Tomas.

Mano pirmas piešinys [ prašau,vertinkit... UPDATED,pataisyta

Recommended Posts


0/10 mokinkis ir mokinkis kaip ir man reike :)

Dafuq , 1 kartą 4/10 , kitą 0/10 , nors tas pats dizainas.

O šiaip, apie dizainą, tai skaityk pamokas, geriau pagfx`ink kokį mėnesį ar 2 savaites, per jas paskaityk pamokų ir t.t , tada paišyk dizainus, nes žiūriu iškarto naujokai paišo dizainus, kai turėsit truputį patirties tada paišykit dizainus, turėsit patirties bus daug lengviau ir geresnius nupiešit.

Nedėkit bevel and emboss, be ryšio jis čia atrodo, geriau dėkit tekstą su profesionaliais fontais, pvz Myriad Pro, ir t.t

Dėl renderių, pažiūrėk už renderių yra tokios baltos linijos, geriau pasiieškok normalių renderių kurie puikiai apkarpyti, HD renderių. Nes čia yra prasti renderiai, matosi visi iškandžioti. :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Na ką galiu pasakyti pats nesu dizaineris ar kažką daug sugebantis su GFX tiesiog sakau kas mano akiai yra blogai tavo dizaine. Taigi pradėsiu nuo to, kad renderiai nevietoje įdėti juos reikėtu kitur dėti. Dabar šriftas baisus akis rėžia. Spalvos taip pat mano manymu nesuderintos blogai žiūrisi. Tau siūlyčiau pasimokyti pasiskaityti pamokų kaip minėjo .weeD` ir tikrai galiu garantuot rezultatai pagerės. Šaunuolis, kad bent stengiesi kažką tai bandyti. Vertint nevertinsiu.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele