Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

"Geriausio" Lietuvos scripter'io rinkimai


Stuneris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kodėl?

Todėl, kad to norėjo gan nemažai žmonių ir tai gera idėja, bet aš tai darau todėl, kad vienam žmogui (Divito) tai nelabai pasisekė, dalyvavo beveik vien naujokai ir rimtesni dalyviai tiesiog pasitraukė. Taigi aš nusprendžiau šį konkursą padaryti oficialesnį ir rimtesnį.

Kovos schema

Kovos schema atrodo taip.

schemaz.png

Dalyviai

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Atrankos

Jei nori dalyvauti, tau reikia į [email protected] atsiųsti laišką su savo vardu ir jūsų manimu geriausio darbo nuotraukomis arba video. Birželio 15d. iš visų atsiųstų anketų bus išrinkta 8 geriausios ir jie gaus galimybę patekti į schemą dvikovoms.

Apdovanojimas

Laimėtojas gaus sertifikatą, kuriame bus parašytą, kad jis laimėjo geriausio Lietuvos scripter'io rinkimuose ir bus oficialiai paskelbta visose forumuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na sekmes, prisidečiau prie komisijos jei nori.. Bei pritariu dėl Divito fail.

Tu prie komisijos? Nejuokink... Na tas konkursas kur aš rengiau [ Ance sugalvojo ] pritariu, ne koks gavosi. Tu komisijoj, įsivaizduoju :D Pateiktu su MySQL koda, susileistum, jei dar ZCMD+SSCANF, spėju laiko nebeturėtum tikrint..

dalyvavo beveik vien naujokai ir rimtesni dalyviai tiesiog pasitraukė

Naujoku tarpas:

Hustrine

Sania

--

Rimtesni:

Luke

Blantas

Britas

Raimis_R

LukniS

Ance_Zas

{ Nepagal eilę sudeliojau ]

Stuneri, sekmės rengiat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na sekmes, prisidečiau prie komisijos jei nori.. Bei pritariu dėl Divito fail.

Tu prie komisijos? Nejuokink... Na tas konkursas kur aš rengiau [ Ance sugalvojo ] pritariu, ne koks gavosi. Tu komisijoj, įsivaizduoju :D Pateiktu su MySQL koda, susileistum, jei dar ZCMD+SSCANF, spėju laiko nebeturėtum tikrint..

dalyvavo beveik vien naujokai ir rimtesni dalyviai tiesiog pasitraukė

Naujoku tarpas:

Hustrine

Sania

--

Rimtesni:

Luke

Blantas

Britas

Raimis_R

LukniS

Ance_Zas

{ Nepagal eilę sudeliojau ]

Stuneri, sekmės rengiat.

SSCANF + SSCANF ? idomiai... O šiaip tai ir taip laiko nelabai turiu, tik taip galečiau padėt kaip draugui, ir nebūk užtikrintas kad nemoku kažko. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na sekmes, prisidečiau prie komisijos jei nori.. Bei pritariu dėl Divito fail.

Tu prie komisijos? Nejuokink... Na tas konkursas kur aš rengiau [ Ance sugalvojo ] pritariu, ne koks gavosi. Tu komisijoj, įsivaizduoju :D Pateiktu su MySQL koda, susileistum, jei dar ZCMD+SSCANF, spėju laiko nebeturėtum tikrint..

dalyvavo beveik vien naujokai ir rimtesni dalyviai tiesiog pasitraukė

Naujoku tarpas:

Hustrine

Sania

--

Rimtesni:

Luke

Blantas

Britas

Raimis_R

LukniS

Ance_Zas

{ Nepagal eilę sudeliojau ]

Stuneri, sekmės rengiat.

SSCANF + SSCANF ? idomiai... O šiaip tai ir taip laiko nelabai turiu, tik taip galečiau padėt kaip draugui, ir nebūk užtikrintas kad nemoku kažko. :)

Klaidą padariau, turėjo but ZCMD + SSCANF, nesu užtikrintas, bet sprendžiu vien iš tavo požiurio į kitus skripterius... Na gal ir klystu. O gal ir ne, savo nuomuone turiu.

BAIGIAM O.T

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra begalė scripterių kuriems tai atrodys kaip neįdomus žaidimas arba nepastebės jog yra šis pranešimas. Todėl mano nuomonę išrinktasis bus ne Lietuvos o šio sąrašo geriausias scripteris ;)

Divito konkurse dalyvavo tikrai verti dėmesio scripteriai, tokie kaip Britas, Raimis_R, Blantas

ir pasakyk kad šie 3 yra prasti scripteriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra begalė scripterių kuriems tai atrodys kaip neįdomus žaidimas arba nepastebės jog yra šis pranešimas. Todėl mano nuomonę išrinktasis bus ne Lietuvos o šio sąrašo geriausias scripteris ;)

Divito konkurse dalyvavo tikrai verti dėmesio scripteriai, tokie kaip Britas, Raimis_R, Blantas

ir pasakyk kad šie 3 yra prasti scripteriai

Dalyvavo, bet vasara ne pats geriausias metas toki konkursa rengti...

Britas - Laisvai galėjo laimėti, bet tynginiavo spėju.

Raimis_R ir Blantas - Išvyke, tai kad nebelaukėm konkurso ilgiau testi nenoris, šiaip tai buvo beta prabandymas. Per mažai vietu kaip padarėm ir permažai laukėm. Jei 2013 darysim, tai bus kitoks.

Vasara nekoks laikas rengti tokius konkursus

-- Papildyta --

Yra begalė scripterių kuriems tai atrodys kaip neįdomus žaidimas arba nepastebės jog yra šis pranešimas. Todėl mano nuomonę išrinktasis bus ne Lietuvos o šio sąrašo geriausias scripteris ;)

Divito konkurse dalyvavo tikrai verti dėmesio scripteriai, tokie kaip Britas, Raimis_R, Blantas

ir pasakyk kad šie 3 yra prasti scripteriai

Dalyvavo, bet vasara ne pats geriausias metas toki konkursa rengti...

Britas - Laisvai galėjo laimėti, bet tynginiavo spėju.

Raimis_R ir Blantas - Išvyke, tai kad nebelaukėm konkurso ilgiau testi nenoris, šiaip tai buvo beta prabandymas. Per mažai vietu kaip padarėm ir permažai laukėm. Jei 2013 darysim, tai bus kitoks.

Vasara nekoks laikas rengti tokius konkursus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinau tokį skripteri,dėl kurio sugebėjimų jums reiktu dar apšikt daug žolės. Čia tiems Skuteriams,Divitams ir visokio kito plauko ,,skripteriais'' ..

Gal pasakysi slapyvardį? To gero skripterio kaip tu laikai. Švedas ne pats geriausias.

Nu tas nunu tas kaip jis ten. Nu tas vaikas ERpis :D

Šjp lietuvoj tokių kuriem reikėtu apšikt daug žolės nėra, bet yra kur tikrai žino daugiau už

...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...