Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūs klausiat - mes atsakom.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

supratau. dar karta ačiū už pagalba

-- Papildyta --

dar 1 klausymas. Buvau gal pora savaičių atgal parašęs pranešima ir teme pranešime parašiau serverio ip savo, o dabar kaip pakeičiau hosta ta pranešima pakeičiau į dabartini IP ir man nueme - 64.54 FLT nors tik 1 žodi pakeičiau del ko taip atsitiko turejau virš 600 FLT gal koks bugas ar taip ir turi buti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 116
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

supratau. dar karta ačiū už pagalba

-- Papildyta --

dar 1 klausymas. Buvau gal pora savaičių atgal parašęs pranešima ir teme pranešime parašiau serverio ip savo, o dabar kaip pakeičiau hosta ta pranešima pakeičiau į dabartini IP ir man nueme - 64.54 FLT nors tik 1 žodi pakeičiau del ko taip atsitiko turejau virš 600 FLT gal koks bugas ar taip ir turi buti ?

Taip nutikti visiškai negalėjo.

P.S. Į klausimus atsako tik - moderatoriai. OFF-TOPIC - ĮSPĖJIMAS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokie yra rangu pranešimai ?

10postu Naujokas, 18postai Karatistas. Kokie yra visi ?

1. 0 post - Žalias.

2. 50 post - Naujokas.

3. 150 post - Dalyvis.

4. 300 post - Dažnas dalyvis.

5. 500 post - Užkietejes dalyvis.

6. 800 post - Mylimas dalyvis.

7. 1200 post - Anderbosas.

8. 2000 post - Forumo ekspertas.

9. 3000 post - Forumo numylėtinis.

Tikiuosi apie tai kalbėjai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokie yra rangu pranešimai ?

10postu Naujokas, 18postai Karatistas. Kokie yra visi ?

1. 0 post - Žalias.

2. 50 post - Naujokas.

3. 150 post - Dalyvis.

4. 300 post - Dažnas dalyvis.

5. 500 post - Užkietejes dalyvis.

6. 800 post - Mylimas dalyvis.

7. 1200 post - Anderbosas.

8. 2000 post - Forumo ekspertas.

9. 3000 post - Forumo numylėtinis.

Tikiuosi apie tai kalbėjai.

Teip, ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausimas-Kodėl rašot, kad jeigu tik į jūsų temas off topic, dedat iškarto įspėjimą, o kad puse forumo užfloodinta nesąmonėm- poahuj? :)

Ne , mum visiškai ne visvien. Mes įspėjimus dalinas už visą off-topicą, vakar nemažai užblokavau už ne ten parašytas temas, bet viso forumo nesutvarkysim tikrai, jeigu jūs neraportuosit ir toliau negražiai elgsitės. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atėjo laikas ir mano klausimui. :D

Kada įsikūrė forumas? Čia toks off topic klausimas,tiesiog įdomu pasidarė.... Gal kas žino?

2007 m. Balandžio 5 j.

Ooo,tai galima sakyt 5 metai forumui... Nei švenčiam nei dar ką... :D

Ačiū už atsakymą,tikiuosi kada su savo narių skaičiumi aplenksime games.lt

Manau tikrai taip. O įdomumo dėlei , tai forumas buvo jau sukurtas ir 2007 gruodžio mėn, ir iki balandžio buvo tvarkomas , tai va, kokį dabar gerą forumą turite. :)

P.S. Tau +REP už gerą klausimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atėjo laikas ir mano klausimui. :D

Kada įsikūrė forumas? Čia toks off topic klausimas,tiesiog įdomu pasidarė.... Gal kas žino?

2007 m. Balandžio 5 j.

Ooo,tai galima sakyt 5 metai forumui... Nei švenčiam nei dar ką... :D

Ačiū už atsakymą,tikiuosi kada su savo narių skaičiumi aplenksime games.lt

Manau tikrai taip. O įdomumo dėlei , tai forumas buvo jau sukurtas ir 2007 gruodžio mėn, ir iki balandžio buvo tvarkomas , tai va, kokį dabar gerą forumą turite. :)

P.S. Tau +REP už gerą klausimą.

Tikiuosi ir gyvens mūsų forumas ilgai.

P.S. Ačiū už REP. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskutinis mano klausimas.Kaip patenki į draugų grupę? Pamenu buvo sukūrtas cs serveris,vilmux sukūrė,ir tada jį imetė į tą grupę.Ką šiuo metu naudingo galėtume mes padaryt kad taptume SuperGames forumo draugais?

Forumo draugai yra kažkaip tai prisidėję prie projekto : Jį moderave , kažką jam sukūrę ar padėję.

Šiuo metu.. Net neįsivaizduoju. Todėl ten patekti ir nėra lengva, nes forumui padėti yra gana sunku. Ir tai turi būti jūsų įdėjos, jūsų ištekliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskutinis mano klausimas.Kaip patenki į draugų grupę? Pamenu buvo sukūrtas cs serveris,vilmux sukūrė,ir tada jį imetė į tą grupę.Ką šiuo metu naudingo galėtume mes padaryt kad taptume SuperGames forumo draugais?

Forumo draugai yra kažkaip tai prisidėję prie projekto : Jį moderave , kažką jam sukūrę ar padėję.

Šiuo metu.. Net neįsivaizduoju. Todėl ten patekti ir nėra lengva, nes forumui padėti yra gana sunku. Ir tai turi būti jūsų įdėjos, jūsų ištekliai.

Na tai taip,padėti suprantu.. Bet dabar kai priimė naujų moderatorių (vistiek kiti vis neaktyvūs,net ir nauji kaikurie) tu niekaip nepateksi į jųg gretas... Geriausi forumo nariai paimti kurie norėjo. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...