Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Pamoka] Vaizdo stebėjimo kameros


Skripteriss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi sveiki pas save serverije pasidariau stebėjimo kameras policijai: kai užlepi ant pickup tau išmeta vaizda (tipo kamera) na gal ir lengva bet naujokams pravers, ir šeip turėtu daug kam praversti, paivairinti serveri ir dar suartinti su realybe.

Pradedam:

Pirma sukursim pickupus

Nueinam i bet koki serveri ir nueinam ten kur turi stovėti pickupai, tarkim pas mane policijos nuovadoje, ir išsaugot kordinates rašant /save pickupas

tada einate i My Documents\GTA San Andreas User Files\SAMP ir atsidarote faila: savedpositions ten rasite išsaugotas pickupo kordinates.

Nueinate i tavoserveriofailai\gamemodes\data ir atsidarote faila: pickups

ten tarp visu irašykite: kamera,

PVZ:

Kodas:

farai,
         kamera,
         zudikai,
         autodalis,

nusileide kiek žemiau tarkim virš bankomatu sukuriame pati pickup:

Kodas:

pickups[0][kamera]=CreatePickupA(1239 ,2,218.0870,111.3306,1003.2188); //kamera

na pickup sukurtas dabar darome kad jis ka nors darytu, šiu atveju rodytu vaizda

atsidarome GM ir po:

Kodas:

public OnPlayerPickUpPickup(playerid, pickupid)

kurnors tarp visu pickup rašome:

Kodas:

if(pickupid == pickups[0][kamera])
   {
   if(playerDB[playerid][specialybe]!=1){SendClientMessage(playerid,RED,"Ziureti per kameras gali tik Policininkai"); return 1;}
   ClearScreen(playerid);
   TogglePlayerControllable(playerid,0);
   SetPlayerPos(playerid,kordinates kur atsiras žaidėjas);
   SetPlayerInterior(playerid, 0);// jei pickup lauke šito nereikia
   SetPlayerCameraPos(playerid, kordinates kur pastatyta kamera);
   SetPlayerCameraLookAt(playerid, kordinates kur žiuri kamera);
   SendClientMessage(playerid,RED,"jusu tekstas (gali ir nebuti )");
   return 1;
   }

Na ka kamera sukurta beliko sukurti komanda kad galėtumet baigti žiureti pro kamera:

 if(strcmp(cmdtext, "/stop", true)==0)
   {
   if(playerDB[playerid][specialybe]!=1){SendClientMessage(playerid,RED,"* Si komanda tik policininkams"); return 1;}
   SetCameraBehindPlayer(playerid);
   SetPlayerPos(playerid,kordinates kur atsiras žaidejas baiges žiurėti pro kamera);
   SetPlayerInterior(playerid, 10);// interiero ID (jei PickUp lauke šios eilutes nereikia)
   TogglePlayerControllable(playerid,1);
   return 1;
   }

By: Skripteriss

na jei kas ne aišku ar radote klaidu butinai komentuokit

Padėjau? +R3P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai as visas kordinates idedu man ismeta 4 error. Gal gali pavyzdi su kordinatem kaip daryti?

Pasakyk koki error pabandysiu ištaisyt.

-- Papildyta --

Kai as visas kordinates idedu man ismeta 4 error. Gal gali pavyzdi su kordinatem kaip daryti?

kokie error? o apie pamoka, tai manau visai idomu paivairinti savo serveri, mldc ;)

Gal gali +R3P :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ripinta nuo Ance_Zas jis pagrindinis kūrėjas

ačiu už palaikyma, o kad ripinta nuo manes tai galima pasakyti iš šio scripto:

if(strcmp(cmdtext, "/stop", true)==0)
   {
   if(playerDB[playerid][specialybe]!=1){SendClientMessage(playerid,RED,"* Si komanda tik policininkams"); return 1;}
   SetCameraBehindPlayer(playerid);
   SetPlayerPos(playerid,kordinates kur atsiras žaidejas baiges žiurėti pro kamera);
   SetPlayerInterior(playerid, 10);// interiero ID (jei PickUp lauke šios eilutes nereikia)
   TogglePlayerControllable(playerid,1);
   return 1;
   }

kai aš kuriau pamoka toki pat scripta įdėjau ir ištikruju jis nieko gero nežada :D nes kai kuriau daug scriptinti nemokėjau o normalus scripteris dadėtu tokia f-ja:

PlayerToPoint

kuri tikrintu ar žmogus yra tam tikroje vietoje nes dabar įsidėjus šį scripta į Gm bunant mentu bet kur parašyk /stop ir atsirasi mentinei :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai as visas kordinates idedu man ismeta 4 error. Gal gali pavyzdi su kordinatem kaip daryti?

Pasakyk koki error pabandysiu ištaisyt.

-- Papildyta --

Kai as visas kordinates idedu man ismeta 4 error. Gal gali pavyzdi su kordinatem kaip daryti?

kokie error? o apie pamoka, tai manau visai idomu paivairinti savo serveri, mldc ;)

Gal gali +R3P :)

Va koki errorai C:\Users\Kasparas\Desktop\Internet Explorer\testas\gamemodes\LTG.pwn(15347) : warning 202: number of arguments does not match definition

C:\Users\Kasparas\Desktop\Internet Explorer\testas\gamemodes\LTG.pwn(15347) : warning 202: number of arguments does not match definition

C:\Users\Kasparas\Desktop\Internet Explorer\testas\gamemodes\LTG.pwn(15348) : warning 202: number of arguments does not match definition

C:\Users\Kasparas\Desktop\Internet Explorer\testas\gamemodes\LTG.pwn(15348) : warning 202: number of arguments does not match definition

C:\Users\Kasparas\Desktop\Internet Explorer\testas\gamemodes\LTG.pwn(15349) : warning 202: number of arguments does not match definition

C:\Users\Kasparas\Desktop\Internet Explorer\testas\gamemodes\LTG.pwn(15349) : warning 202: number of arguments does not match definition

Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

6 Warnings.

(duosiu kai viskas bus normaliai ) :) rasyk man i skype as tave vakar pakvieciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai as visas kordinates idedu man ismeta 4 error. Gal gali pavyzdi su kordinatem kaip daryti?

Pasakyk koki error pabandysiu ištaisyt.

-- Papildyta --

Kai as visas kordinates idedu man ismeta 4 error. Gal gali pavyzdi su kordinatem kaip daryti?

kokie error? o apie pamoka, tai manau visai idomu paivairinti savo serveri, mldc ;)

Gal gali +R3P :)

Va koki errorai C:\Users\Kasparas\Desktop\Internet Explorer\testas\gamemodes\LTG.pwn(15347) : warning 202: number of arguments does not match definition

C:\Users\Kasparas\Desktop\Internet Explorer\testas\gamemodes\LTG.pwn(15347) : warning 202: number of arguments does not match definition

C:\Users\Kasparas\Desktop\Internet Explorer\testas\gamemodes\LTG.pwn(15348) : warning 202: number of arguments does not match definition

C:\Users\Kasparas\Desktop\Internet Explorer\testas\gamemodes\LTG.pwn(15348) : warning 202: number of arguments does not match definition

C:\Users\Kasparas\Desktop\Internet Explorer\testas\gamemodes\LTG.pwn(15349) : warning 202: number of arguments does not match definition

C:\Users\Kasparas\Desktop\Internet Explorer\testas\gamemodes\LTG.pwn(15349) : warning 202: number of arguments does not match definition

Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

6 Warnings.

(duosiu kai viskas bus normaliai ) :) rasyk man i skype as tave vakar pakvieciau

Cia ne error cia seip warning nuo ju nieko nebus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...