Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Parduodu: SMS Admin/VIP/Slot sistemą!


Guest Armasi

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5348 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parduodu Admin/VIP/Slot sistemą.

*************

Sistema tinkama naudoti su: mokejimai.lt arba ant vpserver.lt

Sistemos kaina: 30LT/Bank(pigiau) 60LT/sms (sms brangiau, nes gauname tik 40procentu)

Serverio reikalavimai norint ją turėti: Turėti mysql ir OS Webmin LAMP (Apache+MySQL+PHP4) arba Webmin LAMP (Apache+MySQL+PHP4)

Sistema atrodo taip: http://www.talpykla.com/files/4996/parduodu.PNG

Jei norite apžiūrėti geriau:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D juokdarei :D pajunkit anas sistemas :D Ir be to mano visai net nepanašios ir sukurtos mano pačio.

Ir pasižiūrėk kaip mano atrodo ir kiek privilegijų yra tada ūžk ;)

1. Anos sistemos neveikia, gal ir veikia bbž.

2. Tikrai ten nėra, kaip būna užsisakęs paslaugą, kad draustų antrą kartą sakytis.

3. Visai kitoks sudėjimas.

4. Veikia ant mokejimai.lt ir ant vpserver.ltm o ten neveikia.

5. TOP10 Rodo, kam greičiausei pasibaigs paslaugos.

6. Visai kitoks dizainas.

7. Rodo kokios paslaugos yra pirktos, ir kiek šiandien užsisakė paslaugų.

8. Tad savo šudinų sistemų nekiškite čia :)

9. Pirma patikrinkite tada pizdavokites jūs. tik nuotaiką gadinat su savo šūdinais postais...

10. Nuo aha sistemos nk nesiskiria beveik viskas tas pats tik ten dadėta daugiau smulkmenų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D juokdarei :D pajunkit anas sistemas :D Ir be to mano visai net nepanašios ir sukurtos mano pačio.

Ir pasižiūrėk kaip mano atrodo ir kiek privilegijų yra tada ūžk ;)

1. Anos sistemos neveikia, gal ir veikia *Aš mažas vaikas, nes keikiuosi*ž.

2. Tikrai ten nėra, kaip būna užsisakęs paslaugą, kad draustų antrą kartą sakytis.

3. Visai kitoks sudėjimas.

4. Veikia ant mokejimai.lt ir ant vpserver.ltm o ten neveikia.

5. TOP10 Rodo, kam greičiausei pasibaigs paslaugos.

6. Visai kitoks dizainas.

7. Rodo kokios paslaugos yra pirktos, ir kiek šiandien užsisakė paslaugų.

8. Tad savo šudinų sistemų nekiškite čia :)

9. Pirma patikrinkite tada pizdavokites jūs. tik nuotaiką gadinat su savo šūdinais postais...

10. Nuo aha sistemos nk nesiskiria beveik viskas tas pats tik ten dadėta daugiau smulkmenų.

Tai jai nesupratai apie tai ir sakiau nes as kureja pazystu o cshamoj ten senos ir niekam tikusios sistemos privalumu maziau ir buna , kad neveikia , o cia viskas sutwarkyta idealiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

išmok ANTI-CHEATA įdiegti :D

vel prasideda.. tu jau parodei ka tu moki.

p.s. o tu eik ismok csdm idiegti. nes pagal tavo zodzius "csdm serva net nereikia bandyt, csdm ne kiekvienas gali padaryt, csdm cia labai labai sunku ir su csdm labai labai daug problemu buna" :D :D :D kaip zmogus kuris taip mano, gali kam nors sakyt: tu nieko nemoki?

jo, reikia universiteta baigt kad moketi csdm serva padaryti :D

-- Papildyta --

ir deja tavo servai gaidiski, ne mano :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

išmok ANTI-CHEATA įdiegti :D

vel prasideda.. tu jau parodei ka tu moki.

p.s. o tu eik ismok csdm idiegti. nes pagal tavo zodzius "csdm serva net nereikia bandyt, csdm ne kiekvienas gali padaryt, csdm cia labai labai sunku ir su csdm labai labai daug problemu buna" :D :D :D kaip zmogus kuris taip mano, gali kam nors sakyt: tu nieko nemoki?

jo, reikia universiteta baigt kad moketi csdm serva padaryti :D

-- Papildyta --

ir deja tavo servai gaidiski, ne mano :lol:

Jei mano servai būtų gaidiški, tai tiek pat žmonių loštų kiek ir pas tave :) CSDM moku įdiegti ir lengvai :)

Bet pas mane būna pilni per dienas.

Mažiausiai lošia 40-50

Eik servus išmok kurti mulki :)

ir išmok rašyti paukšteli ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei mano servai būtų gaidiški, tai tiek pat žmonių loštų kiek ir pas tave :)

:D Tiek kiek pas mane zmoniu tu neturesi, nes tavo servai gaidiski. Del to taip mazai zmoniu pas tave ir losia.

Bet pas mane būna pilni per dienas.

Koki haliucinogena tu vartoji, kad tau vaidenas??

Atsimerk! Cia pas mane pilni buna per dienas, o pas tave kazkaip nesimato!

Eik servus išmok kurti mulki :)

As moku. Ir prasyciau nevadinti mane tokiais zodziais, jei nenori uz savo elgesi gauti per veida!

ir išmok rašyti paukšteli ;)

Paskutini karta sakau nevadinti mane kuom ne esu. o del "ismok rasyti" zinok lietuviu kalba man ne gimtoji, bet moku gana gerai, tai kad otjebis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei mano servai būtų gaidiški, tai tiek pat žmonių loštų kiek ir pas tave :)

:D Tiek kiek pas mane zmoniu tu neturesi, nes tavo servai gaidiski. Del to taip mazai zmoniu pas tave ir losia.

Bet pas mane būna pilni per dienas.

Koki haliucinogena tu vartoji, kad tau vaidenas??

Atsimerk! Cia pas mane pilni buna per dienas, o pas tave kazkaip nesimato!

Eik servus išmok kurti mulki :)

As moku. Ir prasyciau nevadinti mane tokiais zodziais, jei nenori uz savo elgesi gauti per veida!

ir išmok rašyti paukšteli ;)

Paskutini karta sakau nevadinti mane kuom ne esu. o del "ismok rasyti" zinok lietuviu kalba man ne gimtoji, bet moku gana gerai, tai kad otjebis.

Pilnas pas tave max matau 14 :D

Jei nematai užeik dienomis pas mane pilnas :) 18-24 būna ir naktimis dar loše 2-3 žmonės.

O tavo servą turiu liste ir matau, kiek loše :D

Pas tave jau po dvylikos loše 2-3, kai pas mane dar visuose serveriuose 20-30 grajina.

Ne lietuvis dar gali ką nors sugalvoti? :D

Aš ir ne lietuvis aš žemaitis :D

Va nepatingėjau padaryti fotke 11h ryte čia.

tai.JPG

Tavo Zombie servo neturiu, nes nelošiu Zombie Modo, bet per tavo WEB mačiau 7 žmonės lošė.

Net mano Hide'N'Seek serveryje daugiau žmonių nei tavo tam Default, nors jam tik mėnesio dar nėra.

P.S. Išmok įsidiegti amxbans, nes kažkoks rusas ant mano ipo užbanintas ir taip daug kam galiu spėti yra užbanintų, nors nebuvę tavo serve, nes ant proxy užbanintas.

Arba su Hide my ip žaidžia, nors nesvarbu, kad aš banned, nes nelošiu tavo serve, nes nori siųsti nauja VIP mdl, net aš jy turiu, o jis netinka, bet kituose servuose jis tinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5348 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...