Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Map darbas,Nupirktu mašinų atsiradimo vieta.


'Aleksas'

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4315 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi sumappinau kai nusiperki mašina,kad jį atsirastu specialioje aikštelėje

šį syk aikštelė bus ant stogo

Mašina bus galima pirkt wang cars pastate o mašina atsiras nusipirkus ant stogo,

Taigi prašom vertinti komentuoti :)

Laukit kitu mano darbu ;)

http://www.part.lt/perziura/76e7a93a235 ... 242516.bmp

http://www.part.lt/perziura/fbf67329c6e ... 087202.bmp

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką galiu pasakyti gražus darbas, bet matrodos kopijuota nuo LRG gm tik kad išvažiavimas kitur :| Tai šį sykį susilaikau ant vertinimo :)

Koks dar lrg gm ???

Čia pats dariau viska savo rankomis ir nuo lrg tikrai nekopinau tu palygink kaip ten sumappint ir kaip mano manau skirtumą atrasi,

+ Šitam map darbui objektu daug nereikia nes pagalvokit pristatysiu čia apie 10 medžiu lempu belenkiek ir kitokio ššš tai įdomus koks vaizdas bus nes aš ir taip mappinau kad paprasta bei kad butu gražus vaizdas iš aplinkos nes čia yra mašinu atsiradimu vieta o ne koks darbas klubas ar dar bbž kas.

O dėl tos vietos tai galiu pasakyt nes jeigu pvž mašina atsiras kokioje aikštelėje prie wang cars tai įsivaizduokit nusipirks pvž 10 žmoniu mašinų ir ką,visa aikštele bus pilna mašinu kai kur gali susibugint tai va, o jei darant ant stogo ten yra daug vietos gal apie 10-20 vietu mašinoms,tad nesibuginsis tada nei sproginės,aš dariau taip kaip butu geriausia. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4315 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...