Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia pamokos? Ši vieta kaip tik tau.. By Dankius


Skripteris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4385 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

romass:

YCMD:s (playerid, params[], help)
{
     if(cmdtext[2]==0){SendClientMessage(playerid,0x00FF00AA, "* Naudojimas: {347C17}/s [tekstas]"); return 1;}
     new zin[256],vardas[MAX_PLAYER_NAME];
     GetPlayerName(playerid,vardas,MAX_PLAYER_NAME);
     format(zin,sizeof(zin),"{00FF00}Adminstratorius %s :{FFFFFF} %s",vardas,cmdtext[3]);
     SendClientMessageToAll(0x00DAECAA,zin);
 }
 }
     return 1;
 }

Ijungiu srw tarp tos lenteles raso Run time error 17: ir t.t...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandyk sitaip

YCMD:s(playerid, params[], help)

{

if(cmdtext[2]==0){SendClientMessage(playerid,0x00FF00AA, "* Naudojimas: {347C17}/s [tekstas]"); return 1;}

new zin[256],vardas[MAX_PLAYER_NAME];

GetPlayerName(playerid,vardas,MAX_PLAYER_NAME);

format(zin,sizeof(zin),"{00FF00}Adminstratorius %s :{FFFFFF} %s",vardas,cmdtext[3]);

SendClientMessageToAll(0x00DAECAA,zin);

return 1;

}

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kokios jums pamokos reikia: pasakysi kaip padaryti kaip parašiau čia. gta-samp-pagalba/atiduosiu-visus-flt-ir-rep-duosiu-t97672.html ir dar reikia taip kaip parašiau čia gta-samp-pagalba/2-rep-t96755.html

2. Kodel jums jos reikia : Todel kad pačiam nelabai išeina.

3. Kuom atiskaitysite - FLT/REP ?: Galiu duot apie 3 REP ir net daugiau nes galiu pora draugu paprašyt jie už mane uždės REP ir + Aš dar duosiu kelis. Dar galiu FLT 100 duot nedgi daugiau. Jeigu tu normaliai man padėsi su šytuom 2 dalikai tikrai atsiliginsiu ir busi patenkintas mano atsiliginimo ačiu iš anksto...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kokios jums pamokos reikia: Jei adminas /get kitam zaidejui meta gui sutikimo lentele !

2. Kodel jums jos reikia : Kad pamazinciau serveryje administratoriaus klaidas ir zaideju patogumo atzvelgiu.

3. Kuom atiskaitysite - FLT/REP ?: Na nezinau manau is kito ACCOUNT'O duosiu repais. ;]

PS. Ant gamemodo LTG ! ;)

Aciu uz pagalba ! B)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kokios jums pamokos reikia: pasakysi kaip padaryti kaip parašiau čia. gta-samp-pagalba/atiduosiu-visus-flt-ir-rep-duosiu-t97672.html ir dar reikia taip kaip parašiau čia gta-samp-pagalba/2-rep-t96755.html

2. Kodel jums jos reikia : Todel kad pačiam nelabai išeina.

3. Kuom atiskaitysite - FLT/REP ?: Galiu duot apie 3 REP ir net daugiau nes galiu pora draugu paprašyt jie už mane uždės REP ir + Aš dar duosiu kelis. Dar galiu FLT 100 duot nedgi daugiau. Jeigu tu normaliai man padėsi su šytuom 2 dalikai tikrai atsiliginsiu ir busi patenkintas mano atsiliginimo ačiu iš anksto...

Na tiesiog darykis gui langa , o del tu pickup padaryk kad juos sukurtu toi vietoi

-- Papildyta --

1. Kokios jums pamokos reikia: Jei adminas /get kitam zaidejui meta gui sutikimo lentele !

2. Kodel jums jos reikia : Kad pamazinciau serveryje administratoriaus klaidas ir zaideju patogumo atzvelgiu.

3. Kuom atiskaitysite - FLT/REP ?: Na nezinau manau is kito ACCOUNT'O duosiu repais. ;]

PS. Ant gamemodo LTG ! ;)

Aciu uz pagalba ! B)

1

Prie admin komandu dedi arba tiesiog pakeiti jau sena /get komanda

if(!strcmp(cmdtext, "/get", true,4))
 {
     if(cmdtext[4]==0){SendClientMessage(playerid, WHITE, "Atsiteleportuoti žaideja pas save: {FF0000}/get{00FF00} Dalis vardo"); return 1;} //Jeigu neteisingai parasai komanda
     new vardas[MAX_PLAYER_NAME]; //sukuria new'a
   strmid(vardas,cmdtext[5],0,MAX_PLAYER_NAME);
   new id = GetPlayeridMid(vardas);
  if (id == INVALID_PLAYER_ID){ SendClientMessage(playerid, RED, "Tokio žaidejo nera"); return 1;} //Tikrina ar ira tas zaidejas serveryje
   if (playerDB[id][ikalintas]) {SendClientMessage(playerid, RED, "Žaidejas kalejime"); return 1;} //tikrina ar zaidejas kaleime, jei taip tai jis negales /get
   playerDB[id][rid][0]=playerid;
         GetPlayerName(playerid,vardas,MAX_PLAYER_NAME);
  new msg[128]; format(msg, sizeof(msg), "{00FF00}Zaidejas {FF0000}%s {00FF00}tau siulo buti perkeltam pas ji\nAr sutinki?",vardas);
  ShowPlayerDialog(id,500,DIALOG_STYLE_MSGBOX,vardas , msg,"Sutikti","Nesutikti"); //Ismeta gui lentele su patvirtinimu
     return 1;
 }

2

Tada po

  public OnDialogResponse(playerid,dialogid,response,listitem,inputtext[])
{

dek stai si scripta

if(dialogid == 500)
{
 if(response)
 {
    new id = playerDB[playerid][rid][0];
      new vardas[MAX_PLAYER_NAME];
    GetPlayerName(rid,vardas,sizeof(vardas));
   GetPlayerName(playerid,vardas,MAX_PLAYER_NAME);
  new msg[128]; format(msg,sizeof(msg), "Zaidejas %s sutiko buti perkeliamas.",vardas);
  SendClientMessage(id, GREEN, msg);
  new idas[MAX_PLAYER_NAME];
  GetPlayerName(id,idas,MAX_PLAYER_NAME);
  format(msg,sizeof(msg), "Buvai perkeltas pas zaideja %s",idas);
  SendClientMessage(playerid, GREEN, msg);

   SetPlayerInterior(playerid,GetPlayerInterior(id));
           if(!IsPlayerInAnyVehicle(playerid)){
  new Float:tempcoo[3];
   GetPlayerPos(id,tempcoo[0],tempcoo[1],tempcoo[2]);
   SetPlayerPos(playerid,tempcoo[0],tempcoo[1],tempcoo[2]);
   SetCameraBehindPlayer(playerid);
   }
   new Float:tempcoh[3];
   GetPlayerPos(id,tempcoh[0],tempcoh[1],tempcoh[2]);
   new vehicleid = GetPlayerVehicleID(playerid);
   SetVehiclePos(vehicleid,tempcoh[0],tempcoh[1],tempcoh[2]);
 }
 else
 {
 new id = playerDB[playerid][rid][0];
 new vardas[MAX_PLAYER_NAME];
 GetPlayerName(playerid,vardas,MAX_PLAYER_NAME);
  new msg[128]; format(msg,sizeof(msg), "Zaidejas %s nesutiko buti perkeliamas.",vardas);
  SendClientMessage(id, RED, msg);
 }
}

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandyk sitaip

YCMD:s(playerid, params[], help)

{

if(cmdtext[2]==0){SendClientMessage(playerid,0x00FF00AA, "* Naudojimas: {347C17}/s [tekstas]"); return 1;}

new zin[256],vardas[MAX_PLAYER_NAME];

GetPlayerName(playerid,vardas,MAX_PLAYER_NAME);

format(zin,sizeof(zin),"{00FF00}Adminstratorius %s :{FFFFFF} %s",vardas,cmdtext[3]);

SendClientMessageToAll(0x00DAECAA,zin);

return 1;

}

Meta WARNINGUS

C:\Documents and Settings\Romas\My Documents\Downloads\Modas\Modas\L-rm.lt\gamemodes\l-rm.lt.pwn(2703) : error 017: undefined symbol "@yC_s"

C:\Documents and Settings\Romas\My Documents\Downloads\Modas\Modas\L-rm.lt\gamemodes\l-rm.lt.pwn(2703) : error 017: undefined symbol "@yC_s"

C:\Documents and Settings\Romas\My Documents\Downloads\Modas\Modas\L-rm.lt\gamemodes\l-rm.lt.pwn(2703) : error 017: undefined symbol "i"

C:\Documents and Settings\Romas\My Documents\Downloads\Modas\Modas\L-rm.lt\gamemodes\l-rm.lt.pwn(2703) : fatal error 107: too many error messages on one line

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kokios jums pamokos reikia: pasakysi kaip padaryti kaip parašiau čia. gta-samp-pagalba/atiduosiu-visus-flt-ir-rep-duosiu-t97672.html ir dar reikia taip kaip parašiau čia gta-samp-pagalba/2-rep-t96755.html

2. Kodel jums jos reikia : Todel kad pačiam nelabai išeina.

3. Kuom atiskaitysite - FLT/REP ?: Galiu duot apie 3 REP ir net daugiau nes galiu pora draugu paprašyt jie už mane uždės REP ir + Aš dar duosiu kelis. Dar galiu FLT 100 duot nedgi daugiau. Jeigu tu normaliai man padėsi su šytuom 2 dalikai tikrai atsiliginsiu ir busi patenkintas mano atsiliginimo ačiu iš anksto...

Na tiesiog darykis gui langa , o del tu pickup padaryk kad juos sukurtu toi vietoi

Nu o išsamiau galėtūm paiškinti pvž per skype ? aš tikrai labai gerai tau atsidekosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai. Sakykim nueinu į banką ten išmet lentele pasirinkt Balansas/Nuimti/Padėti/Pravesti

Tą dali praleiskim, nes pasidariau.

Man reikia pravedimo. Vienam dialoge įrašyt žaidėjo id arba vardą(geriau būtų vardą), o kitame suma ir taip žaidėjas galėtų pravest pinigus iš banko į kito žaidėjo sąskaitą. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4385 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...