Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Du nauji Sony telefonai – Xperia P ir Xperia U


Andzejka

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4372 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

19682197099.jpg

19681197089.jpg

Sony pristatė du naujus Xperia šeimos narius Xperia P ir Xperia U.

Šie du Android OS telefonai prisijungia prie jau anksčiau pristatyto Xperia S ir užbaigia naująją Xperia seriją atsisakydami Ericsson pavadinimo.

Xperia P yra pirmasis telefonas, kurio ekrane panaudota nauja Sony technologija pavadinimu WhiteMagic. Pats ekranas yra 4“ įstrižainės ir rodo 960 x 540 raiška. Viduje yra 1 GHz dviejų branduolių procesorius, 8 Mp kamera, galinti filmuoti 1080p raiška, ir NFC mikroschema.

Xperia U kiek silpnesnis telefonas. Čia 3,5“ ekranas (854 x 480 raiška), 5 MP kamera su 720 filmavimu.

Abu telefonai apatinėje dalyje turi permatomo plastiko juostelę, kuri skirtingais šviesų signalais praneš apie pranešimus, praleistus skambučius ir panašiai. Xperia U turi keičiamų spalvų apatinę telefono dalį.

Prekyboje abu telefonai turėtų pasirodyti antrąjį šių metų ketvirtį, kiek jie kainuos, kol kas neskelbiama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau išvis tu Xperia neapsimoka pirkt nes tie "Sony Ericsson" visiškai beverčiai yra kuria ir kuria, bet po metų ar mažiau kažkas sugenda ir jau tada neįmanoma būna sutvarkyt, arba būna labai brangus tvarkymas.Manau jūs nusipirkite kokį "Nokia n9" , nes pats esu tokį nusipirkęs ir jau jokio nusiskundimo nėra apie tą telefoną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau išvis tu Xperia neapsimoka pirkt nes tie "Sony Ericsson" visiškai beverčiai yra kuria ir kuria, bet po metų ar mažiau kažkas sugenda ir jau tada neįmanoma būna sutvarkyt, arba būna labai brangus tvarkymas.Manau jūs nusipirkite kokį "Nokia n9" , nes pats esu tokį nusipirkęs ir jau jokio nusiskundimo nėra apie tą telefoną.

Tu labai klysti, Sony Ericsson man asmeniškai patys geriausi telefonai. Turėjau ir turėsiu tik juos. Pas mane jie puikiai laikosi, nenusivyliau nei karto. O dėl taisymo, tai nereikia į sienas mėtyt telefono, ne vaikams juos duot. Kaina gal ir didelė, bet tie telefonai to tikrai verti. O kad kuria tai dar geriau, reiškias nemiega ir atlieka savo darbą, kuria naujas technologijas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau išvis tu Xperia neapsimoka pirkt nes tie "Sony Ericsson" visiškai beverčiai yra kuria ir kuria, bet po metų ar mažiau kažkas sugenda ir jau tada neįmanoma būna sutvarkyt, arba būna labai brangus tvarkymas.Manau jūs nusipirkite kokį "Nokia n9" , nes pats esu tokį nusipirkęs ir jau jokio nusiskundimo nėra apie tą telefoną.

Tu labai klysti, Sony Ericsson man asmeniškai patys geriausi telefonai. Turėjau ir turėsiu tik juos. Pas mane jie puikiai laikosi, nenusivyliau nei karto. O dėl taisymo, tai nereikia į sienas mėtyt telefono, ne vaikams juos duot. Kaina gal ir didelė, bet tie telefonai to tikrai verti. O kad kuria tai dar geriau, reiškias nemiega ir atlieka savo darbą, kuria naujas technologijas.

Tikrai pritariu... Pats turiu Sony Ericsson w880i ar kaip ten... Ir jokių problemų jau laikau 5 metus. :) Šiaip daviau sunėnui nuėmė dangtuką, pradangino ir dabar nesilaiko baterija... Nors vistiek greit pirksiu naują dangtelį :)..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirkėjai, iš pradžių užsidirbkit savus pinigus, o ne iš tėvų melžkit.

Paskui galit girtis ar pirksit ar ne.

-- 27 Kov 2012, 09:30 --

Tikrai pritariu... Pats turiu Sony Ericsson w880i ar kaip ten... Ir jokių problemų jau laikau 5 metus. :) Šiaip daviau sunėnui nuėmė dangtuką, pradangino ir dabar nesilaiko baterija... Nors vistiek greit pirksiu naują dangtelį :)..

Laikai 5 metus, bet pavadinimo tiksliai nežinai? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4372 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...