Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Galit pasiulyt dangų?


ArnolD.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4324 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vaikas, vaikas ir vaikas? Jūs manote, kad man čia reputacija svarbi? Tarp tokių kaip jūs? :funny: Prajuokinai. Na, jūs mane nevykėliu vadinate, tai dawai, įrodykit, kad aš toks. O jūs vis nesutinkat, cj tik pašnekėt ir mokat.Aleksai, tu dar pagarbos iš manęs nori? Ką tu man gera padarei? ką tu kitiems gera padarei? Ir iš vis, aš tik pasakiau, kad jis *Myliu SuperGames.lt* nesugeba pats įsikelti ir nori, kad jūs jam įkeltumėt ir dar supistą MTA duotumėt. Jūs mane čia vaiku vadinat, nes matosi daugiau nlb yra prie ko ir prisikabinti jo? :) Ir aš ne vaikas, o paauglys.

Neperdaug įsigazavai į bazara? Įspėjimą gavai.

Įsigazaves, ramink šiek tiek bazara, nes už bazarus ir atsakyt reikia. Tai ko čia sėdi jei nesvarbi? Tai tu sakai nesvarbi, tai dar Sancio, bet sėdi, man įdomu kodėl :? NA čia nenoriu pyktis. Kvieti, kvieti, visus į mapp kova ir gausi man rodos nuo daug ko per ja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4324 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...