Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padiskutuokime apie naujokus ir kitus žmones


Stuneris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4301 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Baisu save programuotoju vadinti.. Šis žodis jau nuvalkiotas.. Kiekvienas žmogus išmokęs sukurti tekstą ekrane jau vadina save programuotoju.. O kaip vadintis tiems, kurie moka netik žinutę atvaizduoti, bet ir rimtą sistemą sukurti? Į šį klausimą turbūt niekas nebegali atsakyti, nes naujokai vaidina daugiau mokančius už mus, tikruosius programuotojus! Bet kol jie to nesupras, nesulauks pagalbos, bent jau nuo manęs tikrai. Tad pagalvokite, galbūt geriau pagyras pasilaikyti sau ir nors kiek pagalvoti apie kitus?

Nesitikiu, kad kas nors susimastys, bet tiesiog pabandyti verta. Bent jau aš tai tikrai pasisakau, kad tokiems, kurie kelia save į viršų ir mano, kad yra geresni nei kiti, mano pagalbos neverti ir tikiuosi, kad visi geresni programuotojai apie tai pagalvos. Galbūt kiek aprimtu ir būtų maloniau forume būti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Na taip sutinku,su tavo nuomone.As neesu labai geras skripteris,bet mokinuos atvirai tariant zalias net nesugebu registracijos padaryti :D Visada error meto ir nesugebu ištaisyti nes nemoku :( Jug sukurti 3D Text label ar ar ten ideti GUI lentele nera sunku.Skaičiau ankstesniuose temose ir pamaciau toky komentara,kad ance_zas ir Britas ir kiti yra naujokai skriptinime as su situo visiskai nesutinku gali jie ir nepergeriausi,bet tikrai nenaujokai,todel man nepatinka kad kazkokie susmirde "laido riteriai" sneka apie kitus o patys tik editint moka ir tai nelabai todel Stuneri suprantama kaip jautiesi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiškai pritariu abiems žmonėms ance_zas, Britas, Sancio, Erpis nėra tikrai geresni už tave, Stuneri, bet jie vistiek rodo ir duoda suprasti, kad jie geresni už kitus. Be to jie žiūri vien savęs, paprašyk pagalbos tai arba numeta script gabalą ir daryk ką nori arba pasiunčia... Vieninteliai žmonės, kurie tikrai padeda manau yra Stuneris, Gintas, Arnoldas daugiau nežinau.

Na, bet kažin ar Stuneris jau be pamatys mūsų žinutes, nes jis viską metė... Šį kartą manau rimtai jei jau atidavė visus hostus su šimtinėm sumom ir projektus man. Stuneris manau buvo vienintelis žmogus, kuris programavo ne dėl pinigų ir ne dėl šlovės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Britas naujokas? Ko čia peži :D...

Aš neesu naujokas , aš žinau daug ką jau :)

Ir neesu aš profas , bet aš moku gan daugiau negu pusė čia esančiu scripteriu nes jie išvis neko nesugėba patie parašyt . Aš nepadėdu? Kaip turiu laiko visada padėdu gali paklausti pas dauguma žmoniu kad padėdu kai turiu laiko , bet aš nevisada jo turiu nes dirbu prie modifikacijos. O Stuneris na nedaug jis ką ten moka.. Tikrai nedaugiau negu Blantas , Raimis_R , NoFear ( sorry jei pamiršau pora žmoniu ) . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Baisu save programuotoju vadinti.. Šis žodis jau nuvalkiotas.. Kiekvienas žmogus išmokęs sukurti tekstą ekrane jau vadina save programuotoju.. O kaip vadintis tiems, kurie moka netik žinutę atvaizduoti, bet ir rimtą sistemą sukurti? Į šį klausimą turbūt niekas nebegali atsakyti, nes naujokai vaidina daugiau mokančius už mus, tikruosius programuotojus! Bet kol jie to nesupras, nesulauks pagalbos, bent jau nuo manęs tikrai. Tad pagalvokite, galbūt geriau pagyras pasilaikyti sau ir nors kiek pagalvoti apie kitus?

Nesitikiu, kad kas nors susimastys, bet tiesiog pabandyti verta. Bent jau aš tai tikrai pasisakau, kad tokiems, kurie kelia save į viršų ir mano, kad yra geresni nei kiti, mano pagalbos neverti ir tikiuosi, kad visi geresni programuotojai apie tai pagalvos. Galbūt kiek aprimtu ir būtų maloniau forume būti.

Tu irgi juokingas, labai jau gyriesi visiem ir i sikna lendi programutojau didysis, ir tai as taves programuotoju nepavadinciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kiek pamenu NoFear pats buvo pripažinęs, kad Stuneris už jį daugiau moka.

O dabar taip sausaini:

"[17] Mr DubSteper: Tavo manymų kuris iš jūsų su Stuneriu esate geresnis, daugiau mokate?""

Šitą būtum parašęs?

O šitą gavau neseniai, hm ką tai reiktšų, Stuneris pradėjo siųsti savo šuniukus kandžiot visiems? Beje man baisu žiūrėt į žmonęs kaip toki, kurie yra vergai.:

"[2012.07.14 21:36:05] Mr DubSteper: Sveikas, aš esu Stunerio mokinys, manau tu jį pažįsti, jis man davė savo skype kontaktus, kuriais tikrai pasitikėjo ir žinojo, kad yra sąžiningi ir geri žmonės. Stuneris nutraukė savo veiklą, pasakė, kad jau atsibodo tie visi stumimai ir kvietimai į skype vien tik dėl pavarymo. Sakė susikurs skype, kur bus tik artimi draugai, giminės, klasiokai ir į tą skype net nebeis. Viską ką turėjo jis atidavė man, taip pat per metus ir savo visas žinias ir paprašė dabar užimti jo vietą ir padėti žmonėms, kaip padėdavo jis. Stuneris buvo tikrai labai sąžiningas ir geros širdies žmogus, kuris mane išmokė labai daug, bet kiti to nesuprato ir labai suklydo, nes prarado puikų programuotoją, kurį galiu vadinti savo pavyzdžių, į kurį visada lygiuosius ir tikru profesionalu, kuris tikrai labai daug mokėjo."

Jis tau buvo Dievas? Tavo visi žodžiai gali būt perteikti kaip, "Jei stuneris mirs, mirsiu ir aš"

"[17] Mr DubSteper: Stuneris taip, Kristupas ne"
Taigi vaikas, gg, toliau bučiuok jam užpakalį, ir pabandyk taip prieš kokį Baubą, Scottą, suvartys iškart. Ir kodėl išmetei į kontaktų, buvo smagu diskutuot. ;/
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4301 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...