Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Say Bey tooo LRG!


Expert*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4228 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sakyk sudie, LRG

Iš pelenų į pelenus.

Taigi iki pat šių dienų LRG fanai su ' nuoskauda ' prisimena LRG atidarymus, testavimus kurie pasibaigdavo 'Tragedija', o kiek WEB'e praleista dienų belaukiant serverio starto?

LRG naujienų neseku, bet šovė į galvą užsukti į LRG svetainę. O ką aš ten pamačiau?

Kad LRG išeina " atostogų " (Taip tai vadina Samp_Tevas) o aš tai išdrysiu pavadinti 'Pagaliau projektas žlugo'

LRG atostogos: http://lrg.lt/forumas/index.php?/topic/18531-lrg-atostogauja/page__pid__199939#entry199939

Vis svarstau kodėl taip nutiko, bet manau kad priežastys aiškios.

Na taip viena iš jų 'Lietuva GRP šalis', bet žmogau susimastyk ar kitur pvž En taip nėra ? Jie ten naudoja Raven's RolePlay ir T.T

Prasta serverio kokybė ( daug bugų )

Galima nusipirkti pakvietimą į betkokį darbą.

DM mieste + ginklai gauti pasitelkiant s0beit

Ir paskutinis, bet pac svarbiausias

Serverio savininkai Šie serverio savininkai nesugebėjo atkurti kaškada serveryje klestėjusios 'darnos'. Beviltiški pažadai, savininkų, skripterių, mapperių kaitaliojimasis, išdavystės galų gale privedė serverį prie 'Atostogų'. ( Žlugimo ribos )

Aš vis įsivaizduoju tą LRG, GRP pobūdžio LRG, tuos laikus, tuos nuostabius laikus kai dėl 500 Lt žmonės vienas kita vaikėsi po visą miestą. Visdar nesuprantu kaip tai galėjo nutikti, taip kad LRG nuvylė begales žmonių. Daugumą jų prisidėjo prie projekto pinigais, nesvarbu kokiomis sumomis, kvietė žmones, išėjo iš projektu, nes galvojo, kad LRG startas sužlugdys visus kitus serverius, bet dėja taip nenutiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką gali pasakyti... Aš taip pat įsivaizdavau legendines modifikacijas,minias žaidėjų,bet kai įvyko tas pirmasis startas,viskas pasikeitė.

Na ką viskas kas buvo bandoma,nepavyko.

Klaustukui mano manymu reikėtu laikytis prie vieno projekto,o ne iš karto turėti tris. (Mano nuomonė.),nes tas pats ir bus manau su jo lossantos ir san-fierro.

Dėl LRG,baigsis galiojimo laikas,nusipirks koks "žaidėjas" ir viskas.

Tad LRG,Žuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką gali pasakyti... Aš taip pat įsivaizdavau legendines modifikacijas,minias žaidėjų,bet kai įvyko tas pirmasis startas,viskas pasikeitė.

Na ką viskas kas buvo bandoma,nepavyko.

Klaustukui mano manymu reikėtu laikytis prie vieno projekto,o ne iš karto turėti tris. (Mano nuomonė.),nes tas pats ir bus manau su jo lossantos ir san-fierro.

Dėl LRG,baigsis galiojimo laikas,nusipirks koks "žaidėjas" ir viskas.

Tad LRG,Žuvo.

Ką ten pirks kad jau tas LRG gm paplatintas ir forumo dizainas kažkur mačiau paplatintas. :D

Kažkada tikrai buvo geras tas LRG gm, o dabar jau miręs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Praėjo GRP laikai jau, sargas visus užp*sa jau, reikia uždraust platint grp gamemodus, ir niekas nebekurs ju, pradėsim bet RP'int, ir žasim idomiai.

Aišku žaisdavom ir GRP stilium, ir atsimenu dar kaip labai idomu budavo, važinėdamas mašina LT kaldavai, gun pirkdavai, varydavai gaujos bazę užimt, tada išsišaudai, gauni star, i jailą, ir eini afk.

Ir kita dieną same story ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas be ko, Karoli, tavo geras pastebėjimas GRP laikai jau po truputi miršta, gimsta RPG/RP, dauguma serveriu, dauguma rimtu savininku pradeda kurti modifikacijas, vertas dėmesio, ne GRP SHIT, o RPG/RP, išlenda kiti skripteriai kuriuos mažai kas pažįsta, parodo savo darbus. Tiesiog po metu ar greičiau, GRP kąžin ar liks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Divito geras pastebėjimas nes aš irgi matau vis dažniau atsidaro daugiau rp-rpg stiliaus serveriu bet vistiek juose nežaidžia žmonės kažkodėl bet gal ateiti suklestės tas rpg ir aplenks ta grp :taika:

O dėl lrg tikrai bšk liudna aš net pats žaisdavau per testavimus kai buvo skripteris gravyti nors buvo nuo 0 bet nors buvo kas veikt ir tikrai buvo verta lakstyt dėl 500 lt nes labai sunku ten lt buvo gaut va ten tai serveris buvo bet deje viskas pasikeite gravyti išėjo nes nostesi ji per daug spaudė skriptint kitas dalykas gravyti išplatino lrg gamemoda o tai yra ne kas ir trečia nostesi pardavė projekta klaustukui o šįs poilgas yra labai durnas nes klaustukui rupi tik pinigai pinigai ir dar karta pinigai nes jis perka projektus kad galėtu gaut pinigu bet va ka galiu pasakyt visa lrg sušiko nostesi ir klaustukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://lrg.lt/forumas/index.php?/topic/ ... _p__199969

Aš niekada jo nemėgau vien dėl tos priežasties, kad ten labai daug klaidų. Aš mačiau jų gamemode, turėjau progą su juo dirbti, bet kai pamačiau, kad tai eilinis GRP editas su daxuja bugų, iškart pasiunčiau juos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiti galvoja kad vien dėl GravitY čia projektas žlugo, vėl kiti ne?

Tai dabar taip, kaip nostesis galėjo nespausti skripterio, jeigu žaidėju mažėjo ir mažėjo, kiek nesekmiu, kiek pažadėjimu buvo ir kita. Kaip gi galėjo nespausti? Skubėt jug reikėjo... O skripteris tokio tempo neišlaikė ir išėjo, blogai padarė kad paplatino LRG, kąžin ar jam čia į nauda atėjo, ar savo reputacija norėjo pasikelt, ar dar kas nors....

LRG gali gryžti kaip Support'as, reklamu saitas ir kita Klaustukas rašė. Kaip serveris? Nelabai manau, jeigu ir gryžtu kaip serveris tik tuomet turbut pasimoke iš savo klaidu, su sukurta modifikacija ir paruošta jau leisti. O ne taip, tada startas, tada.

Create - Sakai laukiai 3 dienas? Tu galvoji čia daug? Yra dar LRG svetainėje manau toks žmogus, kuris dar tikisi kad LRG nežlugs, prisikels [ 5 % ].

Visie tie video ir kita LRG mano nuomuone buvo iš pradžiu : „ Vooo, dabar Lietuvoje bus geras, normalus, ūnikalus serveris “ prieš pirma starta.

Aš dar to nesupratau, ko jie delsė? Jeigu matė kad jau LRG nebeatsikels, tai reikėjo uždaryti ta projekta iki tol kol sukurs modifikacija, gal ir ne...

Atėjes Klaustukas į projekta maniau pakeis kažka, maniau samdys skripterius ir kita. Pasirodo klydau čia ir.

Manau patys savininkai jau prarade viltį, arba jau buvo prarade viltį...

Klaustukui būtų galima taip daryti kad būtų vienas normalus serveris. San-Fierro.LT/Los-Santos.LT/LRG.LT - Suburti į bendra projektą.

Išvada: LRG server - Bye.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lrg.lt išpradžiu kaip pradėjo reklamuotis lrg kad vel atsidarys prisiminiau senus gerus laikus prieš starta tinklalapyje sedėdavau ištisas valandas kad ką nors parašysiu pagr adminas apie serveri bet pradėjo startus atidinėti atidinėjo ir taip toliau ir mačiau kad adminai sake kad serveris esa sukurtas ne del litu o del žaidimo bet po kiek laiko pastebėjau kaaip prisijungiau parode visokius kreditus ir buwo toks kad skiną už lt ,vip,xp,lt,admin,direktoriu,namą už litus nusipirkt galima ..

ir dabar esa kad GRP visokie gm esa dabar pastebėjau parašo kad atėjus i serveri gauni 10k xp ir 1 milijona lt ir čia Realus Gyvenimas skaitosi ? čia skaitosi freeroom kur metra paėjas gauni milijona

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsipeikėkit, jiems pinigai akis išgriaužė, paskutiniais atnaujinimais padarė daug bugų ir klaidų. Jie pinigų prisirinko ir darė atnaujinimus tik dėl vaizdo, o dabar "atostogos" tik dėl vaizdo, kad žaidėjai nesiskųstu ir neprašytu gražinti pinigų už adminus, vipus ar kitą.

-- Papildyta --

Sėdi dabar forume noliferiai dešimtmečiai ir -rep dėlioja už tiesą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kad tas Klaustukas apsikrovęs trejais serveriais, tai kas jam išeis? Juk atnaujinimų tai kiekvienam serveriui reik kad žaistu žmonės. Geriau sukurtu viena serverį ir laikytu, tada gal kas nors gautusi nu san-fierro.lt serve dabar žaidžia 46 žmonės, tai va tą paliktu tai iš kart geriau būtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesvarbus kas išplatino, svarbu, kad serveris užsidaro 'Išeina atostogų'. O kiek Litu ant to šūdo išleista ? Aš pac asmeniškai 5 Lt išleidauk kai likdavo 1 Lt sask išsiusdavau į lrg ( už 1 lt nėr kur siust o kortele mesdavau vistiek - ji vienkartine pasipildau sask ir fsio ). Pažaistavau 15 min ir kokia savaite nekeldavau kojos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...