Peršokti į turinį
  • ┼ŻAIDIMAI
  • , ┼ŻAIDIMAI
  • ┼ŻAIDIMAI

Du nauji Sony telefonai ÔÇô Xperia P ir Xperia U

Andzejka

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3922 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Recommended Posts

19682197099.jpg

19681197089.jpg

Sony pristat─Ś du naujus Xperia ┼íeimos narius Xperia P ir Xperia U.

┼áie du Android OS telefonai prisijungia prie jau anks─Źiau pristatyto Xperia S ir u┼żbaigia nauj─ůj─ů Xperia serij─ů atsisakydami Ericsson pavadinimo.

Xperia P yra pirmasis telefonas, kurio ekrane panaudota nauja Sony technologija pavadinimu WhiteMagic. Pats ekranas yra 4ÔÇť ─»stri┼żain─Śs ir rodo 960 x 540 rai┼íka. Viduje yra 1 GHz dviej┼│ branduoli┼│ procesorius, 8 Mp kamera, galinti filmuoti 1080p rai┼íka, ir NFC mikroschema.

Xperia U kiek silpnesnis telefonas. ─îia 3,5ÔÇť ekranas (854 x 480 rai┼íka), 5 MP kamera su 720 filmavimu.

Abu telefonai apatin─Śje dalyje turi permatomo plastiko juostel─Ö, kuri skirtingais ┼ívies┼│ signalais prane┼í apie prane┼íimus, praleistus skambu─Źius ir pana┼íiai. Xperia U turi kei─Źiam┼│ spalv┼│ apatin─Ö telefono dal─».

Prekyboje abu telefonai tur─Śt┼│ pasirodyti antr─ůj─» ┼íi┼│ met┼│ ketvirt─», kiek jie kainuos, kol kas neskelbiama.

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Manau i┼ívis tu Xperia neapsimoka pirkt nes tie "Sony Ericsson" visi┼íkai bever─Źiai yra kuria ir kuria, bet po met┼│ ar ma┼żiau ka┼żkas sugenda ir jau tada ne─»manoma b┼źna sutvarkyt, arba b┼źna labai brangus tvarkymas.Manau j┼źs nusipirkite kok─» "Nokia n9" , nes pats esu tok─» nusipirk─Ös ir jau jokio nusiskundimo n─Śra apie t─ů telefon─ů.

Nuoroda ─» komentar─ů

Manau i┼ívis tu Xperia neapsimoka pirkt nes tie "Sony Ericsson" visi┼íkai bever─Źiai yra kuria ir kuria, bet po met┼│ ar ma┼żiau ka┼żkas sugenda ir jau tada ne─»manoma b┼źna sutvarkyt, arba b┼źna labai brangus tvarkymas.Manau j┼źs nusipirkite kok─» "Nokia n9" , nes pats esu tok─» nusipirk─Ös ir jau jokio nusiskundimo n─Śra apie t─ů telefon─ů.

Tu labai klysti, Sony Ericsson man asmeni┼íkai patys geriausi telefonai. Tur─Śjau ir tur─Śsiu tik juos. Pas mane jie puikiai laikosi, nenusivyliau nei karto. O d─Śl taisymo, tai nereikia ─» sienas m─Śtyt telefono, ne vaikams juos duot. Kaina gal ir didel─Ś, bet tie telefonai to tikrai verti. O kad kuria tai dar geriau, rei┼íkias nemiega ir atlieka savo darb─ů, kuria naujas technologijas.

Nuoroda ─» komentar─ů

Tu labai klysti, Sony Ericsson man asmeni┼íkai patys geriausi telefonai. Tur─Śjau ir tur─Śsiu tik juos. Pas mane jie puikiai laikosi, nenusivyliau nei karto. O d─Śl taisymo, tai nereikia ─» sienas m─Śtyt telefono, ne vaikams juos duot. Kaina gal ir didel─Ś, bet tie telefonai to tikrai verti. O kad kuria tai dar geriau, rei┼íkias nemiega ir atlieka savo darb─ů, kuria naujas technologijas.

Tikrai pritariu... Pats turiu Sony Ericsson w880i ar kaip ten... Ir joki┼│ problem┼│ jau laikau 5 metus. :) ┼áiaip daviau sun─Śnui nu─Śm─Ś dangtuk─ů, pradangino ir dabar nesilaiko baterija... Nors vistiek greit pirksiu nauj─ů dangtel─» :)..

Nuoroda ─» komentar─ů

Pirk─Śjai, i┼í prad┼żi┼│ u┼żsidirbkit savus pinigus, o ne i┼í t─Śv┼│ mel┼żkit.

Paskui galit girtis ar pirksit ar ne.

-- 27 Kov 2012, 09:30 --

Tikrai pritariu... Pats turiu Sony Ericsson w880i ar kaip ten... Ir joki┼│ problem┼│ jau laikau 5 metus. :) ┼áiaip daviau sun─Śnui nu─Śm─Ś dangtuk─ů, pradangino ir dabar nesilaiko baterija... Nors vistiek greit pirksiu nauj─ů dangtel─» :)..

Laikai 5 metus, bet pavadinimo tiksliai ne┼żinai? :D

Nuoroda ─» komentar─ů

• Para┼í─Ś po 2 savai─Źi┼│...
  • Para┼í─Ś po 2 savai─Źi┼│...
  • Para┼í─Ś po 3 savai─Źi┼│...

┼ái tema yra neaktyvi. Paskutinis prane┼íimas ┼íioje temoje buvo prie┼í 3922 dienas (-┼│). Patariame sukurti nauj─ů tem─ů, o ne ra┼íyti nauj─ů prane┼íim─ů.

U┼ż neaktyvi┼│ tem┼│ prik─Ślim─ů galite sulaukti ─»sp─Śjimo ir prane┼íimo pa┼íalinimo!

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.
  • ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...