Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mapp kova prieš ArnolD.


felka555

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4297 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na, kad jau pasakei, jog nemoku mappinti, tai kviečiu tave į mapp kovą. Tikiuosi nepabėgsi :)

Taisyklės:

1.Jokių 0.3e, 0.3c obijektų;

2.Nepabėk

Vertinimas:

Vertina forumo lankytojai, tas, kuris pirmas surenka +7 laimi kovą

Vieta: SF

Mappas: Taxi bazė

Laikas: sumappinti iki 2012/06/30

Darbus keliam čia. Gl

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėkmės jums, beje felkiau nusiųsk link savo map darbu nes matęs tikrai nedaug.

+ Jei taip gerai mappini tai pakviesk į kova rimtesni priešininką.

Mano vardas: Emilis, taigi prašau mane vadinti Emiliu. Mano senuxas darbas: gta-samp-mapai/mano-kaimeliams-kurti-mechanikai-t82711.html

Dar turiu prikūręs daugokai, tačiau nededu čia, nematau reikalo :) Jeigu Arnoldas nesutiks tai kova nevyks... Nes kol kas tai nesirodo.

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėkmės jums, beje felkiau nusiųsk link savo map darbu nes matęs tikrai nedaug.

+ Jei taip gerai mappini tai pakviesk į kova rimtesni priešininką.

Mano vardas: Emilis, taigi prašau mane vadinti Emiliu. Mano senuxas darbas: gta-samp-mapai/mano-kaimeliams-kurti-mechanikai-t82711.html

Dar turiu prikūręs daugokai, tačiau nededu čia, nematau reikalo :) Jeigu Arnoldas nesutiks tai kova nevyks... Nes kol kas tai nesirodo.

Kaip rašiau su laiku tu derink nes kiek supratau laiko nelabai jis turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu nebejuokauk,kad ir kaip norėdamas,su tavim kovot,aš negaliu ne: Tyngiu ir tikrai neturiu laiko,ir jeigu nori įrodyt,kad tu geresnis už tai,tai aš tau nieko neįrodynėsiu,o ypač virtualioj erdvėj.. Aš netoks durnas ir save gerbiu,tad ieškokis kito priešininko,ar dar ko. Žinau rašysi,kad esu tipo ,,bailys'' ir prieš tave gausiu,bet dėja dėl laiko stokos ir gražaus oro+Draugai+Treniruotės.. Viskas gaunasi Sekmės. Rakinkit tėma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Durneli tu Emili

Jei nori kovos tai turit abu susiderint o ne temas kurt jei žmogus pvž negalės arba kaip kitaip tai ji vadinsi bailiu taip supratau.

Turi abu pasitart ir po to kova skelbt....

Aleksai, atsakai už bazarą, kad aš durnas? Suderinti aš nieko neprivalau. Jis mane laiko mapperiu, kuris nieko nesugeba. Aš taip pat turiu draugus ir einu į kiemą. Tačiau 1h prie pc skirti mapp kovai visi gali. Na, o kas vasarą treniruojasi ?(tu ką, sportininkas ar kokį sporto klubą? :))

-- 21 Bir 2012, 20:50 --

Tu nebejuokauk,kad ir kaip norėdamas,su tavim kovot,aš negaliu ne: Tyngiu ir tikrai neturiu laiko,ir jeigu nori įrodyt,kad tu geresnis už tai,tai aš tau nieko neįrodynėsiu,o ypač virtualioj erdvėj.. Aš netoks durnas ir save gerbiu,tad ieškokis kito priešininko,ar dar ko. Žinau rašysi,kad esu tipo ,,bailys'' ir prieš tave gausiu,bet dėja dėl laiko stokos ir gražaus oro+Draugai+Treniruotės.. Viskas gaunasi Sekmės. Rakinkit tėma.

Virtualioje ar nevirtualioje erdvėje tu neturi teisės mane šmeižti. Aš pasiūliau tau mapp kovą. Tavo reikalas atsisakyti. Tu dabar atmazini dėl dėl " oj, neturiu laiko, draugai treniruotės ir mamytė valgyt neiškepa" dar ko sugalvok. Nenori tavo reikalas. :) Na, bus laiko parašyk, įdomu bus pažiūrėti, kai atsiimsi savo žodžius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4297 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...