Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padiskutuokime apie serverio kūrimą.


Stuneris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4342 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na aš manau, kad mano serverio atidarymas bus įspūdingesnis nei LRG. (ne žaidėjais, bet gamemodu)

LMFAO, nejuokink tu

Ne peršokęs griovio nesakyk OP, nematei gamemodo, tai geriau nieko nesakyk.

Palauk, palauk.

  nematei gamemodo, tai geriau nieko nesakyk. 

Delgado minėjo kad rašot nuo tusčio lapo, per dvi dienas jau gal pusę modo padarėt, o gal daugiau? Tai man nuomuone susidaro modifikacijos skriptai traukti iš interneto...

Ir šiaip tikėt nenoriu kad sukursi.

Neturi savo nuomuones, įsivaizduoju tave kuriant naujesne sistema savim nepasikliausi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pritariu divito. Jis uz 2 dienas padarytu tik pagrinda.. O jis ten jau ir nuoma padare ir t.t ;DD GRP EDITAS.

Koks jis geras zmogus.. Jus galite paskaityt cia -

1. http://www.ecolor.lt/forum/stuneris-apg ... t9237.html

2. http://sanet.lt/forumas/viewtopic.php?f=18&t=41

3. http://www.gta-online.lt/v2/index.php/t ... 590.0.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pritariu divito. Jis uz 2 dienas padarytu tik pagrinda.. O jis ten jau ir nuoma padare ir t.t ;DD GRP EDITAS.

Koks jis geras zmogus.. Jus galite paskaityt cia -

1. http://www.ecolor.lt/forum/stuneris-apg ... t9237.html

2. http://sanet.lt/forumas/viewtopic.php?f=18&t=41

3. http://www.gta-online.lt/v2/index.php/t ... 590.0.html

Gal per „ žiauriai “ ant jo čia. [ Dėl apgaviko ]

Nei Doncu, nei Stuneriu.

Su Doncu esu susipykes, man rodos dėl reklamos ar dėl ko, pradėjo dejuoti skypė, pats šakotis taip pat moka.

Stuneris - PAsikėles, ne karta jau girdžiu apie ji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Argi sunku sukurti nuomą? padarai ciklą, kad tikrintu ar mašina yra viena iš nuoma[5] ir jei taip nustatai TimerEx žaidėjui ir kas kiek laiko nuimi pinigus iki tol kol nesibaigia pinigai arba jos nenutraukia.

Darbų sistema, sakysit taip pat sunku? Aš taip nemanau, padarai komandą, kad uždėtu kintamąjį direktorius su darbo id, ir pickup'e tikrini jei kintamasis realus ir jis pakviestą uždedi skin'ą ir nustatai kintamąjį su darbo ID, tada taip pat kaip ir nuoma su ciklu tikrini ar ta mašina ir ar turi darbo kintamąjį.

Mašinų valdymo sistemos nereikėjo kurti, nes turėjau iš seniau savo script'ą mValdymas.

Degalinės sistema taipogi nesunku. Uždedi mašinai kintamąjį su degalų kiekiu ir jei mašina užkurta, kas tam tikrą laiką kintamąjį minusoji, degalinėje patikrini ar mašina jos koordinatėse ir jei taip pildai degalus.

Ligoninės sistema. Per mirtį nustatai kintamąjį mires ir tikrini spawn'e, jei jis nustatytas nustatai visai kitas koordinates bei nustatai timer'į, po kurio pabaigos išleidžia į lauką.

Tad nekalbėkit, kad per dvi dienas neįmanoma sukurti. Viskas labai paprasta, tiesiog reikia logikos ir noro. Spėliodami, kad aš kažką redaguoju, tai tiesa nevirs. Jei aš į šį forumą atėjau nesenai ir neturiu daug pranešimų surinkęs, tai dar nereiškia, kad esu naujokas ir nieko nemoku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Argi sunku sukurti nuomą? padarai ciklą, kad tikrintu ar mašina yra viena iš nuoma[5] ir jei taip nustatai TimerEx žaidėjui ir kas kiek laiko nuimi pinigus iki tol kol nesibaigia pinigai arba jos nenutraukia.

Darbų sistema, sakysit taip pat sunku? Aš taip nemanau, padarai komandą, kad uždėtu kintamąjį direktorius su darbo id, ir pickup'e tikrini jei kintamasis realus ir jis pakviestą uždedi skin'ą ir nustatai kintamąjį su darbo ID, tada taip pat kaip ir nuoma su ciklu tikrini ar ta mašina ir ar turi darbo kintamąjį.

Mašinų valdymo sistemos nereikėjo kurti, nes turėjau iš seniau savo script'ą mValdymas.

Degalinės sistema taipogi nesunku. Uždedi mašinai kintamąjį su degalų kiekiu ir jei mašina užkurta, kas tam tikrą laiką kintamąjį minusoji, degalinėje patikrini ar mašina jos koordinatėse ir jei taip pildai degalus.

Ligoninės sistema. Per mirtį nustatai kintamąjį mires ir tikrini spawn'e, jei jis nustatytas nustatai visai kitas koordinates bei nustatai timer'į, po kurio pabaigos išleidžia į lauką.

Tad nekalbėkit, kad per dvi dienas neįmanoma sukurti. Viskas labai paprasta, tiesiog reikia logikos ir noro. Spėliodami, kad aš kažką redaguoju, tai tiesa nevirs. Jei aš į šį forumą atėjau nesenai ir neturiu daug pranešimų surinkęs, tai dar nereiškia, kad esu naujokas ir nieko nemoku.

Vietoj to, kad čia aiškiniesi, būtum dar kokią sistemą parašęs. Sekmės. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Argi sunku sukurti nuomą? padarai ciklą, kad tikrintu ar mašina yra viena iš nuoma[5] ir jei taip nustatai TimerEx žaidėjui ir kas kiek laiko nuimi pinigus iki tol kol nesibaigia pinigai arba jos nenutraukia.

Darbų sistema, sakysit taip pat sunku? Aš taip nemanau, padarai komandą, kad uždėtu kintamąjį direktorius su darbo id, ir pickup'e tikrini jei kintamasis realus ir jis pakviestą uždedi skin'ą ir nustatai kintamąjį su darbo ID, tada taip pat kaip ir nuoma su ciklu tikrini ar ta mašina ir ar turi darbo kintamąjį.

Mašinų valdymo sistemos nereikėjo kurti, nes turėjau iš seniau savo script'ą mValdymas.

Degalinės sistema taipogi nesunku. Uždedi mašinai kintamąjį su degalų kiekiu ir jei mašina užkurta, kas tam tikrą laiką kintamąjį minusoji, degalinėje patikrini ar mašina jos koordinatėse ir jei taip pildai degalus.

Ligoninės sistema. Per mirtį nustatai kintamąjį mires ir tikrini spawn'e, jei jis nustatytas nustatai visai kitas koordinates bei nustatai timer'į, po kurio pabaigos išleidžia į lauką.

Tad nekalbėkit, kad per dvi dienas neįmanoma sukurti. Viskas labai paprasta, tiesiog reikia logikos ir noro. Spėliodami, kad aš kažką redaguoju, tai tiesa nevirs. Jei aš į šį forumą atėjau nesenai ir neturiu daug pranešimų surinkęs, tai dar nereiškia, kad esu naujokas ir nieko nemoku.

Vietoj to, kad čia aiškiniesi, būtum dar kokią sistemą parašęs. Sekmės. :D

O jei būčiau nesiaiškinęs jie ir toliau vadintu "editer'iu"...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Argi sunku sukurti nuomą? padarai ciklą, kad tikrintu ar mašina yra viena iš nuoma[5] ir jei taip nustatai TimerEx žaidėjui ir kas kiek laiko nuimi pinigus iki tol kol nesibaigia pinigai arba jos nenutraukia.

Darbų sistema, sakysit taip pat sunku? Aš taip nemanau, padarai komandą, kad uždėtu kintamąjį direktorius su darbo id, ir pickup'e tikrini jei kintamasis realus ir jis pakviestą uždedi skin'ą ir nustatai kintamąjį su darbo ID, tada taip pat kaip ir nuoma su ciklu tikrini ar ta mašina ir ar turi darbo kintamąjį.

Mašinų valdymo sistemos nereikėjo kurti, nes turėjau iš seniau savo script'ą mValdymas.

Degalinės sistema taipogi nesunku. Uždedi mašinai kintamąjį su degalų kiekiu ir jei mašina užkurta, kas tam tikrą laiką kintamąjį minusoji, degalinėje patikrini ar mašina jos koordinatėse ir jei taip pildai degalus.

Ligoninės sistema. Per mirtį nustatai kintamąjį mires ir tikrini spawn'e, jei jis nustatytas nustatai visai kitas koordinates bei nustatai timer'į, po kurio pabaigos išleidžia į lauką.

Tad nekalbėkit, kad per dvi dienas neįmanoma sukurti. Viskas labai paprasta, tiesiog reikia logikos ir noro. Spėliodami, kad aš kažką redaguoju, tai tiesa nevirs. Jei aš į šį forumą atėjau nesenai ir neturiu daug pranešimų surinkęs, tai dar nereiškia, kad esu naujokas ir nieko nemoku.

Ir spėju jug visos tos tavo sukurtos sistemos yra paprastos, kur pilnas internetas... Gal mašinos [ ūnikalia ] sistema per dieną sukursi? :o

Neprisikabinėčiau prie taves, jei nebūtųm tu toks pasikėles. Bet štai, tau viskas imanoma, vos save ne geriausiu laikai, „ Turbūt nežinai kas aš toks “ tavo frazė čia kažkokiam nariui. Žmogau, žmogau...

Lieka palinkėt Sekmės. Jeigu jau nusprendiai koki serverį kursi, gali temą užrakinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Divito,svarbiausia yra turėti noro,jei ir nemokėsi konors,užsinorėsi ir išmoksi...

Sekmės Stuneri. ;)

Create, neminėjau kad Stuneris nieko nemoka, moka, nesiginčiju kažka moka, apie norą? Koki tu čia norą? Diskusija apie serverio kūrimą.

Kaip svetaine turėsi duok žinoti.

Jeigu temos autoriui atsakė į klausimus, tai prašau užrakinti temą, jei viks toliau diskusijos nereikalingos [ O.T ] tuomet užrakinsiu temą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4342 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...