Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PAWNO BATTLE.


Divito

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4299 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, visi šios temos skaitytojai. Praitoje temoje buvo pasiulymas apie PAWNO BATTLE konkursą, mes ji kaip ir pradėjom įgyvendinti:

Dalyviai:

InstincT
Scott'as
Britas
Raimis_R
Sancio
Hustrine
Ance_Zas
Luknis.
Luke
Blantas.

Poros:

InstincT <-> Scott'as 
Hustrine <-> Ance_Zas
Raimis_R. <-> Blantas.
Sancio <-> Britas
Luke <-> Luknis

Kovos:

InstincT <-> Scott'as

Hustrine <-> Ance_Zas

Raimis_R <-> Blantas.

Sancio <-> Britas

Luke <-> Luknis

Dėkojame

Dėkojame už projekto parama Gintarui [ Gintaras_Magnum ] skype: ginte-ginte

Komisijos nariai

RenisiL

Luke

Divito

Į kita etapą patenka:

 
1.InstincT
2.Hustrine
3.Sancio
4.Luke

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš nebijau pralaimėti Britui nes žinau kad jis geriau negu aš scriptinu. Jis TOP10 Lietuvos scripterių tai kad roli uždusk :}

Jau esi pradėjas kurti scripta rytoj gal po pietų atiduosiu. :}

Sėkmės Visems Kovoje :}

Britas? top 10? nesu tuo isitikines, o kad praloši tai garantuoju... beto leisti be priežiuros rašyti skriptus? naah, draugai padės ar dar kas ir parašys geriausiai easy.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš nebijau pralaimėti Britui nes žinau kad jis geriau negu aš scriptinu. Jis TOP10 Lietuvos scripterių tai kad roli uždusk :}

Jau esi pradėjas kurti scripta rytoj gal po pietų atiduosiu. :}

Sėkmės Visems Kovoje :}

Britas? top 10? nesu tuo isitikines, o kad praloši tai garantuoju... beto leisti be priežiuros rašyti skriptus? naah, draugai padės ar dar kas ir parašys geriausiai easy.

Hah, Neesu apgavikas. Tai Gerai pralošiu tai pralošiu. Galvoji aš verksiu? Hah. Čia tik kova šeip ant įdomumo. :} + Turiu tik iš scripteriu draugu tai Divito. Ir vsio. O jie man nepades nes žino kad aš dalyvauju PAWNO Battl'e. Tai kad uždusk nes jau smirda nuo taves ir nuo tavo komentariju :}

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš nebijau pralaimėti Britui nes žinau kad jis geriau negu aš scriptinu. Jis TOP10 Lietuvos scripterių tai kad roli uždusk :}

Jau esi pradėjas kurti scripta rytoj gal po pietų atiduosiu. :}

Sėkmės Visems Kovoje :}

Britas? top 10? nesu tuo isitikines, o kad praloši tai garantuoju... beto leisti be priežiuros rašyti skriptus? naah, draugai padės ar dar kas ir parašys geriausiai easy.

Hah, Neesu apgavikas. Tai Gerai pralošiu tai pralošiu. Galvoji aš verksiu? Hah. Čia tik kova šeip ant įdomumo. :} + Turiu tik iš scripteriu draugu tai Divito. Ir vsio. O jie man nepades nes žino kad aš dalyvauju PAWNO Battl'e. Tai kad uždusk nes jau smirda nuo taves ir nuo tavo komentariju :}

Komentariju? smirda? tai blemba jaučiu laikas kambary tvarkytis jei jau smirdą... Žmogau, nebūk nevala susitvarkyk.... :///

Good luck all

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ne į tėma,bet gal galėtumet tokia ir map'inimo battle padaryt? :)

-- Papildyta --

Galim jei sutiksi mano stiliuje persimest ;D

Nes tu kitur ir bijotum. O šiaip, juk supranti, kad šiame forume beveik nėra Race to Hunter trasų mapp'erių, taigi būtų beprasmiška tokiam stiliuj kovot.

Race to hunter? :? iškur žinai kad jo čia stilius? ir iš šito forumo nei vienas geros race to hunter trasos nepadarytu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ne į tėma,bet gal galėtumet tokia ir map'inimo battle padaryt? :)

-- Papildyta --

Galim jei sutiksi mano stiliuje persimest ;D

Nes tu kitur ir bijotum. O šiaip, juk supranti, kad šiame forume beveik nėra Race to Hunter trasų mapp'erių, taigi būtų beprasmiška tokiam stiliuj kovot.

Race to Hunter

Turi omenyje DeathMatch? Šiaip aš nuspręsčiau, kuris mapp'as geras DM, kadangi lošiu DM ~2 metus. (tą tavo Race to Hunter )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia ne į tėma,bet gal galėtumet tokia ir map'inimo battle padaryt? :)

-- Papildyta --

Galim jei sutiksi mano stiliuje persimest ;D

Nes tu kitur ir bijotum. O šiaip, juk supranti, kad šiame forume beveik nėra Race to Hunter trasų mapp'erių, taigi būtų beprasmiška tokiam stiliuj kovot.

Race to Hunter

Turi omenyje DeathMatch? Šiaip aš nuspręsčiau, kuris mapp'as geras DM, kadangi lošiu DM ~2 metus. (tą tavo Race to Hunter )

Na aš irgi žaidžiu DM Serverius. Jau ~1metą aš irgi galečiau išrinkti gera mapp'a.

Bet įdėja dėl Mapp battle irgi gerą. :}

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...