Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prekės už FLT


PreFix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Siūlau padaryti prekes už FLT , kad FLT nebūtų bevertis dalykas.Tai būtų pvž medalis , spalvotas slapyvardis ar net atskira grupė , galbūt net galimybė pakeisti slapyvardį dar būtų gerai prikelti temą.Na čia jums galvoti.

Medalius - Nemanau. Visi medaliai yra už pasiekimus. Tai tu pvz turėsi užtektinai FLT, būsi su kokiais nors 100 postų, ir nusipirksi medalį už pvz 500 ? Prieš.

Spalvotas slapyvardis - Kai pereini į grupę, pasikeičia slapyvardžio spalva. Prieš.

Grupė - Jeigu šneki apie grupių kūrimą už FLT, tai PRIEŠ, atsiras visokių nereikalingų grupių, ir t.t

O jeigu šneki , kad įstot į grupę, irgi PRIEŠ. Grupės taip pat yra kaip medaliai, pasiekimai.

Pasikeisti slapyvardį - Aurimas padaręs, nuo tam tikro laiko 2 kartus per metus galima pasikeisti, tai vasarą ir žiemą. Tai jau automatiškai NEREIKIA.

Prikelti temą už FLT - Mygtuko prikelti temą iš tikrųjų reikia, ne viena tema buvo sukurta, ir apie šį mygtuką buvo diskutuojama. Na , bet aš už šitą būčiau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na apie tokius dalykus kaip medalių pirkimas už FLT esu kategoriškai prieš, įvykus tokiam dalykui medaliai taptų beverčiais ir tai būtų gan nesąžininga kitų narių atžvilgiu, kai jie per ilgą laiką bandė užsitarnauti tuos medalius aktyviai diskutuodami forume, o kažkas kitas, net nenusipelnęs, juos ima ir nusiperka. Pasiūlymas dėl vartotojo vardo pakeitimo už FLT man taip pat ne itin patiko, kadangi, kaip ir sakė .weeD`, nariai turi galimybė nemokamai pasikeisti slapyvardį dukart per metus (vasarą ir žiemą), tačiau šį pasiūlymą dar daugmaž galima apsvarstyti. Na o apie slapyvardžio spalvos pirkimą bei grupių įkūrimą net nekalbėsiu, manau patys suprantate, kad tai tik papildomai apkrautų forumą ir tikrai nesuteiktų jokios naudos forumui.

Vienintelis naudingas dalykas būtų temos prikėlimas už FLT. Galbūt apmažėtų toks masinis naujų temų kūrimas, ir tokie pranešimai kaip "up", "bump", "prikeliu" ir t.t. būtų rašomi daug rečiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu gali būti koks nors nick pagražinimas už FLT arba visiškai pakeisti nick'ą už FLT tai aš

bet kad pirkti medalius ir grupes tai prieš.

Nesuprantu kam ta nick gražint? jei taip būtu kaip čia kažkas sakė kad tipo galėtu pasidaryt kad degtu nick už FLT, tai manau sukeltu papildoma laga forumui, o to lago jau ir taip užtenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4319 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...