Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūs klausiat - mes atsakom.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 116
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Dabar taip. Įspėju, jei skaitot šitą posta, isitvirtinkite gerai į kėdę, kad neištaškytų jūsų subinių.

Mano tokia nuomonė, jog Edwii, .weeD`, Skruckis, Valdas., yra normaliausi Moderatoriai, kurie žino savo pareigas ir panašiai, o visa kita šutvė tik dėl vaizdo, arba nori pasirodyti "Aukštesnio lygio" esas moderatoriais. Man juokas ima, ką jie čia išdarinėja. Meskit lauk ir nebedarykit gėdos forumui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1342540454-clip-100kb.png

Leiskit paklaust, kam jūs rašėt anketas į moderatorius, jei nyxūją tvarkos nepadarot forumui? Idijotų kompanija susirinko, visi 14-kiniai pretendavo į tuos modus, o jie diskutuoja GFX'e arba apie viską skiltyse... Darykitės išvadas, dėl tokios jūsų daromos „tvarkos“ žmonės ir šalinasi iš SG forumo. Sekmės, vyrai <3 tiesiog galiu pasakyti - jei neapimat - tai ir neimkit!

Keli moderatoriai nesutvarkys viso forumo, nes vasaros metu dirba keli moderatoriai o ne visi, kiti nedirba, nes vasara.

Džiaugtis turėtumet kad mes išviso dirbame dar, o dabar tokie orai [ blogi ], tai turėtu daugiau dirbti, o ne keli [ 3 kokie ].

O tam yra raportuoti pranešimus, ar kitus dalykėlius, nes mes tarp vienos temos nesedėime, tvarkome viena, ainam kitur. Asmeniškai patsai pusiau laiko sumažinau šiam forumui, nes į lauka ainu, bet tik ne per tokius orus.

Norint kad būtų sutvarkyti panašus pranešimai, ar floodinimai, jeigu nematė to moderatorius tai raportuokit

Tema skirta klausti, o ne off-topic.

OFF-TOPIC = Įspėjimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suprantu, kad Dominus užimtas žmogus, tačiau kam jis parašė tą tekstą, kad tipo už kelių savaičių bus aktivesnis ir pradės rūpintis savo forumo žmonėmis? Va matau, jis per 24 valandas apsilanko forume, tačiau šiek tiek galėtu jau pradėti medalius dalinti, kas nori į kokią grupę įstoti ir taip toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1342540454-clip-100kb.png

Leiskit paklaust, kam jūs rašėt anketas į moderatorius, jei nyxūją tvarkos nepadarot forumui? Idijotų kompanija susirinko, visi 14-kiniai pretendavo į tuos modus, o jie diskutuoja GFX'e arba apie viską skiltyse... Darykitės išvadas, dėl tokios jūsų daromos „tvarkos“ žmonės ir šalinasi iš SG forumo. Sekmės, vyrai <3 tiesiog galiu pasakyti - jei neapimat - tai ir neimkit!

Keli moderatoriai nesutvarkys viso forumo, nes vasaros metu dirba keli moderatoriai o ne visi, kiti nedirba, nes vasara.

Džiaugtis turėtumet kad mes išviso dirbame dar, o dabar tokie orai [ blogi ], tai turėtu daugiau dirbti, o ne keli [ 3 kokie ].

O tam yra raportuoti pranešimus, ar kitus dalykėlius, nes mes tarp vienos temos nesedėime, tvarkome viena, ainam kitur. Asmeniškai patsai pusiau laiko sumažinau šiam forumui, nes į lauka ainu, bet tik ne per tokius orus.

Norint kad būtų sutvarkyti panašus pranešimai, ar floodinimai, jeigu nematė to moderatorius tai raportuokit

Tema skirta klausti, o ne off-topic.

OFF-TOPIC = Įspėjimas.

Tu glušiau, čia buvo ne off-topic'as, o klausimas apie forumą... Kiaušinis plbm :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suprantu, kad Dominus užimtas žmogus, tačiau kam jis parašė tą tekstą, kad tipo už kelių savaičių bus aktivesnis ir pradės rūpintis savo forumo žmonėmis? Va matau, jis per 24 valandas apsilanko forume, tačiau šiek tiek galėtu jau pradėti medalius dalinti, kas nori į kokią grupę įstoti ir taip toliau.

Teikiates man atsakyti į šį klausimą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suprantu, kad Dominus užimtas žmogus, tačiau kam jis parašė tą tekstą, kad tipo už kelių savaičių bus aktivesnis ir pradės rūpintis savo forumo žmonėmis? Va matau, jis per 24 valandas apsilanko forume, tačiau šiek tiek galėtu jau pradėti medalius dalinti, kas nori į kokią grupę įstoti ir taip toliau.

Manau niekas nežino kodėl. Medaliai ir Grupes - Jus gi ne del ju lankotes šitame forume. Taigi galima palaukt, kantrybes. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suprantu, kad Dominus užimtas žmogus, tačiau kam jis parašė tą tekstą, kad tipo už kelių savaičių bus aktivesnis ir pradės rūpintis savo forumo žmonėmis? Va matau, jis per 24 valandas apsilanko forume, tačiau šiek tiek galėtu jau pradėti medalius dalinti, kas nori į kokią grupę įstoti ir taip toliau.

Vis inkšti dėl to medalio „Merginoms“? :song:

Ką veikia šiame forume VIP nariai? Ta prasme, už ką būtent yra gaunamas VIP medalis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suprantu, kad Dominus užimtas žmogus, tačiau kam jis parašė tą tekstą, kad tipo už kelių savaičių bus aktivesnis ir pradės rūpintis savo forumo žmonėmis? Va matau, jis per 24 valandas apsilanko forume, tačiau šiek tiek galėtu jau pradėti medalius dalinti, kas nori į kokią grupę įstoti ir taip toliau.

Vis inkšti dėl to medalio „Merginoms“? :song:

Ką veikia šiame forume VIP nariai? Ta prasme, už ką būtent yra gaunamas VIP medalis?

Tai prestižinė grupė. Į ją galima pakliūti tik stipriai prisidėjus prie forumo veiklos: padėjus jam plėstis, sukūrus forume ar forumui kažką labai naudingo, stipriai jį išreklamavus ar už kažkokius kitus nuopelnus.

Tai - uždara grupė. Naujus narius priima tik grupės lyderis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausimas moderatoriams/administratoriams:

Ar galite padaryti mano pamokos temą lipnią, štai mano tema:

Tema.Ši informacija yra rašyta mano.Nėra paiimta iš jokios svetainės, ir vis didinama.

Beto domina kada išvalysit visą tą "jovalyne" iš minecraft skilties ir įvesite ten padorią tvarką :S

Perkelkite Minecraft serveriai forumą į Minecraft serveris kategoriją, nes dabar nelogiškai atrodo manau.

Dar viena pastaba:

cf81d159f2149fa805dc1c80ae41f487749.png

Paspaudus ant Žaidimai gaunamas 403 erroras > Forbidden access

http://www.supergames.lt/zaidimai/

Taipogi pasigedau šios skilties:

anime-diskusijos/

Dar viena pastaba pirmame poste buvo parašyta:

Į klausimus atsako tik - moderatoriai. OFF-TOPIC - ĮSPĖJIMAS.

Čia žiūriu betkas atsakinėja :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausimas:

Kur galiu atsiimti medalį už tai kad čia jau prabuvau vienus metus?

Kitas klausimas:

Ar čia sažininga?Jis pats gali offtopinti , o aš ne?

naujienos/balsavimas-konkursui-pagalbininkas-liepa-t114174.html

Kalba eina apie .WeeD ir aš pats nelabai supratau, OFFTOPIC- šnekėjimas ne į temą.TAI KURIS PRAKEIKTAS ŽODIS BUVO NE Į TEMĄ?

Ant paskutiniujų Ą.Ž išvis pradėjo ignoruoti nors skaitė.

Mano pranešimas:

---------------------------

Mėnesio pagalbininkas tik tas gali tapti kas iškuops minecraft forumą :(

---------------------------

Kalba eina apie mėnesio pagalbininka, kaip ir temos pavadinimas.

.WeeD pranešimas:

---------------------------

-PAWNED- :)
-PAWNED- :nice:

Vienas dalykas keiščiausias, kad abudu acc yra kurti iš to pačio IP. :)

---------------------------

Tai išvis grynas offtopic nes kalbama apie žmogaus ip adresus.Išvis .WeeD žino ką reiškia offtopic?

Dar vieną Ą.Ž žinutė:

---------------------

Žinai, čia man jau gali nepradėt skųstis, ne aš vienas moderatorius. :)

---------------------

Mano išsiūsta žinutė buvo:

---------------------

0 tvarkos tame forume, nors esi turėjęs minecraft serverį.Tikrai nemanau kas sunku temas trinti, nebent "flegma" esi.

---------------------

IR PRAŠAU NEIGNORUOTI DĖL MINECRAFT FORUMO, nes žiūriu norit čia plėstis o prie minecraft forumo nei vienas nei pirštu neprisiliečiat...Todėl kyla dar vienas klausimas:

KOKIO VELNIO ČIA TIE MODRERATORIAI IŠRINKTI?

Ir nesuprantu kas per .WeeD jis čia pasikėlias ar ką?Parašiau kad pratrintu temas ir iškart "atmazus mėto".

Mano praeitas postas buvo ignoruotas kaip lapas nupūstas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausimas:

Kur galiu atsiimti medalį už tai kad čia jau prabuvau vienus metus?

Kitas klausimas:

Ar čia sažininga?Jis pats gali offtopinti , o aš ne?

naujienos/balsavimas-konkursui-pagalbininkas-liepa-t114174.html

Kalba eina apie .WeeD ir aš pats nelabai supratau, OFFTOPIC- šnekėjimas ne į temą.TAI KURIS PRAKEIKTAS ŽODIS BUVO NE Į TEMĄ?

Ant paskutiniujų Ą.Ž išvis pradėjo ignoruoti nors skaitė.

Mano pranešimas:

---------------------------

Mėnesio pagalbininkas tik tas gali tapti kas iškuops minecraft forumą :(

---------------------------

Kalba eina apie mėnesio pagalbininka, kaip ir temos pavadinimas.

.WeeD pranešimas:

---------------------------

-PAWNED- :)
-PAWNED- :nice:

Vienas dalykas keiščiausias, kad abudu acc yra kurti iš to pačio IP. :)

---------------------------

Tai išvis grynas offtopic nes kalbama apie žmogaus ip adresus.Išvis .WeeD žino ką reiškia offtopic?

Dar vieną Ą.Ž žinutė:

---------------------

Žinai, čia man jau gali nepradėt skųstis, ne aš vienas moderatorius. :)

---------------------

Mano išsiūsta žinutė buvo:

---------------------

0 tvarkos tame forume, nors esi turėjęs minecraft serverį.Tikrai nemanau kas sunku temas trinti, nebent "flegma" esi.

---------------------

IR PRAŠAU NEIGNORUOTI DĖL MINECRAFT FORUMO, nes žiūriu norit čia plėstis o prie minecraft forumo nei vienas nei pirštu neprisiliečiat...Todėl kyla dar vienas klausimas:

KOKIO VELNIO ČIA TIE MODRERATORIAI IŠRINKTI?

Ir nesuprantu kas per .WeeD jis čia pasikėlias ar ką?Parašiau kad pratrintu temas ir iškart "atmazus mėto".

Mano praeitas postas buvo ignoruotas kaip lapas nupūstas.

1. Pas administratorių. ( keletą savaičių jis medalių nesuteiks niekam )

2. Jis už tai buvo nubaustas , tik tu to nematei ir dabar čia rėkauji bei įvedinėji savo tvarką.

IR PRAŠAU NEIGNORUOTI DĖL MINECRAFT FORUMO, nes žiūriu norit čia plėstis o prie minecraft forumo nei vienas nei pirštu neprisiliečiat...Todėl kyla dar vienas klausimas:

Niekas neignoruoja ir nesuprantu apie ką kalbi. Jeigu nori sukurti subforumą ir administratorius neatrašo lauk , jeigu niekas prie minecraft nediskutuoja, vadinas niekam neįdomu.

KOKIO VELNIO ČIA TIE MODRERATORIAI IŠRINKTI?

Kad moderuotų forumą. :)

Ir nesuprantu kas per .WeeD jis čia pasikėlias ar ką?Parašiau kad pratrintu temas ir iškart "atmazus mėto".

Jeigu yra nusiskundimų dėl moderatorių - rašyk administratoriui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...