Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ARLG 0.3e mano pirmas EDITAS


minecraft

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4135 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

SVEIKI Supergames.lt lankytojai

Noriu jums atiduoti savo ARLG GM, tai yra LTG 1.9.0 edita.

Pakeitimai:

Nauju sistemu dadejau.

Nauji mapp darbai.

Pakeisti kaikuriu darbu pavadinimai, bei ju vietos.

Mieste yra nauja degaline prie pd.

Masinos registracija

ir dauk kito.

Atiduodu jums ji, nes man nepatinka si modifikacija, ji jau sena, sistemos taip pat pasene, tai pamaniau kam varkti su seniena, keiciant visas sistemas, jai galima editinti daug naujesnius GM :)

Parsisiuntimo LINK : ARLG.LT.rar - 4.4 Mb

Vertinkite ir komentuokite mano pirmaji darbeli, kad ir koks jis prastas, beje jai kasnors pasiimsit, negailekit +rep, juk vistiek stengiaus, o scriptint dar tik pradedu :)

P.S. kaskodel buginasi masinos numeriu pakeitimo sistema ir serveryje nebaikta GPS

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Nu pažėsiu ką ten gero jai bus geras duosiu +R3P ;)

-- Papildyta --

Gal žinot kaip man padaryti tą shancez family kad butu kaip istoti į gauja kad i tą nama iveini ir istoji ir gun ten būtu bet nėra gal padėtumetia man susitvarkyti srr jai neaiškiai parašiau duosiu tam +R3P

-- Papildyta --

Ir + kur taxi :D nerandu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepadėjai nai kiek jis neperkelia vietos kad roditu ir nerandu db taxi ir gal padėtumetia vava šyta bėdo išspresti?

C:\Users\ADMIN-2\Desktop\ARLG.LT\gamemodes\LTG.pwn(7) : fatal error 100: cannot read from file: "xStreamer"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

1 Error.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4135 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...