Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

pawno battle


Ance__Zas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4337 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

as vien del to ir nedalyvauciau, kad dalyviai nebutu mano lygio, dazniausiai tokie neturi laiko, bet spresti kas nugaletojas ir pan. Galeciau, tik reiketu susitart, kad sukurtu pan kaip +rep sistema, kuria galetu keist tik tam tikra grupe ir ta grupe man paskirtu. Manau idomu butu tada, po avataru rasytu laimetos dvikovos: n/a, pralaimetos dvikovos: n/a

P.s. Sorry uz ne lt raides, su telefonu rasau.

Dalyvauk, aš noriu prieš tave pakovoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as vien del to ir nedalyvauciau, kad dalyviai nebutu mano lygio, dazniausiai tokie neturi laiko, bet spresti kas nugaletojas ir pan. Galeciau, tik reiketu susitart, kad sukurtu pan kaip +rep sistema, kuria galetu keist tik tam tikra grupe ir ta grupe man paskirtu. Manau idomu butu tada, po avataru rasytu laimetos dvikovos: n/a, pralaimetos dvikovos: n/a

P.s. Sorry uz ne lt raides, su telefonu rasau.

Dalyvauk, aš noriu prieš tave pakovoti.

IŠVADA - STUNERIS NETURI LAIKO.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20minučių manau tikrai atrasime.

oi RaimisR galės su stuneriu jegas lygint :D nes prieš Raimi čia supergames nelabai randu žmonių prieš kurį jam butu tolkas eiti battle, vat kitam supporte tai jo ten rimti scripteriai :D

Esmė nėra tame ar yra tikslas prieš kažką eiti "battle" man nėra tikslo eiti išvis prieš nieka,nes neturiu ko įrodinėti,bet tiesiog nemėgstu pagirūnų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4337 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...