LaGGeR

Sveiki visi!:]

Recommended Posts

Sveiki visi, tikriausiai daug kas atsimena mane i┼í senesni┼│j┼│ ─Źia buvusi┼│ vartotoj┼│. Manau tikrai pamenat kaip ger─ů Ceso ┼żinov─ů, nes daug kas ra┼íin─Śja ─» skype, su ┼żinut─Śmis: Sveikas, tu LaGGeR;] i┼í supergames?. Kaip laikot─Śs?

Man atsitiko keletas blog┼│ dalyk┼│: Pavog─Ś visus gmailus, skaipus ir t.t.. Pasigavau keylogger─» ir jis dar kompe.:/ Ka┼żkaip netur─Śjau laiko, nor─Śjau gr─»┼żti ─Źia, ir pagaliau pasiekti to, ko siekiau nuo 2007 [tur─Śjau kit─ů paskyr─ů] - moderatoriaus. Dabar prad─Śsiu v─Śl ─Źia lanktytis. Keliausiu po temas, b┼źsiu aktyvus. Kas nori mano kontakt┼│ galim pa┼żaist kokius CS, MMORPG ar pana┼íius ┼żaidimus. Prisiminsim kaip ┼íaud─Śm─Śs supergames.lt serveryje, kaip ─Źia tur─Śjau kelet─ů prie┼í┼│, bei buvau geras gfxeris... Tiesa d─Śl gfxerio.. Gal kas galit numesti photoshop'─ů ir jo resurs┼│? D─Śl keyloggerio tur─Śjau perinstaliuoti komp─ů su visais mano failais - muzika ir visomis kitomis nes─ůmon─Śs.

Labai pasikeit─Ś forumas, matau daug atnaujinim┼│. Buvau priprat─Ös prie kito forumo [┼żaidimo forumo - samp] tad labai keistai ─Źia man.

Reportuosiu visus blogus prane┼íimus, taip pad─Śsiu jums bei sau palaikyti gra┼ż┼│ forum─ů, ir tuo - u┼żsitikrinsiu moderatori┼│.

Beto - ar a┼í dar esu daugiausia bann┼│ gav─Ös vartotojas ┼íiame puslapyje?:D 7 bannai, 21~ ─»sp─Śjimas!

:]

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Viskas pasakyta iš tavo nick'o.: D

buvau geras gfxeris...

:DDD..

Gal kas galit numesti photoshop'─ů

gfx/gfx-program-atsisiuntimai-t102976.html

":3c0evn0i]

Fidolfilas - jau suaug─Ös, kuris tvirkina vaikus, tuo labiau Fidofil┼│Vadas negali b┼źti vaikas, nes taip i┼íeit┼│ kad suaugusiems vadovaut┼│ vaikas.

buvau geras gfxeris...

:DDD..

Gal kas galit numesti photoshop'─ů

gfx/gfx-program-atsisiuntimai-t102976.html

":1vwt5f5l]

Fidolfilas - jau suaug─Ös, kuris tvirkina vaikus, tuo labiau Fidofil┼│Vadas negali b┼źti vaikas, nes taip i┼íeit┼│ kad suaugusiems vadovaut┼│ vaikas.

O man 14 sueis liepos 14-t─ů...;D

D─Śkui.

Koks senas nick'as, nes nelabai matytas?

Sveikas sugr─»┼żes, malonu matyti.

Vartotojas - ÔÇ× FidofiluVadas ÔÇť buvo persp─Śtas du kart, i┼í eil─Śs u┼ż ┼íios taisykl─Śs nesilaikyma, pasikartojant ─»┼żeidimams.

- Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administracij─ů ir j┼│ nuomon─Ö, ne─»┼żeidin─Śti ir negrasinti, savo nuomon─Ö pateikti ai┼íkiai, suprantamai ir civilizuotai.

P.S D─Śl persp─Śjimu, ban'┼│ nesi daugiausiai gaves.

Sveikas sugr─»┼żes, malonu matyti.

Vartotojas - ÔÇ× FidofiluVadas ÔÇť buvo persp─Śtas du kart, i┼í eil─Śs u┼ż ┼íios taisykl─Śs nesilaikyma, pasikartojant ─»┼żeidimams.

- Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administracij─ů ir j┼│ nuomon─Ö, ne─»┼żeidin─Śti ir negrasinti, savo nuomon─Ö pateikti ai┼íkiai, suprantamai ir civilizuotai.

P.S D─Śl persp─Śjimu, ban'┼│ nesi daugiausiai gaves.

Ech.:/ Kas rekord─ů pa─Śm─Ś?:D

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.