Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Namukas miške


callgame

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4331 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki sumepines esu namuka kovai prieš owerwing tačiau jis neprisijunge prei skypes ir negaliu su juo suderinti dalyku dėl kovos delto parodau ką esu sumepines darbas ištikruju nėra geras aš pats tai matau. prašom vertinkit nelaukiu dideliu balu nes pats matau kad darbas ne koks :)

http://www.part.lt/img/5c63fd178fe60ab4 ... 3ac408.JPG

x/10

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomone namas turėtų būti šviesesnis kaško trūksta norisi kaško daugiau. 7/10 Neblogai vistiek stengeisi.

Namuko orginali spalva yra toke aš padarytu su ja nieko negaliu :/ o nakti namukas tesiog šviece... dėl trukumo pritariu nes pats jaučiu kad kaško trūko :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei namukas miške tai ir objiektai viduj turi derintis nes dabar atrodo kaip koks butas prabangus nors taip nėra iš tikro o šeip viskas normaliai

kaip prabangus butas?nu nepasakyciau :/ tai viskas gi kaip priklauso namukui: sofkike kur atsisest/lovytes uzklydelems/virtuve nes moteris turi buti savo aplinkoi kad jai gerai butu :D/televizorius kad vyriskiui butu galima telika pazet :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hah, nebejuokink, kad neprisijungiu. Negalėjai palaukt kelių valandų? Be to prie ko tas "kovai prieš 0verW1ng", jei mes net nieko nesuderinom? Rašyk į skype, suderinsim normaliai ir pakovosim, o ne iš oro taip.

Dabar dėl darbo. Pačio darbo paskirties realios nematau. Klaidų kaip ir nematau, kadangi net nežinau šito objekto (pačio namo). Dabar rašau 8/10, dėl to, kad nelabai estetiškai atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hah, nebejuokink, kad neprisijungiu. Negalėjai palaukt kelių valandų? Be to prie ko tas "kovai prieš 0verW1ng", jei mes net nieko nesuderinom? Rašyk į skype, suderinsim normaliai ir pakovosim, o ne iš oro taip.

Dabar dėl darbo. Pačio darbo paskirties realios nematau. Klaidų kaip ir nematau, kadangi net nežinau šito objekto (pačio namo). Dabar rašau 8/10, dėl to, kad nelabai estetiškai atrodo.

Paskirtis:

poilsis už miesto

Evntu rengimas: kas pirmas mane pasieks/lenktynės(nes ten yra takas aplinkui delto galima daryti lenktynes)/slėpimasis nuo policijos :D ir t.t. če galima prigalvoti ju begales .....

Ta pastata gali pasižėti žemėlapyje gta nes mini radaras yra ant mta paroditas ir matysi kur jis (Šale didžiausio SA kalno miškelyje)

Tave pakvečiau 10 nebuvai prisijunges delto ir rašau kad neprisijungi dar....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

labas.. pastebėjau, kad tavo MAPP darbuose mažoka aistros bei idėjos :( Neįskaitant klaidų, tarkime, kad medžio platformos sudėtos netolygiai, todėl "bružinasi" vaizdas. Ši darbas asmeniškai nuvylė atrodo maždaug taip: pasistengei su viena vieta, o kitą padarei prastesne :| 5/10

Anyway - sėkmės tobulėjant :liuxas:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

labas.. pastebėjau, kad tavo MAPP darbuose mažoka aistros bei idėjos :( Neįskaitant klaidų, tarkime, kad medžio platformos sudėtos netolygiai, todėl "bružinasi" vaizdas. Ši darbas asmeniškai nuvylė atrodo maždaug taip: pasistengei su viena vieta, o kitą padarei prastesne :| 5/10

Anyway - sėkmės tobulėjant :liuxas:

Medzio platformos? :| jei omenyje turi ta nama jis pats toks yra ant gta prašom pasižiurėti :D idėjos nemanyčiau kad mažai :/ vien idėja kad če niekas jos nemepino gan idomi ideja kanors sumepinti :D

O jei tiksliau kokios medžio platformos? ir kur nelygiai sudėta? dėl mapp darbo taip aš žinau kad jam kaško trūko nežinau ko tesiog net dedant buvau prirašes kad kaško jam truksta tik nezinau ko kad jis neispergeriauses ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4331 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...