Peršokti į turinį
Nenchoi

Video žaidimai - vaistas nuo košmarų ir blogų sapnų?

Ar video žaidimai padeda išvaikyti blogus sapnus?  

2 balsai

1. 1. Ar video žaidimai padeda išvaikyti blogus sapnus?

• Taip. Retai sapnuoju košmarus, dažnai suvaldau situaciją sapnuose
      1
    • Ne. Netgi atvikrščiai, visos filmų/žaidimų baisybės vėliau mane persekioja sapnuose.
      0
    • Negaliu atsakyti, nes dažnai nepamenu savo sapnų.
      1
    • Negaliu atsakyti, nes retai ar iš vis nežaidžiu video žaidimų.
      0

Recommended Posts

Naujausi mokslininkų tyrimai teigia, kad video žaidimus dažnai žaidžiantys žmonės rečiau sapnuoja košmarus. Jei sapnuoja kažką blogo, vis tiek sugeba perimti kontrolę į savo rankas, kovoti ir laimėti prieš blogiukus.

Mokslininkai tyrė dvi kareivių grupes: retai susiduriančius su video žaidimais ir tikrus gamer’ius. Pirmieji dažnai savo sapnuose vaidindavo pasyvios aukos vaidmenį. Tuo tarpu, žaidėjai bandydavo net sapnuose perimti veiksmą į savo rankas ir laimėti, visai kaip yra įpratę virtualiame pasaulyje.

Jei prisiminsime seniau skelbtas kito tyrimo išvadas, kad sapnai ir yra lyg virtualus žaidimas/simuliatorius, padedantis saugiai treniruoti protą ir geriau pasiruošti tikroms ekstremalioms gyvenimo situacijoms. Galime daryti prielaidą, kad video žaidimai tikrai atlieka panašų darbą ir galbūt net dalį jo pavagia iš košmarų. Suteikia patirties ne tik virtualioms kovoms kompiuterio ekrane?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

nu nežinau ką atsakyt manau kad kaip tik skatina blogus sapnus nes prisimenu mano tevu nebuwo namuosie visa savaite o as vien prie pc tai prisimenu Diena pražaidžiu pc o nakti sapnuoju ką žaidžiau ":D tai manau skatina blogus sapnus sapnuot

Dalintis šį pranešimą

Dažniausiai neatsimenu ką sapnuoju. Bet vieną kartą buvo žiūrėjau filmą Tūnąs tamsuoje ir naktį susapnavau , kad naktį mano kambaryje vaikščiojo tas vaikas kur komą patyrė jei esate matę šį filmą žinote jį. Bet siaubo biški buvo. Ačiū dievui sapnas baigėsi gerai.

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele