Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

OMGtravian - 100x, ne LT, naujas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Nesenai atradau naują, nelietuvišką serverį. Visai įdomus ir beveik nėra buggų, be to, greitai nusimato restartas!

Versija t3.6, tačiau šios savaitės bėgyje bus atnaujinta į T4. Atnaujinant bus daromas restartas, o praeitame rounde visi, kas buvo top100, gaus auksinių kompensaciją :D tad verta pradėti žaisti jau dabar.

Greitis - 100x, karių greitis 20x.

http://www.omgtravian.com/

Kaip jau minėjau - šią savaitę turėtume sulaukti restarto. Tad puiki proga lietuviams kooperuotis ir pamėginti užvaldyti šį serverį :) Galbūt būtų norinčių kurti LT aljansą (po rr) ir susiburti kokiame nors viename regione visiem?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

restartą jau padarė šiandien ryte :) bet registraciją atidarys tik rytoj greičiausiai. Bus paleistas laikmatis pagrindiniame puslapyje, tuomet visi matys, kiek laiko liko iki starto. Adminas katik parašė, kad jau greitai turėtų paleisti, bet kada tiksliai, nepaminėjo :rolleyes: puslapis kolkas atjungtas kaip matau, tad tuoj turėtų baigti viską tvarkyt.

P.s. vietoj 10x serverio bus padarytas 20x. Aš žadu žaist 100x.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau veikia tau? :) jei ne, galėsiu pasakyt, ką tiksliai daryt.

Mano nikas dabar ten Troll, kūriausi 3 accs, nes susikūrus pirmus du neišėjo žaist, kažkoks bug'as :rolleyes: o tavo koks?

į nuošalią vietelę papuoliau. Greitis 100x, o karių speed 20x, tad pradžioj manau papopsinsiu šiektiek ir deff paštampuosiu, kol daugiau potencialių fermų aplink mane atsiras. Registravaus į -/+ bet patekau kažkodėl į -/-, na tiekto :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lagai greitai turėtų sutvarkyti. Adminai tvarko script'us, tad trumpam sulėtino serverio darbą. Iki vakaro serveris vėl turėtų veikti greitai ir sklandžiai.

-- Papildyta --

lagai sutvarkyti, dabar tvarkomi attacks bugai ir duplicate error mėtymai. Man ten sekas vos ne geriausiai iš visų pagal situaciją dabartinę.

Tad turiu pasiūlymą - kas nori pagalbos (resursais, kariais) - registruokitės per http://www.omgtravian.com/anmelden?id=ref_75 ir aš netgi galėsiu padėt jums viską apsistatyti per pavaduotojo funkciją (jeigu to pageidausite) arba tiesiog, kaip jau sakiau, paremsiu resursais\kariais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...