Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jūs klausiat - mes atsakom.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4238 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi supergames.lt forumo lankytojai , nusprendžiau sukurti temą , kurioje galėtumėte užduoti paprastus ir nepaprastus klausimus , kad nebūtu kuriama bereikalyngu temų.

Taigi į visus klausimus atsakysiu aš , moderatoriai ir jeigu laiko turės administratorius.

Klausimai tik apie FORUMĄ ( čia nėra jokių CS - L2 - SAMP ir panašiai ).

P.S. Klausimai turi būti aiškūs.

P.P.S. Už off-topic bausime :)

Į klausimus atsako tik - moderatoriai. OFF-TOPIC - ĮSPĖJIMAS.

Pagarbiai, Valdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 116
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

1. Skaičiau tą temą 'jeigu dingsta FLT', bet man iš oro pastoviai dingsta po 1-3FLT, bet pranešimų kiekis berods nemažėja...

2. Kas su reputacijos sistema? Turiu 16 +REP, bet paspaudus pasižiūrėti už ką man jie - daugiau nei pusės nerodo...

1. Pranešimų kiekis turi mažėti , įdėmiai stebėk,ir tikrai pamatysi pokyčius.

2. Kaikurie turi reputacijos galia ne +1 , o +2. Todėl Taip ir yra.

-- Papildyta --

1. Skaičiau tą temą 'jeigu dingsta FLT', bet man iš oro pastoviai dingsta po 1-3FLT, bet pranešimų kiekis berods nemažėja...

2. Kas su reputacijos sistema? Turiu 16 +REP, bet paspaudus pasižiūrėti už ką man jie - daugiau nei pusės nerodo...

1. Pranešimų kiekis turi mažėti , įdėmiai stebėk,ir tikrai pamatysi pokyčius.

2. Kaikurie turi reputacijos galia ne +1 , o +2. Todėl Taip ir yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš kalbu jeigu jis man duoda +rep o pas jį yra tų žalių taškelių 12, tai jis man davęs +REP mano reputacijos kiekis iš 16 tampa 28? :D

Jeigu žmogus duoda reputacijos tau tiek duoda kokia yra jo reputacijos galia. Jeigu jis neturi jokios grupės tai jam reputacijos galia yra ~1 reiškia tu gausi 1 REP. Jeigu žmogus turi jau SuperGames.lt Fano grupę tai jei neklystu jau jo reputacijos galia yra ~2 ir kai jis duos +REP tai tau prisidės 2REP, o jei -REP - nusiims 2REP. :)

Na tikiuos į tavo klausima atsakiau.

P.s nario reputacijos galia galite pažiūrėti jo profilyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau paklausti kada žmonėms bus uždėta grupės.

Tarkim aš jau turiu beveik 500 postu prieš mėnesi kai turėjau 200 post tai prašiau į supergames.lt fanai grupė bet jau mėnesis ir taip grupės man neuždeda manau ir kitiems taip nes kiti turi daugiau nei 100 post parašė toje temoje kurioje reikėtu uždėti grupė daug kas prašė grupės fanu bet taip ir negavo

Tai va smalsu ar uždės Dominus mums tas grupes ar ne ,nes laukiantis grupes yra tikrai nemažai.

Nes susidaro nuomonė kad Dominus kompas sugedęs arba apleido foruma arba neturi laiko čia but,jei neturi laiko tai geriausia išrinkt kad vyr.moderatorius. galėtu uždėt grupęs ir medalius nes tikrai patikimas yra vyr.moderatorius

Tai va tikiuosi suprasit nes nei pasiulymu niekas neįgyvendina nes yra tikrai neblogu įdėju + yra žmoniu kurie nusipelnė medaliu bet jie negavo tas pats yra ir su grupėmis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau paklausti kada žmonėms bus uždėta grupės.

Tarkim aš jau turiu beveik 500 postu prieš mėnesi kai turėjau 200 post tai prašiau į supergames.lt fanai grupė bet jau mėnesis ir taip grupės man neuždeda manau ir kitiems taip nes kiti turi daugiau nei 100 post parašė toje temoje kurioje reikėtu uždėti grupė daug kas prašė grupės fanu bet taip ir negavo

Tai va smalsu ar uždės Dominus mums tas grupes ar ne ,nes laukiantis grupes yra tikrai nemažai.

Nes susidaro nuomonė kad Dominus kompas sugedęs arba apleido foruma arba neturi laiko čia but,jei neturi laiko tai geriausia išrinkt kad vyr.moderatorius. galėtu uždėt grupęs ir medalius nes tikrai patikimas yra vyr.moderatorius

Tai va tikiuosi suprasit nes nei pasiulymu niekas neįgyvendina nes yra tikrai neblogu įdėju + yra žmoniu kurie nusipelnė medaliu bet jie negavo tas pats yra ir su grupėmis.

Va čia yra atsakymai i tavo klausimą.. Kuri rašė pats Dominus. Jei neskaites dar tai perskaityk.

Noriu pasidžiaugti, kad paskutiniu metu mūsų svetainę aplanko rekordiniai skaičiai lankytojų ir forumas muša rekordus įvairiose statistikose. Deja yra ir blogoji šio reikalo pusė - administratorius (t.y. aš) nesusitvarkau su forumu, todėl teks keisti forumo valdymo modulį efektyvesniu. Šiai dienai galite prisidėti mažiau man rašydami, nes kas dieną sulaukiu maždaug 20-40 forumo narių kreipimųsi su įvairiais klausimais ir problemomis, kas fiziškai atsakyti visiems yra labai sunku, nes skiriant kiekvienam vos tik po 10 minučių atsakymams ir susirašinėjimui, per dieną reikia sugaišti po 6 su virš valandų tik atsakinėjant AŽ ir skype. Svarbiausias prioritetas šiuo metu naujo serverio paleidimas, kad pagaliau eitų normaliai naršyti ir tvarkyti forumą, tad visi norintys medalių ir įstoti į grupes gausit minimum pora savaičių palaukti. Tačiau nors ir darbo kiekis išaugęs dešimtimis kartų, bet labai noriu jus pagirti, kad jūsų tiek daug! Esate tikri šaunuoliai!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

klausymas. Kodel reikia labai ilgai laukti kol paskirs mane į fanų grupė, jau menesi atgal rašiau ten kur reikia tuoi temoi kur uždeda bet niekas nieko nedaro :)
Noriu pasidžiaugti, kad paskutiniu metu mūsų

svetainę aplanko rekordiniai skaičiai lankytojų ir

forumas muša rekordus įvairiose statistikose.

Deja yra ir blogoji šio reikalo pusė -

administratorius (t.y. aš) nesusitvarkau su

forumu, todėl teks keisti forumo valdymo

modulį efektyvesniu. Šiai dienai galite prisidėti

mažiau man rašydami, nes kas dieną sulaukiu

maždaug 20-40 forumo narių kreipimųsi su

įvairiais klausimais ir problemomis, kas fiziškai

atsakyti visiems yra labai sunku, nes skiriant

kiekvienam vos tik po 10 minučių atsakymams ir

susirašinėjimui, per dieną reikia sugaišti po 6 su

virš valandų tik atsakinėjant AŽ ir skype.

Svarbiausias prioritetas šiuo metu naujo serverio

paleidimas, kad pagaliau eitų normaliai naršyti ir

tvarkyti forumą, tad visi norintys medalių ir įstoti

į grupes gausit minimum pora savaičių palaukti.

Tačiau nors ir darbo kiekis išaugęs dešimtimis

kartų, bet labai noriu jus pagirti, kad jūsų tiek

daug! Esate tikri šaunuoliai!

Šitą skaitei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4238 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...