Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4306 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ieškau projekto prie kurio galėčiau prisijungti. Jokių apgavysčių ir t.t., modifikacijos .pwn negausit, jeigu bandot taip padaryti ir apgauti net nerašykit.

Ką aš ten veikčiau?

Duodu jums modifikacija, paslaugų sistemą. Atnaujinu juos, tvarkiau ir t.t. Modifikacija galite pamatyti: 77.241.199.107:7777 žemėlapio vietos keisti nesiruošiu nebent iškarto sumokėsite bent jau 40lt.

Ko aš iš jūsų noriu?

Jūsų darbas projekte būtų toks, prižiūrėti jį, man laiko tam nebėra, bet skriptinimui bent jau 1-2h. per dieną užtekts, taigi ieškau žmogaus, gali būti ir grupė jų, man tai nesvarbu, svarbu kad išmanytų žmogus(-ės) savo darbą.

Sąlygos:

Prižiūrėti serverį.

Jį plėsti, palaikyti jame normalų žmonių skaičių(pradžių gali būti ir 10), palaipsniui jį didinti.

Neapleisti.

Neapgaudinėti.

Jeigu kas susidomėjote rašote į skype: armanas0

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4306 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...