Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Arnas buvęs kažkada GodLius;D


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Padarysiu visai naują aprašymą ir prisitatymą apie save, nes per vienerius metus mano gyvenimas apsivertė galima sakyt 180 laipsnių kampu.

Esu vis dar taspats linxmas, komunikabilus bičiukas, mėgstantis nusišnekėt, duotis gatvėmis. Neesu pats geriausias, bt tu nebūsi tikras mokinys, jei visada šikną suraukęs sedėsi. Užvakar pas direktorę vedė, reikėjo pasiaiškinimą rašyt;DD

"Priežastis ir geriausias atmazas : Pamokos metu klasiokas metė į mane popieriukus, keletą kartų pataikė į galva.. xD" sako todėl susimušei? sakau jo :D

Vienu žodžiu.. dar vis važinėju bmxu, moku naujų "prijomų". Vis dar negaliu atstot nuo kašės, kad ir nebelankau, bet vistiek žaidžiu, ir negaliu sustot.

Visą vasarą turėjau merginą, kuria rugsėjo 7 dieną palikau, išdraugavom 3 mėnesius.

Gal ir nuskambės keistai, bt visą tą laiką mylėjau kitą.

Dabar jau aš cielas vyras, jau man 16 metų;D Mokslo metų pradžia susiklostė gerai, pažymiai visi virš 7nių. Kartais pažaidžiu csą, wową, vat lineage.

Vis dar valgau nesveiką maistą, picos (mm)... Draugų neiškeičiau ir nekeisiu į nieką.

Šeip, kad ir esu linxmas ir padykęs, galiu greitai įsižeist, bt supykt sunku. Ir šeip, gan jautrus esu :unsure:

Štai, dabar aš toks, čia šūlej per dailę : 74060436.jpg

Tai vat, esu toks, laukiu nuomonės apie save :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 5 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...