Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu gražu mekstini .


ManTas0111

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4301 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Šiaip tikrai visai nieko.. Būčiau paėmes , bet kad matau čia ant žamės visur parduotuvėse guli tai..

VISKAS parduodam Valdui. Megztiniu aš pats pasirūpinsiu, kad tave jis pasiektų išplautas.

Tėmos autoriau, megztinio savininkę ir dar bybeliai žino kas toks- siunčiam paštą Valdui su megztuku :3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gražus megztukas,bet man per mažas:DD O tu ten pripisęs miegi?:D Ar šeip užsimanei pamiegot?:DDD

Prikolinau :)

-- Papildyta --

Speju jis yra nuplautas/nunesiotas. Maksimoje ar kitur galima rasti uz 30 litu, per tam tikras sventes ju pirkti + galima pasimatuoti, ir nusipirkti NAUJA, o tu prasaisi uz nunesiota 50 litu...nemanau jog kas tau ji pirks :), nesakau, kad niekas nenupirks.

Lietuvoje nerasi :) ieškojau gerus metus ir neradau , radau ji anglijoje , jis yra naujas 1savaite tik turėtas ir 1 karta per visa ta laika apsimautas :) dabar gražiai pakabintas kaba :) , beto 30LT neapsimoka man mokėjau 100LT , reti tokie lietuvoje kiek mačiau tik aš vienas tokius turiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4301 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...