Peršokti į turinį
Dzinito

Atsiprasymo tema

Recommended Posts

taigi atsiprasau: nimas,owerwing,aleksas

Sorry kad uz stumiau ir pmns bet tikrai zinokit erzian toks dalykas kai stengies kazkadaryt mapini vos ne 2 valandas ir tau pasako copy nu irgi bsk ziauru pakomentuokti kas blgoai kas gerai nuimkit ten 1 ,2 balus bet ne vapsie paraso copy ar dar kazka

Tikiuosi liksim zmones zmonem o ne debilai debilais

ir mapinsim ne pagal copy ar akys o apie map darbus

ACIU KAD SKAITET :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Šitą temą pamačiau po to kai sustūmiau... Neimk į širdį ką parašiau, tačiau jei kažkas sako tiesą tai aš sutinku ir nereik papildomai rašinėti tapatį šūdą kelis kartus.

Dalintis šį pranešimą

Klausimas - ar ne per vėlu atsiprašyti?

Nežinau, kiek ta idėja buvo kopijuota, tačiau man atrodė 100 procentų, dėl to susilaikiau nuo vertinimo, tik išsakiau nuomonę.

Aš gana tolerantiškai pasakiau savo nuomonę, o už tavo visą žodžių "tiradą" turėčiau tau skirti įspėjimą (neskirsiu, kadangi, galima sakyti, esu pats kaltas). Trumpai tariant - ne vieta ir ne laikas atsiprašinėt, nemanau, kad kažką pakeisi.

Dalintis šį pranešimą

Klausimas - ar ne per vėlu atsiprašyti?

Nežinau, kiek ta idėja buvo kopijuota, tačiau man atrodė 100 procentų, dėl to susilaikiau nuo vertinimo, tik išsakiau nuomonę.

Aš gana tolerantiškai pasakiau savo nuomonę, o už tavo visą žodžių "tiradą" turėčiau tau skirti įspėjimą (neskirsiu, kadangi, galima sakyti, esu pats kaltas). Trumpai tariant - ne vieta ir ne laikas atsiprašinėt, nemanau, kad kažką pakeisi.

Kaip kam...

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele