Guest F1nger

EA mažina Maxis darbuotojų skaičių

Recommended Posts

Guest F1nger

1251385012.jpg

Šiandien pasirodė pranešimai, kad Activision leidėjai sumažino Raven Software studijos darbuotojų skaičių. Studija gerai žinoma už savo indėlį kuriant tokius žaidimus, kaip X-Men Origins: Wolverine ir Wolfenstein. Tačiau Activision ne vienintelė kompanija atleidinėjanti darbuotojus. Šiandien Electronic Arts paskelbė atleidžiantys dalį Spore žaidimo kūrėjų, Maxis studijos darbuotojų.

„Kompiuterinių žaidimų pramonėje kūrėjų studijos dydis dažnai priklauso nuo verslo sąlygų.“ sakė EA atstovas. „Dėl to, rūpindamiesi verslu ir Maxis gerove, EA privalo sumažinti studijos darbo jėgą. Mes liekame pilnai įsipareigoję žaidimui Spore ir kitiems Maxis projektams.“

2008 metų rugsėjį startavęs žaismingas žaidimas Spore sulaukė puikių žaidėjų ir kritikų atsiliepimų. O praėjusį sausį pasirodė pirmasis Spore pasaulio papildymas, Spore Galactic Adventures.

Kadangi Spore nuo pat pradžių buvo vien tik Maxis atsakomybėje, EA nekonkretizavo šios studijos darbuotojų atleidimų mąsto, tačiau paminėjo, kad kompanija padės visiems atleidžiamiems susirasti darbą kitur.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Gal bent galėtum parašyti šaltinį, iš kur ripinai šią informaciją! :shok:
Esame akli ar ne ? Pagalvokim logiškai. Kaži ką reikštų baltai parašytas nickas ? Ar kartais ne ištrintas narys?

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele