Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūs klausiat - mes atsakom.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4265 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 116
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Kodėl šitas forumas pavirto į šiukšlyną?

Nes laikai keičiasi, ir vaikai virstą į kvailius ir daro nesąmones. O kai mes forume dabar neturime galvos , mum sunku viska daryti. Bet viskas bus gerai , aš taip manau.

Vienas klausimėlis. Kodėl ant #noOne gavau bloką be priežąsties?

Nes gavai dar 1 įspėjimą ir surinkai 3 ir buvai užblokuotas. Už tai,kad susikūrei naują ACC , greičiausiai gausi IP ban.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki,

Gal galėtumete pasakyti kaip pasidaryti, kad kaip ant tavo parašo paspaudi ir tave į koki nors web'ą nueini.

Pvz : Kaip vartotojęs : sneroq Pasidaręs parašą su pavadinimą "Paspauskit čia" tai aš ir norėčiau tokį dalyką pasidaryti.

Tai kaip reikėtų taip pasidaryti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu klausimą.

Kam reikalinga šita tema, jeigu jau sukurtas atskiras forumas? Tai tiesiog ištrinkite Pasiūlymų ir Klausimų foruma ir informacijoje sukurite 2 temas, "Klauskite" ir "Siūlykite". Manau ši tema bereikalinga.

Kurkit temas kur norit ką pasiūlyti, o paklausti klauskit čia. Nes klausimai visų būna arba vienodi , arba itin panašūs. Kaip reikia daryti tą ar aną. Manau dabar Vilmi supratai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noriu pasidžiaugti, kad paskutiniu metu mūsų svetainę aplanko rekordiniai skaičiai lankytojų ir forumas muša rekordus įvairiose statistikose. Deja yra ir blogoji šio reikalo pusė - administratorius (t.y. aš) nesusitvarkau su forumu, todėl teks keisti forumo valdymo modulį efektyvesniu. Šiai dienai galite prisidėti mažiau man rašydami, nes kas dieną sulaukiu maždaug 20-40 forumo narių kreipimųsi su įvairiais klausimais ir problemomis, kas fiziškai atsakyti visiems yra labai sunku, nes skiriant kiekvienam vos tik po 10 minučių atsakymams ir susirašinėjimui, per dieną reikia sugaišti po 6 su virš valandų tik atsakinėjant AŽ ir skype. Svarbiausias prioritetas šiuo metu naujo serverio paleidimas, kad pagaliau eitų normaliai naršyti ir tvarkyti forumą, tad visi norintys medalių ir įstoti į grupes gausit minimum pora savaičių palaukti. Tačiau nors ir darbo kiekis išaugęs dešimtimis kartų, bet labai noriu jus pagirti, kad jūsų tiek daug! Esate tikri šaunuoliai!

Jau pora savaičių praėjo nuo šio pranešimo parašymo, tai kodėl nematau dar veiksmų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noriu pasidžiaugti, kad paskutiniu metu mūsų svetainę aplanko rekordiniai skaičiai lankytojų ir forumas muša rekordus įvairiose statistikose. Deja yra ir blogoji šio reikalo pusė - administratorius (t.y. aš) nesusitvarkau su forumu, todėl teks keisti forumo valdymo modulį efektyvesniu. Šiai dienai galite prisidėti mažiau man rašydami, nes kas dieną sulaukiu maždaug 20-40 forumo narių kreipimųsi su įvairiais klausimais ir problemomis, kas fiziškai atsakyti visiems yra labai sunku, nes skiriant kiekvienam vos tik po 10 minučių atsakymams ir susirašinėjimui, per dieną reikia sugaišti po 6 su virš valandų tik atsakinėjant AŽ ir skype. Svarbiausias prioritetas šiuo metu naujo serverio paleidimas, kad pagaliau eitų normaliai naršyti ir tvarkyti forumą, tad visi norintys medalių ir įstoti į grupes gausit minimum pora savaičių palaukti. Tačiau nors ir darbo kiekis išaugęs dešimtimis kartų, bet labai noriu jus pagirti, kad jūsų tiek daug! Esate tikri šaunuoliai!

Jau pora savaičių praėjo nuo šio pranešimo parašymo, tai kodėl nematau dar veiksmų?

Pasiskaityk kad administratorius užiimtas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1342540454-clip-100kb.png

Leiskit paklaust, kam jūs rašėt anketas į moderatorius, jei nyxūją tvarkos nepadarot forumui? Idijotų kompanija susirinko, visi 14-kiniai pretendavo į tuos modus, o jie diskutuoja GFX'e arba apie viską skiltyse... Darykitės išvadas, dėl tokios jūsų daromos „tvarkos“ žmonės ir šalinasi iš SG forumo. Sekmės, vyrai <3 tiesiog galiu pasakyti - jei neapimat - tai ir neimkit!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai kodėl man reikia juos raportuoti, jei esat jūs? Ir jūsų ganėtinai daug... Pranešimus raportavau ilgą laiką, bet tie pranešimai sutvarkyti buvo po 3-4 dienų, tai koks tolkas man juos toliau raportuot?

Tu manai, kad jeigu mes moderatoriai, tai mes visagaliai ane ? Mes gal negalim peržiūrėti visų temų vienu metu, ar tu galvoji, kad galim ?

Raportuodami, jūs padedat greičiau išvalyti forumą.

Prieš kiek laiko paskutinį raportą buvai padaręs? Nes bent jau aš kiek žiūrėjau uždarytus raportus, tai tavo vardo ten nemačiau nei karto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4265 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...