Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

nHN [Išsamus aprašymas]


nHN

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4267 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki

Šiame forume jau lankausi nuo 2010 beroc, jeigu neklystu, kodėl aš su nauju vartotoju manau daug kam kyla toks klausimas.. Ogi todėl, jog atsirado žmonių kuriem užkibo mano vartotojas, nenoriu čia viešintis, bet jeigu netikite mano senas vartotojas Onlaineris. Na bet dabar apie save.. Esu Paulius, man 13 metų [Jaunas] mėgstu išūkius, pradėjau kurti svetaines nuo kokių 10 metų, beabėjo pirmi blynai nevykę, tačiau, juk reikia nuo kažko pradėti. Mėgstu žaisti krepšinį ir jį neblogai žaidžiu, ne aš vienas taip manau.. Lankausi ne vien šitam forume, esu žinomas PHP pagalbos suporte, siekiu ten moderatoriaus posto, tikiuosi jį greitai ir gausiu. Esu ne noliferis, net apskritai nelabai mėgstu sėdėti prie pc, bet kai nebūna ką veikti nėra iš ko rinktis. Kaip ir daugelis kitų žaidžiu žaidmus, ups mėgstu tik vieną [CS]. Kiti man kažkaip nelimpa ir nežaidžiu. Štai taip dėstau mintis, su daug klaidų, tačiau ką norėti nes rašydamas šį tekstą aš jo neskaitau ir nieko netaisau, nes tiesiog lieju savo mintis. Per visą laiką esu sukūręs nemažai projektų, tačiau jau visi iširę, net nežinau ką jums daugiau ir pasakyti, manau užteks, o jei ko norėsite paprašykite ir aš jums pasakysiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4267 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...