Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Geriasias San Andreas miestas


Efra

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4288 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

LS,SF,LV?  

34 balsai

  1. 1. LS,SF,LV?

    • Los Santos
      8
    • San Fierro
      24
    • Las Venturas
      2


Recommended Posts

Na aš balsuoju už Los Santos, nes jame didžiausia įvairovė. Vieni rajonai skurdūs, bei pilna lūšnų, kiti yra vien prabangūs namai, vilos, o treti aukšti dangoraižiai. Tik minusas tame, jog Los Santos miestas yra per didelis, tad, kad ir žaistu 500 žmonių, kai kuriose vietose miestas atrodytu tuštokas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš renkuosi Los Santos man jis geras map'as o San fierro kaip sake atsibodes aš renkuosi Los Santos :):taika: ir gal pasiulitumetia koki Los Santos gamemode be darbu bugu ir panašiai :D srr kad ne čia. :taika::soka::unsure:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Na kiekvienas miestas turi tam tikrų savo pliusų ir minusų, pvz: San-Fierro, daug serverių yra šiame mieste, tačiau daugeliui žmonių šis miestas yra labiausiai prie širdies. Los-Santos, kaip kažkas minėjo yra įvairovė, tai gaujų miestas, pvz viename rusų serveryje mačiau GS rate gražiai gaujos vaikšto, kariauja. Tad jeigu darai RPG rinkis Los-Santos miestą, tačiau yra ir minusas.. Miestas yra gan didelis, o tam reikia nemažai žaidėjų. Las-Venturas na tame mieste manau galima įgyvendinti nemažai įdėjų.. Tačiau yra tas pats minusas kaip ir Los-Santos, miestas yra gan didelis.

Asmeniškai aš labiausiai norėčiau žaisti Las-Venturas arba Los-Santos miestuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...