Peršokti į turinį
  • ┼ŻAIDIMAI
  • , ┼ŻAIDIMAI
  • ┼ŻAIDIMAI

Minecraft 1.2.2 Išleistas!

dLc

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3981 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Recommended Posts

Sveiki statytojai, taigi turiu geru ┼żini┼│. Populiariojo ┼żaidimo minecraft i┼íleista nauja versija - 1.2 tiksliau 1.2.1.

Naujov─Śs:

Nauja d┼żiungli┼│ bioma.
   Prid─Śti ocelots'ai.
   Prid─Śtos kat─Śs.
   Prid─Śti iron monstrai.
   Nauja sistema mob'ams.
   Prijaukinti ┼íuniukai gali susilaukti ma┼żu ┼íuniuk┼│.
   Gyventojai gali tur─Śti vaiku jeigu jie tam pa─Źiam kambaryje.
   Naujas ┼żemelapio auk┼ítis 256 blokai, senas auk┼ítis 128 blokai.
   Prid─Śti nauji daiktai ir blokai ( galite rasti minecraft wiki ).
   Duru veikimas atnaujintas, durys valdomos redstone veikia geriau.
   Prid─Śti reti mob'┼│ dropai.
   Ma┼żi klaid┼│ pataisymai.

1.2.2 Pranešimas:

1.2.2 buvo i┼íleistas, nes praeitoje versijoje buvo dinge ber┼żai ir egles.

Taigi Mojang komanda toliau ┼żi┼źri darydami atnaujinimus kad patobulintu minecraft ┼żaidima, tikiuosi jum patiko ┼íis atnaujinimas.

Atsipra┼íau u┼ż klaidas ( jeigu j┼│ buvo ). Atnaujinimu s─ůra┼ías i┼í mojang.com ver─Źiau ─» lietuvi┼│ kalb─ů a┼í savo ┼żiniomis klaid┼│ gali b┼źti.

Kopijuokit kiek norit malonu bus pamatyt savo prane┼íima kituose svetain─Śse. :)

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Sveiki, gal ─Źia bi┼íki ne ─» tem─ů, bet nor─Ś─Źiau paklausti kaip sukurti Minecraft 1.2 Server─» be hamachi ir, kad b┼źtu su "plugins" folderiu. Mano ip'as i┼íorines esu suk┼źres 1.1 serverius, bet niekur nerandu kaip reikt┼│ sukurti 1.2 server─» pad─Śkite man kas i┼ímanote ir b┼źtinai duokite link'─ů kur atsisi┼│sti tuos serverio failus. Arba tiesiog pakvieskite i Skype - Donatas.Ramelis

A─Źi┼ź u┼ż d─Śmes─».

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...