Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

BlueDriftar is back and my b-day is coming!!!


hustrine

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4316 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Drifteriai,drifteriai tokies nesamones loset ir sako drift pirma tikrovei padriftinkit ir tada ikelkit i youtube.com o ne samperiu saika susirinkus driftina,arba jau per normalesnius zaidimus driftinkit kaip kokis Driver San fransisko arba dar kokius kitus,nes per ten jau ir ne driftas gaunas o stulpu musimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Drifteriai,drifteriai tokies nesamones loset ir sako drift pirma tikrovei padriftinkit ir tada ikelkit i youtube.com o ne samperiu saika susirinkus driftina,arba jau per normalesnius zaidimus driftinkit kaip kokis Driver San fransisko arba dar kokius kitus,nes per ten jau ir ne driftas gaunas o stulpu musimas.

●Dragon Ball - Fanu puslapis prisijunk ir tu. Tavo paraše, tai kad geriau jau driftinti žaidimuose, negu būti ~16Metčiu ir dar Dragon Ball fanu puslapyje lankytis....

Pasakant asmeniškai, driftas nelabai gražus, editas gan neblogas, bet nenusibodo tuos patčius efektus beveik naudoti? Tas kaip dingsta ten ekranas mirguliuoja.

Sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

DDC:Proxes, weeD, weijk, DC team for nice server where i drifting and all my friends.

Negražu nickus kopijuot. :(

Šiaip, driftas tai silpnas, kiek žiūrėjau tavo LFS video , tai žymiai stipriau driftini, o šičia tai taip betkuris galėtų paslidinėt.

Nick Kopijuoti sakai? O Gal Cia tu kopijuoju? Tas WeeD Jau Senai driftina ir ji visi zino drift pasaulyje :} Gal tu cia kopijuotojas o ne jis :}

P.S Sakai kad kiekvienas taip slis? Hehe Davai pabandyk :}

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu nežinau, aš tai niko nekopijavau, aš iš pradžių buvau susigalvojęs nick marichuana ( ten kitoks, bet reikšmė tokia ) , paskui galvoju patrumpint, kad gautųsi tas pats galima sakyt, tai weed pasidariau, o kad man ten tie driftintojai slidinėja tai man visiškai dzin yra, jeigu norit pasieškokit nickų apklausose, turėtumėt rast. :)

Nu aš tai nesikišu , tu driftink kiek tu nori, bet aš tik išreiškiau savo nuomonę, jog driftas silpnas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...