Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Edwii galerija


Edwii

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4248 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 136
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Svečias
Darbai ištikro gražūs, bet kas tokį medį paįmė į moderatorius?

Darbai ištikro gražūs, bet kas tokį medį atbanino?

ĖĖĖJ, wait 1 sec. Čia kartais ne tas p.yd.eras Aivaras, kur man į skype pistis siūlė? :D

Dar galioja saldainiuk. ;p

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ėj šūdų maiše, šita frazė prajuokino "nHk - emo berniukas", :DDD . Gaila, neturiu tavo nuotraukos. Apsipjaustęs lavonas guli, dar eik galvą į stalčių padraskysi :D

Eii vyruti, arba tu fake'inai, arba tu tikrai emo. O emo yra sexii, arba kaikurie jų nemėgsta Tad nežinau kaip yra, ne man sprest.

Btw aš ne lavonas ir neapsipjaustęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
O emo yra sexii

47532-since-you-guys-all-geyz-love-cats-ultra-gay-seal-jpg%3Fdateline%3D1340750191

wait-what-meme-rage-face.jpg

E9jbv.png

Yow, 9gag boy.

Aišku tau nedaeis ką reiškia žodis tolerancija, bet čia nvm.

Mačiau hotnot.lt profilį tave, tai geriau sučiaupk žaptus ir sedėk tyliai strazdaniau. Tavo foruminiai pranešimiai ir moderatoriaus statūsas nieko nepriduoda. Nebent internetinės garbės tavo internetiniams draugeliams. Btw gaurus nusikirpk, nes atrodai tragiškai.)

f8c90d7525de2075eabe02b4f2114eb9549.png

rrrrrrrrrrrr

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yow, 9gag boy.

Aišku tau nedaeis ką reiškia žodis tolerancija, bet čia nvm.

Mačiau hotnot.lt profilį tave, tai geriau sučiaupk žaptus ir sedėk tyliai strazdaniau. Tavo foruminiai pranešimiai ir moderatoriaus statūsas nieko nepriduoda. Nebent internetinės garbės tavo internetiniams draugeliams. Btw gaurus nusikirpk, nes atrodai tragiškai.)

Failed, surinkau paveikslėlius pats o ne iš to tavo 9gag paimiau. :funny:

Heh, kalbi apie toleranciją ? Pats pažiūrėk kaip elgdavaisi, kiekvienas užkliūdavo, kiekvienas *Myliu SuperGames.lt*, kiek banų gavęs, tiek su proxy acc prireginęs, nemanai, kad tai yra labaai vaikiška ?

O kas čia kalba apie forumo pranešimus bei moderatorių ? Tą patį rašyčiau nebūdamas moderatorius ir neturėdamas tiek pranešimų. So ?

Na jeigu jau užsiminei apie " internetinius draugelius " , tai wtf ? Pats didžiausiu laido riteriu primeta aš čia geriausias , čia kiti man nelygis ir t.t , dar man kažką bando įrodyt.

O apie " gaurus " , tai ne tavo žinok reikalas, tai yra mano gyvenimas - aš gyvenu kaip noriu , ir kažkoks laido riteriukas man tikrai nieko neįrodinės. :)

Beje, tu tikrai niekad nepagalvojai, kad biškį per daug esi įsijautęs ? Kaip ir sakiau, kiekvienas tau blogas, ant kiekvieno reikia stumti, kiekvienas *Myliu SuperGames.lt* ir taip toliau. Matosi, kas čia " internetinės garbės " bando gaut.

Tokie kaip tu mane juokina, man gaila tokių kaip tu. Daugiau nieko nemoka apart stumimo per laidą. Galiu lažintis jog susitikti neišdrįstum , pradėtum atmazus visokius mėtyt, o jeigu ir susitiktum tikrai nieko nepadarytum, galiu sakau ląžintis iš betko iš ko nori ( aišku , aš nekalbu dabar apie save kai ne Lietuvoj esu ) . :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienas? Pasakyk bent vieną paprastą narį kuris manęs turi dėl ko nemėgt. Neskaitant tavo draugelių zRayy, nhk ir panašių.

Beja visiškai tą patį pasakyčiau apie tave, ką parašei.

O dėl susitikimo, jei didelis atstumas kažin ar varyčiau, bet aš negaliu įrodyt ir nieko pasakyt, kadangi tu nelietuvoj. Susitiktume pamatytum kaip ten kas būtų.))

Internetinę garbę gaučiau padėdamas nariams, o ne stumdamas. Vat kaikurie labai pasikėlę, todėl meginu tokius kaip tu nuleist.

O apie lygį ir ne. Jei ant manęs stumtu vyresnis, protingesnis, taip aš sutikčiau su jo nuomone. Jaučiu pagarbą vyresniam. O tu? Snarglius, nesurandantis savo vietos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienas? Pasakyk bent vieną paprastą narį kuris manęs turi dėl ko nemėgt. Neskaitant tavo draugelių zRayy, nhk ir panašių.

Beja visiškai tą patį pasakyčiau apie tave, ką parašei.

O dėl susitikimo, jei didelis atstumas kažin ar varyčiau, bet aš negaliu įrodyt ir nieko pasakyt, kadangi tu nelietuvoj. Susitiktume pamatytum kaip ten kas būtų.))

Internetinę garbę gaučiau padėdamas nariams, o ne stumdamas. Vat kaikurie labai pasikėlę, todėl meginu tokius kaip tu nuleist.

O apie lygį ir ne. Jei ant manęs stumtu vyresnis, protingesnis, taip aš sutikčiau su jo nuomone. Jaučiu pagarbą vyresniam. O tu? Snarglius, nesurandantis savo vietos.

Kuom tau .weeD` užkliuvo? Normalus žmogus, o tu čia ką? Gerai sakė, čia tu tolerancijos nesupranti, o ne mes. Pradžioj kai buvau tave pamatęs forume, atrodei normalus žmogus, po to čia debilą, gėjų primetinėjai, visi užkliudavo, iš visų pyzdavojais, o dabar mum kažką aiškini, kad mes čia kažkuom blogi? Į save pažiūrėk, tada kitiem kažką sakyk. Kaip sakoma : pradėk nuo savęs, o ne nuo kitų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiekvienas? Pasakyk bent vieną paprastą narį kuris manęs turi dėl ko nemėgt. Neskaitant tavo draugelių zRayy, nhk ir panašių.

Beja visiškai tą patį pasakyčiau apie tave, ką parašei.

O dėl susitikimo, jei didelis atstumas kažin ar varyčiau, bet aš negaliu įrodyt ir nieko pasakyt, kadangi tu nelietuvoj. Susitiktume pamatytum kaip ten kas būtų.))

Internetinę garbę gaučiau padėdamas nariams, o ne stumdamas. Vat kaikurie labai pasikėlę, todėl meginu tokius kaip tu nuleist.

O apie lygį ir ne. Jei ant manęs stumtu vyresnis, protingesnis, taip aš sutikčiau su jo nuomone. Jaučiu pagarbą vyresniam. O tu? Snarglius, nesurandantis savo vietos.

VISI vos ne forume tave debilu ir taip toliau vadina dėl tavo tokio charakterio. Gal nevadina tie, kurie su tavim nėra bendravę va šitaip ir tiesiog nematę kaip tu elgiesi.

Mano " draugeliai " ? Tu čia žiūriu labai įsijautei su tais " draugeliais " . Gal tau draugų trūkumas ar dar ką ?

O apie mane - ką tu apie mane tą patį pasakytum ? Žinai, aš kiekvieno nevadinu taip kaip šauna į galvą nors jie man net nieko nepadaro.

Ir ką tu susitikęs padarytum ? Prispardytum ? Pirma užauk, pažiūrėk koks esi iš tikrūjų per laidą.

Dabar sakai, garbę gautum padėdamas nariams o ne stumdamas? Šiame forume tu garbės negausi tikrai, nes jau sakau vos ne visi tavęs nekenčia.

Beje, tau vienam čia žinok tik atrodo, kad tu ant niekeno nestūmi. Patikėk - tu tiesiog pats to nepastebi.

Aš pasikėlęs ? Gal padarom forume apklausą, ir pažiūrėsim kuris čia iš mūsų pasikėlęs ? Tokius kaip aš nuleist ? Nebejuokink žmogau. Čia tave vieną reikia nuleist. Tu iš viso forumo narių esi labiausiai pasikėlęs.

Tu dar mane snarglium vadini ? ;DD. Esu turbūt vyresnis už tave .

Tau turbūt atrodo *Myliu SuperGames.lt* , kad tau 18 metų ar daugiau , kad čia kažkokį karalių vaidini ? Niūxink iš interneto , eik lauke pabūk o ne ant kitų stumk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakai stumimas? O aš rašydamas tau šitas teorijas bent keiksmažodį panaudojau?

Beja visi taip ale vadina kaip tik tie kurie NĖRA bendravę su manim. O kurie yra manau tikrai turi priešingą nuomonę apie mane.

Šiaip ar taip man jau atsibodo su tavim ginčytis, o lauke būnų pakankamai dažnai, draugų trūkumo taip pat nėra. Aš nesakau kad tu neturi draugų, tiesiog sakau kad jie tokie patys kaip ir tu, įsiskaityk.

O dėl metų.. axax, suprask kur tavo protas kur mano, jaučiuos vyršesnis, tik supergames.lt vaikų kompanija tai ateinu su jūsų lygio žiniom.))

-- Papildyta --

O emo yra sexii

47532-since-you-guys-all-geyz-love-cats-ultra-gay-seal-jpg%3Fdateline%3D1340750191

wait-what-meme-rage-face.jpg

E9jbv.png

Dar kažką apie toleranciją saket?

Aš tai toleruoju visus žmones ir visas subkultūras ir kurie man tiesiog nepatinka. O jūs?

Žinoma, emo merginos yra gražios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4248 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...