Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuriu modifikaciją, ir reikia jūsų įdėjų..


Matas S.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4412 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 42
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Kam idėjų GRP mode? Biški nepagavau.. GRP Juk visi eiliniai, su tom pačiom sistemos, jie tuo ir išsiskiria.. :mucha:

paliubomu debilas tu... Koks skirtumas RPG ar GRP,pvz aš galiu turėti RPG servą ir jį uždaryti greitai,o kitas GRP moka daug ką kuia stengiasi ir ilgai laiko... Grp-Sarg.lt RPG-Best.lt . Jie greit užsidarė gudročiau? Jie dar veikia,ir jie žinok GRp!! Problem?

-- Papildyta --

Jei jau neturi savo ideju,nemanau,kad sukursi serva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal kas žinot gerą maperį ar esat patys ?

Nes pašalinau visus objektus noriu visą miestą, per naują sumapinti :)

Galeciau savaitgali pamapint, bet nesu labai geras maperis dar. Jei reik, i skype rasyk edvinass113 . Ir jei gali prasayk man i pm, ar pakvietej, nes dabar nelabai prie skype sedziu, tai ateisiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam idėjų GRP mode? Biški nepagavau.. GRP Juk visi eiliniai, su tom pačiom sistemos, jie tuo ir išsiskiria.. :mucha:

paliubomu debilas tu... Koks skirtumas RPG ar GRP,pvz aš galiu turėti RPG servą ir jį uždaryti greitai,o kitas GRP moka daug ką kuia stengiasi ir ilgai laiko... Grp-Sarg.lt RPG-Best.lt . Jie greit užsidarė gudročiau? Jie dar veikia,ir jie žinok GRp!! Problem?

-- Papildyta --

Jei jau neturi savo ideju,nemanau,kad sukursi serva.

Snargliai jus. Gal patylekit. Nes GRP ir RPG

/Rp daug kuom skiriasi. Kiek tam atsiprasant susiktam GRP galit sedet? Lyskit i RPG/RP nes ten bent jau kazka naujo sugalvosi. Ne ta kai Lietuvoj. KOks vLrg padaro nauja ideja iskart visi kita taip pat padaro ir pas visus tas pats gaunasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasakyk žmoniškai. Jei jie pereitų į Role Play (Gaming), tada pradėtų žluginėti visas RP pasaulis, todėl nes jien nemokšos, žodžiu geriau tegul leav'ina SA-MP arba tegul nesėda support'uose, o pasijungia LTG modifikacija ir tegul laksto užsimetę 'Admin=1' :D

P.S. Visas dabartinis SA-MP jaunimas yra RPG/RP, tik dlais likusių yra dar GRP aukos, žodžiu tie kurie būdavo 'PRO' tipo ant GRP, jau seniai leavine SA-MP, arba perėję ant RP(G), o žiūriu lietuvių puse berraščių mulkių, kurie tik sužlugdyt ir pačytint ar ką dar tik blogo padaryt, nekenčiu tokių idiotų, norit trinkit post'ą norit ne, tiesiog NEKENČIU tokių! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei jau neturi savo ideju,nemanau,kad sukursi serva.

Velniškai didelis *Myliu SuperGames.lt* skirtumas, mulki tu, nežinai ką reiškia RP/RPG tai *Myliu SuperGames.lt*, eik kur nori, žodžiu dabar jaunoji kartą kuria RPG, su naujom idėjom ir visiškai unikalūs serveriai yra, bet didž. dalis dar yra tų GRP gaidžių, bet visi jau po truputį leaviną, leaviną jau.. o tu mulki nežinodamas man neaiškink, jau užpisa tokie gaidžiai.. :bumba:

Uh... Diskusija iš nieko. Visų pirma, nereikia užsisėsti ant to pačio GRP, norėčiau pamatyti ar kiekvienas iš jūsų 'stumikų' sukurti tokį pat kaip GRP4, abėjoju, nebent nužiūrėdamas kiekvieną dalyką ir jo sudėti.

Antrą. Lukai, jeigų projektai unikalūs, bei turi unikalių įdėjų tai jau RPG? Klysti... Tie patys GRP projektai sugalvoja tokių įdėjų, kad kažin ar matytum RPG projekte, nors ten puikiai jos būtų išnaudotos.

Pasižiūrėk į pvz. LMG serverį. Jie parsisiuntė modą, bet turi Edgaras unikalių minčių ir jas išnaudoja. Whatever, kažin ar kas susimastys po šio mano posto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei jau neturi savo ideju,nemanau,kad sukursi serva.

Velniškai didelis *Myliu SuperGames.lt* skirtumas, mulki tu, nežinai ką reiškia RP/RPG tai *Myliu SuperGames.lt*, eik kur nori, žodžiu dabar jaunoji kartą kuria RPG, su naujom idėjom ir visiškai unikalūs serveriai yra, bet didž. dalis dar yra tų GRP gaidžių, bet visi jau po truputį leaviną, leaviną jau.. o tu mulki nežinodamas man neaiškink, jau užpisa tokie gaidžiai.. :bumba:

Uh... Diskusija iš nieko. Visų pirma, nereikia užsisėsti ant to pačio GRP, norėčiau pamatyti ar kiekvienas iš jūsų 'stumikų' sukurti tokį pat kaip GRP4, abėjoju, nebent nužiūrėdamas kiekvieną dalyką ir jo sudėti.

Antrą. Lukai, jeigų projektai unikalūs, bei turi unikalių įdėjų tai jau RPG? Klysti... Tie patys GRP projektai sugalvoja tokių įdėjų, kad kažin ar matytum RPG projekte, nors ten puikiai jos būtų išnaudotos.

Pasižiūrėk į pvz. LMG serverį. Jie parsisiuntė modą, bet turi Edgaras unikalių minčių ir jas išnaudoja. Whatever, kažin ar kas susimastys po šio mano posto.

Jei jau neturi ką pasakyti, tai tyliai pabūk ir tai vis geriau bus nei nusišnekėjimas. Niekas nesakė, jog unikali įdėja pakeičią gm'ą į RP(G).

Nu bet jau apie lmg tai iš vis nešnekėk... Jau geriau sarg, bet ne lmg.

Nors man tiesiai šviesiai pochui ant tų beverčių jusų gm'ų, nelošiu aš to lietuviško šlamšto ir ramu. O jus čia galit vienas kitą smerkt, žėt kuris geriau su klavetūrą moka skaldyt. (perkeltine prasme, kurie nepagauna...)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...