Peršokti į turinį
coldblooded

OMGtravian - 100x, ne LT, naujas

Recommended Posts

Sveiki,

Nesenai atradau naują, nelietuvišką serverį. Visai įdomus ir beveik nėra buggų, be to, greitai nusimato restartas!

Versija t3.6, tačiau šios savaitės bėgyje bus atnaujinta į T4. Atnaujinant bus daromas restartas, o praeitame rounde visi, kas buvo top100, gaus auksinių kompensaciją :D tad verta pradėti žaisti jau dabar.

Greitis - 100x, karių greitis 20x.

http://www.omgtravian.com/

Kaip jau minėjau - šią savaitę turėtume sulaukti restarto. Tad puiki proga lietuviams kooperuotis ir pamėginti užvaldyti šį serverį :) Galbūt būtų norinčių kurti LT aljansą (po rr) ir susiburti kokiame nors viename regione visiem?

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


restartą jau padarė šiandien ryte :) bet registraciją atidarys tik rytoj greičiausiai. Bus paleistas laikmatis pagrindiniame puslapyje, tuomet visi matys, kiek laiko liko iki starto. Adminas katik parašė, kad jau greitai turėtų paleisti, bet kada tiksliai, nepaminėjo :rolleyes: puslapis kolkas atjungtas kaip matau, tad tuoj turėtų baigti viską tvarkyt.

P.s. vietoj 10x serverio bus padarytas 20x. Aš žadu žaist 100x.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Jau veikia tau? :) jei ne, galėsiu pasakyt, ką tiksliai daryt.

Mano nikas dabar ten Troll, kūriausi 3 accs, nes susikūrus pirmus du neišėjo žaist, kažkoks bug'as :rolleyes: o tavo koks?

į nuošalią vietelę papuoliau. Greitis 100x, o karių speed 20x, tad pradžioj manau papopsinsiu šiektiek ir deff paštampuosiu, kol daugiau potencialių fermų aplink mane atsiras. Registravaus į -/+ bet patekau kažkodėl į -/-, na tiekto :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį


Lagai greitai turėtų sutvarkyti. Adminai tvarko script'us, tad trumpam sulėtino serverio darbą. Iki vakaro serveris vėl turėtų veikti greitai ir sklandžiai.

-- Papildyta --

lagai sutvarkyti, dabar tvarkomi attacks bugai ir duplicate error mėtymai. Man ten sekas vos ne geriausiai iš visų pagal situaciją dabartinę.

Tad turiu pasiūlymą - kas nori pagalbos (resursais, kariais) - registruokitės per http://www.omgtravian.com/anmelden?id=ref_75 ir aš netgi galėsiu padėt jums viską apsistatyti per pavaduotojo funkciją (jeigu to pageidausite) arba tiesiog, kaip jau sakiau, paremsiu resursais\kariais.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


  • SuperGames programele
  • SuperGames programele


×