Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

RNG.LT VVP čia dykai. Erpi prisiprašei.


Karoljekaz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4313 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, tai ką galiu pasakyt apie tuos balvonus, individus ir kitokius padarus kurie sukūrė supistąjį RNG.LT. Šio projekto netik kad nekenčiu aš bet ir Svedas, Brightas, Edga(LMG SAVININKAS) , galėčiau duot skype citatas, bet vėl erpis verkt pradės kad netikros. Tai va erpi įrodymas kad tu esi PASKUTINIS *Myliu SuperGames.lt* ir sugriausiu dabar aš tavo tą rng su kitų pagalba, startuosi su MILZINISKU DDoS kiekiu ir brute force. Lauk suha, lauk.

http://www.failai.lt/ywzhlw41gt8f/RNG_VVP.rar.htm

turekit visi, jeigu reiks padet su failais, mysql. skype: karoljekaz

Nera kai kuriu funkciju bet galima laisvai dasidet. Rasau su klaidom nes ziauriai uzkniso mane tas erpis ir manau visi supranta ka jis daro.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bulvonai jie yra.....

O reiniszz tai patylėk jei eis to rng fanas ir buk nekomentuok nes žinau kad esi rng fanas ir bandai apgint.

Krc apgailėtini jie,tu raini pamatytum ką man padarė ir kaip elgėsi ir tu nekestum bet aišku gi tu RNG fanas tau tau rng bus pats geriausias ir į kitu komentas yra nusišvilpt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kurie keikėsi gavo įspėjimus, atsižvelgiau dar į temos turinį.

-- Nuomuone mano, apseisim be keiksmažodžiu.

Jie? Jie „ riperiai “, vaidinantis „ pro “ ant visu sričiu. Keisti žmones jie, už laido kekvienas erelį gali primesti, realybėje kąžin ar ranka sugebėtu paspausti, sugebėt, sugebėtu gal, bet visas drebėdamas. Tiesiog vadinas geriausiais, nors tokie nėra.

Nelinkėsiu Sekmės jiems tikrai.

Kad jus atsidarė užlužtumet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko tu jų nesugriausi, tie žaidėjai yra prilipę prie RNG.lt ir dar + jie startą daro vasarą, kaip žmonių nebūna prie kompiuterio, o jai ir būna mažai žaidžia samp'ą supraščiau jai darytų rudenį po atostogų tai gal surinktų 200 žaidėjų online.

Klysti, vasara visi NoLIferiai išlenda ir dauguma serveriu vasara pasiekia nauju rekordu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki visi, čia komentuojantys. Argi ne vaikai, kitus vaikais vadina? Brangieji laido riteriai (nusijuokit dabar 100 kartų, kad taip banaliai jūs pavadinau, muahahahaha), jūs nesuvokiat savo kūdikio minkšta galva, kad pildami šūdą ant šio projekto juos dar labiau reklamuojate. Pykstate už tiesą, šmeižiate ir parodot savo išprusimo bei kultūros lygį. Pykstate ir už tai, kad visi šneka apie tą rng, skleidžia gandus, bet dabar darote tą patį. Mielieji, iškalbūs paaugliai, neapgaudinėkite kitų, nes tuo pačiu apgaudinėjate save. Juk negerai, tapsit patys sau priešais, o tada nustato diagnozę ir išrašo bilietą pas psichiatrą. Tad žinot, nekalbėkit iš oro ir nedarykit papildomos reklamos. Atrodot klaikiai, nevalos jūs naminės. Kompiuteristai didieji, žinantys tik savo gyvenimo credo - „COPY PASTE“, eikit geriau į kiemą kamuolį paspardyt ar pasikačialint, o ne dročinkit čia klavišų prie pc niekingiems komentarams (nebūkit pletkų bobos). Klavišų dročinimas – nekoks sportas. Nes kai per ilgą liežuvį pyzdi gaudinėt reikės, tokia sporto šaka nepadės. Sėkmės jums cypliai. Tik dar noriu duoti vieną patarimą: mažiau žiūrėkit į kitus projektus, o tuo labiau mažiau pilkite šūdą ant kitų, nes gadinatės tiktais savo projekto reitingus ir parodote tikrąjį save, nemokantį valdytį situacijos. BEJE, BE VISOKIAUSIŲ KALBŲ, ŽAIDĖJAI PATYS PASIRINKS TĄ, KURIS JIEMS ARČIAU ŠIRDIES. IR NEI VIENI VARYMAI, DAR NEPARODĖ KELIO. NEREIKIA GRĮSTI SAVO NUOMONĖS (O DAR 100 BALŲ NETEISINGOS) VISIEMS. ŽMONĖS NE AKLI, JIE RENKASI NE TUOS , KURIE KIEČIAUSIAI SUGEBĖS UŽSTŪMT, DAŽNIAUSIAI RENKASI TUOS, KURIE NORS IR PIKTAI, BET PATYLI. SAKAU BASTA! TEBŪNIE RENKASI ŽAIDĖJAI.

O taip mielas Karoli, žaidėjų neprisiviliosi. Norit tikėkit šia chato ištrauka, norit ne.

([18] Karolis || Mix: ateik y projekta

[18] `Renas: N x?

[18] Karolis || Mix: palik ta geju portala rng)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bus kaip ir su lvife:D serveris startuos su nezmonisku lagu nes uzdosins tiems kuriems erpis neitiko nes labai jau pasikeles o tokiu yra ir nemazai, ir vel atsidarius visuose portaluose prasides lazybos kada uzsidarys:D as duodu 2 savaites, zinau kad nerealus laikas et gal jiem pasiseks:D nu cia tik mano nuomone, viena karta susisiko susisiks ir dar

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bus kaip ir su lvife:D serveris startuos su nezmonisku lagu nes uzdosins tiems kuriems erpis neitiko nes labai jau pasikeles o tokiu yra ir nemazai, ir vel atsidarius visuose portaluose prasides lazybos kada uzsidarys:D as duodu 2 savaites, zinau kad nerealus laikas et gal jiem pasiseks:D nu cia tik mano nuomone, viena karta susisiko susisiks ir dar

Aš esu mates serverį, jisai geras, nekaip kiti cyplių servai.. Pamegink toki tu sukurt po starto ateisi vistiek.. Pažiuresį nustebsi ir pradėsį kopijuot.. Pažiuresim.. O beto tas my-life.lt riperiai gryni.. Pagalvok remejus iš RNG.LT kopina, VVP dar hmm įdomu kas pirmesnis užsidarys..

serveris startuos su nezmonisku lagu
Nesvaik, nebus hosto kur po 18lt bus galingas. Nekaip my-life.lt, po 18lt vos išgali nusipirkt. Administratoriai ten ubagai nepadeda ir bybius laižo atsiprašant. O RNG.LT pades visadą tai pagavok ką šneki cypliau :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

lagas ne del hosto o del tokiu zmoniu kaip Rimas_Zavaskas, svedas ir t.t. Eerpis turi labai daug priesu nes skiedzia kad jis geriausias ir t.t. Taj vat visi kurie sampe ne pirmi metai ir sedi lietuvos scripteriu top10 kuriem erpis uzkliuvo tikriausiai labai pablogins starta, as tiksliai nezinau bet girdejau tai is keliu asmenu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš tiesų,žmonės pasirinks tai kas jiems arčiau širdies.Šmeižkit,sakykit ką jus norit,bet jus to tik ir telaukiat,pašmeižiat,ir kai pamatot kad į jus atkreipė dėmėsi,čia pati duona jums,jums tik dėmėsio reikia.O kalbant apie erpi...jis tik dirba savo darba,ir jei mano kad išeis užddosint ar dar kitaip patrukdyti jo projektui...pamirškit...jo pirmasis darbas buvo lvlife,jis buvo nesekmingas dėl visų ddosinimų...tad ar sveiko proto žmogus kartos klaidas..?

O kalbant apie žaidėjus,kur jie norės,ten jie ir žais,kas jiems labiau patiks,tas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmones, čia yra tikrai RNG fanu, neneiksiu. Bet tai žmoniu pasirinkimas, žaisti ten, ar ne. Mes negalime nieko pakeisti, tol, kol žmogus neapsipres, savininko valia, ką nori, tą sako. Dauguma iš čia mūsų esančiu žinom kas yra PWN ir kad šį kalba nėra iš patčiu lengviausiu, žinom kad sukurti reikia laiko. Bet argi jie neperdaug persistengė? 1 mėnesį vien mašinu sistemą kurė, visa mėnesį, bet kaip jie prisigirė savo PAWN gabumais, prisirgirė serveris bus nuostabus, neilinis, geriausias. Labai smagu bus pasižėti kaip ju savjonės pasiekti dideli rekordą, tapti geriausiais, išblės net nepastebėjus. Geriausiais tapti tik ne su tokiu požiuriu, geriausiu tapti reikia ne keliu menėsiu o reikai įrodytu kad esi geriausio vardo. Pirmame ju projekte [ LVLIFE ] galvojau, vsio, kažkas naujo. Užeinu į serverį, ogi ką ten matau? Eilinį grp? Kodėl maniau bus VAU!? Dėl to kad ten buvo susirinke rimti žmones.

Nesu aš už RNG, nemėgstu ju, bet per daug mes ant ju varome.

Savininkai tiesiog per daug pasikėle, jei būtų normalus, nevadintu geriausiais ir kita, tada būtų kitoks požiuris į projektą.

Gerai darom lažybas

Duodu 2 SAVAITES.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai. Atsiait Erpis skiedžia, kad jis geriausiais. Nu bet, argi jūsų nuomone, tie geriausieji savo gabumus išreiškia dosinime ir visokiausiuose stūmimuose? Jeigu jie būtų tokie protingi, nekreiptų dėmesio ir savo tiesą įrodytų kitaip, o ne konkuruodami.

-- Papildyta --

MANO NUOMONE, REIKIA SAKYTI BASTA ŠIAI TEMAI. JĄ JUK GALIMA IŠRUTULIOTI IKI OHOHOHO. BUS ĮVAIRIŲ NUOMONIŲ, O TAS NETOLERANTIŠKUMAS IR NEGERBIMAS NUOMONIŲ SURIES ŽMONES, NET NESPĖJUSIUS SUSIPAŽINT. Išaugam iš vaikų darželio!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmones, čia yra tikrai RNG fanu, neneiksiu. Bet tai žmoniu pasirinkimas, žaisti ten, ar ne. Mes negalime nieko pakeisti, tol, kol žmogus neapsipres, savininko valia, ką nori, tą sako. Dauguma iš čia mūsų esančiu žinom kas yra PWN ir kad šį kalba nėra iš patčiu lengviausiu, žinom kad sukurti reikia laiko. Bet argi jie neperdaug persistengė? 1 mėnesį vien mašinu sistemą kurė, visa mėnesį, bet kaip jie prisigirė savo PAWN gabumais, prisirgirė serveris bus nuostabus, neilinis, geriausias. Labai smagu bus pasižėti kaip ju savjonės pasiekti dideli rekordą, tapti geriausiais, išblės net nepastebėjus. Geriausiais tapti tik ne su tokiu požiuriu, geriausiu tapti reikia ne keliu menėsiu o reikai įrodytu kad esi geriausio vardo. Pirmame ju projekte [ LVLIFE ] galvojau, vsio, kažkas naujo. Užeinu į serverį, ogi ką ten matau? Eilinį grp? Kodėl maniau bus VAU!? Dėl to kad ten buvo susirinke rimti žmones.

Nesu aš už RNG, nemėgstu ju, bet per daug mes ant ju varome.

Savininkai tiesiog per daug pasikėle, jei būtų normalus, nevadintu geriausiais ir kita, tada būtų kitoks požiuris į projektą.

Gerai darom lažybas

Duodu 2 SAVAITES.

taip,bet žiūrėk,LVLife buvo toks testinis projektas,erpis tokių pat klaidų nedarys,dabar jis daro viską kaip tik išgali,kai buvau RNG vyr.adminas,buvau serve,mačiau viską,tai nėra eilinis GRP serveris,net nei kiek nepanašus į GRP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai. Atsiait Erpis skiedžia, kad jis geriausiais. Nu bet, argi jūsų nuomone, tie geriausieji savo gabumus išreiškia dosinime ir visokiausiuose stūmimuose? Jeigu jie būtų tokie protingi, nekreiptų dėmesio ir savo tiesą įrodytų kitaip, o ne konkuruodami.

Konkurencija yra visai kitas dalykas.

Kekvienas žmogus išsako savo nuomuone savaip. Bet mane ir kitus, jau užkniso ateina į projekto svetaine ir reklamuoja, arba per skype floodina. Ir sako kad jis geriausias, tiesiog. Nieko gudro neparodys jie.

Lažybos

Dvi savaites duodu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

MANO NUOMONE, REIKIA SAKYTI BASTA ŠIAI TEMAI. JĄ JUK GALIMA IŠRUTULIOTI IKI OHOHOHO. BUS ĮVAIRIŲ NUOMONIŲ, O TAS NETOLERANTIŠKUMAS IR NEGERBIMAS NUOMONIŲ SURIES ŽMONES, NET NESPĖJUSIUS SUSIPAŽINT. Išaugam iš vaikų darželio!

(Aš asmeniškai nesu fanas nei vieno. Bet tema buvo skirta parodyti, "Va, pažiūrėkit kaip Erpis rippina", o ne apie tai kas geriausias kas ne. Šiuo atveju kas rippina, o kas ne - esu už rng. Nes kopijuota yra nuo rng (my-life projekte). Ar yra dar kitaip manančių? Manau ne. Nepaisant visų tų pasigyrimų, rng yra originalas, o my-life klaiki kopija. Kas supranta kompiuterius ir viską kas su juo susiję - supras, kas ne - geriau patylėkit, ir nerodykit savo protelio.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4313 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...