto Forumas apleistas. Jo moderatoriaus neišrenka, nei vienas neprižiūri. Chaosas.

Blemba,supraskit,mes stengiamės dirbam,forume ne vien MineCraft forumas turi būt tvarkingas,gal jis labiausiai suterštas,tačiau yra ir kiti forumai kuriuos turime tvarkyti kas kart moderatoriai praeina pro kažkokį forumą ir patvarko jį,va ka tik ištryniau iš ten apie 20 temų. Mes irgi žmonės ir stengiamės . . .

Tai kad kažin ar stengiates. Aš turbūt visą forumą pereičiau per 1 valandą. Pilnai visą. O jūs?

Oho, koks tu rimtas. Kodėl nekanditavai, pone, supergreitastvarkytojau? Apskritai, jūs mums nuolat duodat kritiką, kadangi realiai nematote, ką mes darome. Mes darome daug, tačiau visi "troliai" pridaro 3 kart daugiau, nei mes, todėl to efekto ir nesimato. Galų gale, mes į forumą ateiname ne tik jį "valyti", o ir diskutuoti, todėl atvėskit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padekite!! Man kas 1 min mazeja po 7 flt!! Turejau 79 flt o dabar 27.66 flt!!! Kas cia tokio?!?!? Tik sukuriau tema ir iskarto tiek sumazejo!! Padekite!! :cry::cry::cry::o :bumba:

FLT mažėja todėl nes tavo pranešimai yra trinami. Gali būt kad floodini, ar panašiai, tada tavo pranešimus ištrina moderatoriai ir sumažėja FLT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padekite!! Man kas 1 min mazeja po 7 flt!! Turejau 79 flt o dabar 27.66 flt!!! Kas cia tokio?!?!? Tik sukuriau tema ir iskarto tiek sumazejo!! Padekite!! :cry::cry::cry::o :bumba:

FLT mažėja todėl nes tavo pranešimai yra trinami. Gali būt kad floodini, ar panašiai, tada tavo pranešimus ištrina moderatoriai ir sumažėja FLT.

Nezinau... Perziurejau ten kur parasiau ir visur mano komentarai liko. Keista :| Gal bugas? Nezinau bent jau dabar atsijungiau ir gal po 5 h prisijungiau (dabar) ir nenumazejo. Gal jeigu as online mazeja flt o jeigu off nemazeja? Keistokas forumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padekite!! Man kas 1 min mazeja po 7 flt!! Turejau 79 flt o dabar 27.66 flt!!! Kas cia tokio?!?!? Tik sukuriau tema ir iskarto tiek sumazejo!! Padekite!! :cry::cry::cry::o :bumba:

FLT mažėja todėl nes tavo pranešimai yra trinami. Gali būt kad floodini, ar panašiai, tada tavo pranešimus ištrina moderatoriai ir sumažėja FLT.

Nezinau... Perziurejau ten kur parasiau ir visur mano komentarai liko. Keista :| Gal bugas? Nezinau bent jau dabar atsijungiau ir gal po 5 h prisijungiau (dabar) ir nenumazejo. Gal jeigu as online mazeja flt o jeigu off nemazeja? Keistokas forumas

Gali buti kad sukuri temą netinkamoje vietoje, arbą su netinkančiu pavadinimų, ir MODERATORIAI jas triną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padekite!! Man kas 1 min mazeja po 7 flt!! Turejau 79 flt o dabar 27.66 flt!!! Kas cia tokio?!?!? Tik sukuriau tema ir iskarto tiek sumazejo!! Padekite!! :cry::cry::cry::o :bumba:

FLT mažėja todėl nes tavo pranešimai yra trinami. Gali būt kad floodini, ar panašiai, tada tavo pranešimus ištrina moderatoriai ir sumažėja FLT.

Nezinau... Perziurejau ten kur parasiau ir visur mano komentarai liko. Keista :| Gal bugas? Nezinau bent jau dabar atsijungiau ir gal po 5 h prisijungiau (dabar) ir nenumazejo. Gal jeigu as online mazeja flt o jeigu off nemazeja? Keistokas forumas

FLT iš oro tikrai nesibugina. Priežastį, kodėl FLT galėjo dingti - pasakė kiti moderatoriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4264 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...