Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kojima planuoja visiškai naują žaidimą


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5303 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

MGS_Rising--article_image.jpg

Hideo Kojima yra geriausiai žinomas dėl Metal Gear Solid žaidimų serijos. Jau kelis kartus sklandė gandai apie tai, jog žymusis žaidimų kūrėjas paliks ją. Visgi atrodo, jog tai pagaliau taps tiesa - po Metal Gear Solid: Peace Walker ir Metal Gear Solid: Rising žaidimų, Kojima pradės kurti visiškai naują projektą.

Kojima, paskutiniame interviu su European Playstation Blog kalbėjo: "Jeigu aš pradėsiu galvoti apie naują žaidimą pabaigęs kurti Rising ir Peace Walker - bus per vėlu. Aš visada planuoju iš anksto, kad galėčiau viską teisingai susidėlioti savo mintyse, o vėliau idėjas pristatyti prodiuseriams bei įgyvendinti realiai. Todėl jau dabar mano galvoje sukasi mintys apie visiškai naują žaidimą."

Metal Gear Solid: Peace Walker pasirodys PSP konsolei 2010-aisiais. Tuo tarpu Metal Gear Solid: Rising pasirodys PC, PS3 ir X360 konsolėms, bet pasirodymo data dar nežinoma.

gamesnation.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5303 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...